Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

PTT 1. Lig - 15/16 sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Baytar att?.
    Kar??yaka : 1 G?ztepe : 0 ms
    En son düzenleyen Cagdas Sezgin; 08-11-2015, 17:25.

Yorum Yap

Elaz??spor'un ba??na ?brahim ?z?lmez ge?mi? san?r?m. Yolun a??k olsun kaptan.

Yorum Yap

Deli ibo ilk galibiyetini aldi , tebrikler.
        Gercek adam gibi adam Besiktasli Allah isini rast gotursun

Yorum Yap

Tayfur Havut?u > ADS

Yorum Yap

?nsan hem Be?ikta?l? hem de Adanademirsporlu olunca b?yle bir haber kar??s?nda bir ho? oluyor ne bileyim

Yorum Yap

Adana ile Adana Demirspor umar?m ??karlar S?per Lige. B?kt?m art?k bo? Stadlardan. Kocaeli Sakarya G?ztepe Kar??yaka falan da ??kabilse ke?ke. Ama ?imdilik m?mk?n g?r?nm?yor.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Adana ile Adana Demirspor umar?m ??karlar S?per Lige. B?kt?m art?k bo? Stadlardan. Kocaeli Sakarya G?ztepe Kar??yaka falan da ??kabilse ke?ke. Ama ?imdilik m?mk?n g?r?nm?yor.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
                birinden biri ??ksada kim ??karsa c?ks?n

Yorum Yap

ptt 1'inci Ligi tak?mlar?ndan Adana Demirspor y?netim kurulu, teknik direkt?r Osman ?zk?yl? ile yollar?n? ay?rd?. Y?netim kurulunda oy birli?i ile bu karar?n al?nd???n? belirten Adana Demirspor Ba?kan? Sedat S?zl?, ?u a??klamay? yapt?: "?yi bir ekibimiz var. Ama sahada istedi?imiz sonu?lar? alam?yoruz. Bu tak?m?n ba??n? al?p gitmesi laz?m. Gidemiyoruz, biz de ne?ter vurup ??zme yoluna gidece?iz. Hay?rl? m? olur, hay?rs?z m? olur zaman g?sterecek. Hocam?z?n ki?ili?inden ??phemiz yok. Ama herhalde hocam?z?n mayas? bizde tutmad?. Bir de?i?ikli?in hay?rl? olaca??n? d???n?yoruz. Hocam?za tebli? etmedik. G?r??ece?iz, g?zel bir ?ekilde ayr?laca??z. Osman hocaya Adana'n?n kap?s? her zaman a??k. Osman hoca duru?u ve varl??? ile Adana'ya renk katm??t?r."

adana demir hocay? neden g?nderdi diye bir bakay?m dedim bu a??klamay? buldum.
                  adana demirin ligdeki durumuna bakt?m son 7 lig ma??nda 5 g 1 b 1 m alm??. osman ?zk?yl?y? ne severim ne sevmem konu o de?il ama b?yle kul?p m? y?netilir ya ? adam daha naps?n 7 ma?ta 5 g almak ba?ar?s?zl?k m? kabul ediliyor bu soktu?umun t?rkiye liglerinde yani ? sanki adana demir her sene ?ampiyonlu?a oynuyor. belki son 15 y?l?n en ba?ar?l? sezonunu ge?iriyordur lig s?ralamas?na bak?ld???nda her sene bu haftalarda 12-15. s?ralarda olurdu bu sene 4. s?rada. ben anlayam?yorum bu i?lerde neler d?n?yor haberimiz yok. ben tayfur havut?u yerinde olsam kabul etmezdim. adamlara baksana 7 ma?ta 5 g alan hocay? be?enmiyor. ?st ?ste 2 ma? kaybederse kovacaklar demekki kaptan?.

Yorum Yap

Osman ?zk?yl?,
                    Gaziantep BB ma??nda rakip 9 ki?i kalm?? ve 1-0 ?nde olmas?na ra?men 85'e kadar 2. gol? bulamayan hocaya iyi sabretmi?ler.
                    Sezonun en ?nemli ma??nda kendi sahas?nda rakip Alanyaspor ki canl? izledim bu ma?? beraberli?i zor kurtarm?? bir hoca.
                    1. ligine en iyi forveti ve sol a????na sahip bir tak?m.
                    ?n?m?zdeki 3 ma? bug?n Karab?kspor, sonra Elaz??spor ve Adanaspor. 3'? de zirveye oynayan tak?m. Hocaya g?venemediler, umar?m Tayfur hoca bu i?in ?stesinden gelir Be?ikta??m?zda bir?ey g?remedik ama...

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Osman ?zk?yl?,
                      Gaziantep BB ma??nda rakip 9 ki?i kalm?? ve 1-0 ?nde olmas?na ra?men 85'e kadar 2. gol? bulamayan hocaya iyi sabretmi?ler.
                      Sezonun en ?nemli ma??nda kendi sahas?nda rakip Alanyaspor ki canl? izledim bu ma?? beraberli?i zor kurtarm?? bir hoca.
                      1. ligine en iyi forveti ve sol a????na sahip bir tak?m.
                      ?n?m?zdeki 3 ma? bug?n Karab?kspor, sonra Elaz??spor ve Adanaspor. 3'? de zirveye oynayan tak?m. Hocaya g?venemediler, umar?m Tayfur hoca bu i?in ?stesinden gelir Be?ikta??m?zda bir?ey g?remedik ama...
                      ?lk ma?ta meleklerinin de yard?m?yla 1 puan? kurtard? Tayfur. Ma?lup da olabilirlerdi bu ak?am. Haftaya Elaz??spor'u, arkas?na da Adanaspor'u ge?erse bu 1 puan ?ok i?ine yarayacak.

Yorum Yap

S?per Lig i?in en b?y?k adaylar Adana, Ads, Alanya ve Karab?k. Bunlardan ikisi s?per lige ??kar bence. ???nc?s? s?rpriz olabilir.

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          S?per Lig i?in en b?y?k adaylar Adana, Ads, Alanya ve Karab?k. Bunlardan ikisi s?per lige ??kar bence. ???nc?s? s?rpriz olabilir.
                          Bu sene art?k Adana'dan bir tak?m ??ks?n. Bu trib?nlere s?per lig yak???r [emoji4]

Yorum Yap

Adana demirspor gelsin... Adana'dan iyidir.

Yorum Yap

Aslı T?rker G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Adana demirspor gelsin... Adana'dan iyidir.
                              Ben Adana da Ads yi destekliyorum. Adana Adanademirsporludur [emoji16]

Yorum Yap

Yanl?? bilmiyorsam adanaspor belediye tak?m?. Ama Ads tam bir spor kul?b? ve taraftar a??s?ndan daha iyi bir kul?p.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X