Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Daha once de yazdim, ister messi yi transfer et, bu duzende sampiyonluk yine zor. Her sene aynisi, hakem sayesinde bir galibiyet daha

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Kjaer iyi defans
      Bence alper messi gibi

Yorum Yap

Topala sar? bile vermemi? soysuz

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?u hakem i?in ??k?p 2 kelam etmezseniz size hakk?m? kesinlikle helal etmem ey Be?ikta? y?netim kurulu ?yeleri....

"Hakemlerin arkasindayiz" al sana 2 kelam...

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ben sariyi topala verdi zannettim eskisehirliye verip oyundan atti

Yorum Yap

La es es olmu? ??p ondan medet bekliyonuz.
              Zaten hakemle fb 1kisi fazla oynuyor

Yorum Yap

Harbiden niye att? adam??
                K?f?rden falanm? acaba
                Topu fenermi oyuna ba?latt? o pozisyonda

ST25i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

Allah belan?z? versin

Yorum Yap

topala direk kirmizi vermedi , eskisehirliyi atti, hahahahahahahhahaha. kirmizi cikmasi gerekiyordu pozyond hakemtakdir hakkini esesliyi atarak kullandi ve kirmiziyi verdi

yasasin turk futbol kalitesi

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben sariyi topala verdi zannettim eskisehirliye verip oyundan atti
                      Kaybetti kendini hakem aziz bunun i?in gen? hakem istiyor zaten

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Allah belan?z? versin
                        Topal bile, ulan ya ne yapt?k diyor yuz ifadesiyle.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Kaleciye bak ya

Yorum Yap

bu ma? 40 g?n 40 gece oynansa eski?ehir gol atamaz oras? ayr? konu ama hakem bildi?in esesle t.. ge?iyor yani o derece. belki eses gol atamayacakt? ama fenerin de gol atacak g?c? derman? yok. hakem ?erefsizi ma? etki etmese 0-0 a kitlenebilirdi bu ma?.

eski?ehirde eli aya?? d?zg?n bir lawal vard? onu da g?ndermi?ler. belli ki k?me d??mek istiyorlar. ligde kalmak gibi bir ama?lar? oldu?unu sanm?yorum bu saatten sonra. gen?lerbirli?i, ba?ak?ehir, osmanl? vb. onca gereksiz kul?p varken b?yle futbol ?ehirlerinin k?me d??mesi ?ok s?k?nt?l? yaz?k ger?ekten. taraftar? olan b?t?n tak?mlar alt liglerde art?k. adi ?erefsiz falan ama bu tak?mlar olaca??na bir ankarag?c? olsun isterdim. g?ztepe, kar??yaka, sakarya, kocaeli. bu tak?mlar?n oldu?u bir lig izlenmeye de?erdi belki o zaman.

Yorum Yap

Bak?n bu hakemi not edin en fazla 2-3 hafta ma? vermezler belki o kadar bile olmaz sonra yine Gs-Fb ve bizim ma?lar? y?netecek. E?er ayn? hatalar? Fb aleyhine yapsa Fb'nin puan kaybetmesine sebep olsa sezonu kapat?rd?. Bizim ma?larda da bu olay tam tersi oluyor. Be?ikta?'? yakarsan ceza almazs?n cesur ol, Fb-Gs'den birini yakarsan ma? alamazs?n aman ha ona g?re, yard?mc? olursan s?k?nt? yok g?zlemci y?ksek puan? yap??t?r?r ayn? ?ekilde ma? almaya devam.

Bu neden ?nemli hakemler ma? ba??na 15 bin TL civar? para al?yorlar. Bu paray? kaybetmemek i?in bilin? altlar?nda hepsinin bu durum yer edinmi?. Aman Fb-Gs'yi yakmayay?m yoksa zarar?m en az 70-80 bin Tl olur. Be?ikta?'? yaksam da sorun olmaz nas?lsa yapt?r?m yok. Sonra bizim ma?larda neden cesurla??yor bu hakemler. ??te bu sebepten.

Bu d?zenin de?i?mesini istiyorsak ?nce bu durumu bizim kendimizin gerek y?neticiler gerek taraftar olarak de?i?tirmesi gerekiyor.

Yorum Yap

Yemin ederim k?f?r etmemek i?in kendimi zoru tutuyorum ..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X