Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nba (2015-2016)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Haydi Cavs G?ld?r Y?z?m?z? ! Transferden bir hay?r yok

Yorum Yap

Olum clevland 3 luk yemeyin zaten otomatikmen alirsiniz maci. Gsw bugune kadar 3 luklerle geldi. Ona care bulun zaten pota altinda zirt pirt blok yiyorlar

Yorum Yap

Baya sert ma? oluyor ?u ana kadar.
        Hakemler de azami gayret ediyorlar d?d?k ?almamak i?in

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Olum clevland 3 luk yemeyin zaten otomatikmen alirsiniz maci. Gsw bugune kadar 3 luklerle geldi. Ona care bulun zaten pota altinda zirt pirt blok yiyorlar
          19 Say?n?n 12 sini 3l?kten yedi Cavs

Ma? ?ok iyi yaln?z. Ho? ekrana 2 dakika bakmasam GSW 10 say? fark? yapacak diye korkuyorum

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            19 Say?n?n 12 sini 3l?kten yedi Cavs

Ma? ?ok iyi yaln?z. Ho? ekrana 2 dakika bakmasam GSW 10 say? fark? yapacak diye korkuyorum
            Cle alirsa cok kucuk bir farkla alir zaten. Gsw mactan kopmaz. Clevlandi destekliyorum ama hala %70 favori gsw adamlar bir sekilde 3 luk atiyor cunku

Yorum Yap

Cle alirsa cok kucuk bir farkla alir zaten. Gsw mactan kopmaz. Clevlandi destekliyorum ama hala %70 favori gsw adamlar bir sekilde 3 luk atiyor cunku
              2.veya 3.ma?ta 3.periyot ba?a ba? gidiyordu, Lebron 2 hata yapt? fark 6 ya ??kt?. Bir Y?z?m? y?kay?p geldim, 4.?eyrek ba?lam?? 50 saniye de 16 ya ??km??t? fark H?h dedim. Kapatt?m zaten

Yorum Yap

290 bin dolar'a 2 bilet sat?lm??

Yorum Yap

Ohaa diyorum Bilet fiyatlar? ne ?yle.s

Yorum Yap

Lebrondan curry e kacinci blok bu sayamiyoruz artik

Yorum Yap

Green 21.say?.. 5/5 ??l?k. ?lla bir ekstrac? ??kacak yani i?imizi zorla?t?racak

Yorum Yap

Green'e o haks?z cezay? vermeseler bu seri 5. ma? bitmi?ti; ama sa?l?k olsun. Adam?m benim co?turuyor

Yorum Yap

Lebrona yazik oluyor harbiden adam sivri sinek gibi eziyor rakibi ama takim arkadaslari tirt. 3 luk atma ozurluler

Yorum Yap

Green hayvan gibi ?i yap?yo

Yorum Yap

Valla James'e yaz?k oluyor. Herifler 30 say? d??ar?dan say? buldu. Cleveland ise sadece 3 say? bulabildi. Yaz?k.

Yorum Yap

Green alev alev :d

1 milyon liraya 2 bilet nedir ulan

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X