Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fb icerde puan kaybetmez. Icerde tek puan kaybedecegi takim biziz. Kadikoy'den 3 puan cikarmazsak sampiyon olamayiz.

Yorum Yap

Ben ofsayt yok gibi gordum ya. Herkes ofsayt diyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Gs baskette fark atiyo mk

Yorum Yap

Bana kimse bu kalecinin iyi niyetli oldu?unu anlatamaz. Adam gitti topu van persie nin ?n?ne ?eldi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Yaw sivas k?me d???cek b?yle giderse, rakiplerin her kazand??? ma? i?in sat?lm?? demekten b?kmad?n?zm? ya? ??in tuhaf? onlarda bizim ma?lar i?in ayn? ?eyi d???n?yor, d?nk? ma?? Aykut Kocaman bile bile vermi? bize falan filan, bayd? bu muhabbetler art?k...
            Ba?kanlar? Otyakmaz ve fenerbahce kongre ?yesi. Bir daha du??n derim...
            Fatih abi tamam do?ru diyorsun da, ama her ma? sonras? satm??lar ma?? vs vs gibi muhabbetler d?n?yor. Dedim ya ayn? ?ekilde onlarda ?ylr d???n?yor, yok hakemler olmasa yok bilmem ne. Bu kadar basit de?ilki ma? satmak, hele 3 temmuz gibi bir s?re? ya?anm??ken...

Yorum Yap

Her sene ?ike yapmaktan bikmadilar arkada? ... Nerde sikeci ?aibeli adam var turk futbolunda.

Yorum Yap

fb b?yle vasat anadolu tak?mlar?na evinde puan vermez ama deplasmanda hep zorlan?r anca 0-1 0-1 kazan?yorlar zaten

Yorum Yap

Bizim ma?ta kendini parcalayan Burhan dan eser yok..
                  Kaleci golu hediye etti resmen..

Yorum Yap

Suna bak rakip ??kacakken hemen faul oynad???n?z futbolu seveyim .

Yorum Yap

?u kaleciler neden bizim ma?larda b?yle goller yemiyor.En son ne zaman boyle rakip kalecinin ?ok buyuk hatas?yla ma? kazand???m?z? hat?rlam?yorum

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Fb icerde puan kaybetmez. Icerde tek puan kaybedecegi takim biziz. Kadikoy'den 3 puan cikarmazsak sampiyon olamayiz.
                        onlar 1 puan ??karamad? olabiliyorlar da biz niye olam?yoruz. k?me d??me i?leri uefa m?cadelesi ba?las?n g?r?cem ben Fener'i. avp ma?lar? da cabas?

Yorum Yap

Kalecinin topu celmeyecegi tek yer var, o da Van Persie'nin onu, ne hikmetse, normal hizda gelen topu, hafif caprazindaki zorlanmadan topa vurabilecek Van Persie'nin onune celiyor.
                          Bu mac da buyuk ihtimal 1-0 biter.

Yorum Yap

Su sivasa biz kac tane pozisyon verdik. Ilk yari bitiyor daha fenerin kalesine 30 m yaklasamadi adamlar. Fenerin defans anlayisi bizden baya iyi ama bizimde hucum anlayisimiz onlardan baya iyi dedim gol oldu [emoji38]

Yorum Yap

gol be

Yorum Yap

Gol bee

Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X