Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - ?zlanda (1-0)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Sergen Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    T?re cezas?n? d?nya kupas? elemelerinde ?ekecek diye bi ?ey duydum (belkide burada okumu?tum ) umar?m ?yledir.
    Yok yahu ?yle ?ey olmaz. Bu turnuva bitmeden d?nya kupas? elemeleri ba?lamaz diye biliyorum.Edit: 4 ma? ve ?zeri al?rsa ve biz gruplardan ??kamaz isek anca o ceza di?er turnuvalara devreder.SM-J500F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    Turnuva ?nce ba?layaca?? i?in de?il de, eleme a?amas?ndaki kartlar?n cezalar? yine eleme a?amas?nda ge?erli oluyor diye b?yle bir ?eyden bahsediyorlar. Mesela ?u haberde: http://www.futbolarena.com/haber/211...aniti.htmlUEFA kurallar?na g?re eleme ma?lar?nda al?nan ceza kartlar? turnuvada ge?erli olmayacak. G?khan'a tahminen 2 ma?l?k ceza gelecek. Ay Y?ld?zl? futbolcu, cezas?n? 2018 D?nya Kupas? Elemeleri'nde ?ekecek.

Yorum Yap

Valla d?n Sel?uk gol? atinca hi? sevinmedim, 70-80 dakika kendi sahanda forvetsiz oynuyorsun ama kazaninca aslan Fatih Terim. O gol? Izlanda atmis olsa ve Hollanda kazansaydi ayni oynanan ma?ta forvetsiz oynanir mi diye Fatos yerin dibine sokulurdu. Hincal Ulu? deyimiyle, tabelaci medya sagolsun.

Yorum Yap

Fatih Terim'e zerre sayg?m olmasada, ger?ekten ?lke futbolu ad?na Euro 2016'ya gitmemiz ?ok g?zel bir olay.Bir arkada??m?z yazm?? gidemeseydik ?z?lmezdim,gittik sevindim.Ve neden bilmiyorum ?lhan?n gol?nden veri 1 milli tak?m gol?ne bu kadar fazla sevin? tepkisi vermemi?tim.Umar?m Euro 2016'da derece yapar?z.Umar?m o milli tak?mda maksimum Be?ikta?'tan oyuncu olur.Bu t?r ?nemli turnuvalarda boy g?steren oyuncular de?erini 2'ye 3'e katl?yor.Turnuvada Milli Tak?m?m?z?n olmas? ?st?ne ?stl?k derece de yaparsak.Be?ikta?'a zarar de?il yarar getirir kanaatindeyim.

Yorum Yap

https://www.facebook.com/video.php?v...=2&theater

izleyin

Yorum Yap

http://www.milliyet.com.tr/gokhan-to...6-skorerhaber/

Bide boyle bi haber var!

Sadece sar? kart ve sar? karttan gelen cezalar turnuvaya tasinmiyormus. Kirmizi kartlar turnuvaya tasiniyormus.
            En son düzenleyen Metin Sayan; 14-10-2015, 22:24.

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              s?per ya

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Helal olsunnnn beeee uzun zamand?r bir gole bu kadar sevinmemi?tim .... Tebrikler milli tak?m !!!
                Ben Gomez'in eziklere att??? gole 35 kat fazla sevinmi?tim.
                Bug?n Bayrampa?a kar??s?nda pektemek in g?l?ne de ben 35 kat sevindim

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Helal olsunnnn beeee uzun zamand?r bir gole bu kadar sevinmemi?tim .... Tebrikler milli tak?m !!!
                  Ben Gomez'in eziklere att??? gole 35 kat fazla sevinmi?tim.
                  aynen. gomezin gol?ne bende 35 kat sevinmi?tim. sel?u?un golde de sevindim yalan olmas?n ama gomezin gol de evde yenge? dans? filan yap?yordum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X