Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kendimiz ettik kendimiz bulduk, 2 kere ?ne ge?ip ma? verdik. ?n?allah kalan ma?lar? kazan?r?z. Fenerden ekmek ??kmaz bize

Yorum Yap

Ulan ismail ulan tolga yatacak yeriniz yok

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Fb'nin di?er ma?larda puan kaybetmesi daha olas?... Ts olmaz maalesef!!
        Ben kayip yasayscaklari bir mac goremiyorum.

2 oldu
        Ayni sekilde geri kalan butun maclari alirlar kolay maclar zaten. Belki basaksehir bir beraberlik alabilir
        Oda zor cunku dogru kadro ile cikiyorlar artik. Diegosuz.
        Forvetlerinde bi tercih hatasi var oda cok farkettirmez.

Yorum Yap

Fener bu saatten sonra b?rakmaz.Trabzonun g?c? neki bu maca umut bagliyorsunuz.Cok salak?a puanlar kaybediyoruz.Inanmak istemiyorum ama maalesef arkadaki 4 lu hatta 5 li daha ?ok puan kaybettirir.

SM-G925F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Kapatt?m televizyonu ... Bir bok daha yazmayaca??m foruma ta ki ?ampiyonluk gelir veya giderse..ismail Tolga vesaire kicina k?na yaks?n

?mr?m? yedin be Be?ikta?[emoji26]

Yorum Yap

Bize oynadiklarinin yarisini oynamadi serefsizler, guya husumetleri var fenerle. Boyle husumete can kurban. En rahat deplasman galibiyetini alacak yavsaklar

Yorum Yap

fenerin ba?ak?ehir hari? fikst?r? ?ooook rahat... bizim haftaya hari? her ma? s?k?nt?. ?imdi g??l? olmam?z laz?m i?te, kenetlenmemiz laz?m. Allah yard?mc?m?z olsun

Yorum Yap

San?r?m hepimiz ayn? ?eyi hissediyoruz...

Yusuf Yusuf

Yorum Yap

Gecmis olsun , ?luyu dirilttik.
                    Sampiyonluk baska bahar yine

Yorum Yap

Biz 10 puan yapacagiz mecbur artik.

Icerdekileri aliriz. Ordan sikinti yokta. Samiyende gs bize hic zorluk cikarmamasi lazim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?ampiyonluk giderse sebep olanlara meydan daya?? atmak farz oldu.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Ayyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bize oynadiklarinin yarisini oynamadi serefsizler, guya husumetleri var fenerle. Boyle husumete can kurban. En rahat deplasman galibiyetini alacak yavsaklar
                          bize de bi?ey oynamad?lar ki,biz k?t?yd?k o ma?ta,bana g?re ikinci yar?daki hemen her ma?ta oldu?u gibi k?t?yd?k. Sezonun ikinci yar?s?nda ?ampiyonluk yar??? ba?lad???ndan beri o iyi futbolumuzu oynad???m?z? g?remedim hi?.

Yorum Yap

g?t? boklu kas?mpa?aya yenilir ,akhisardan 1 puan? zor kurtar?rsan b?yle k?vran?r durursun iste

Yorum Yap

Biz bu defans ile ?ampiyonlu?u alt?n tepside veririz.

Sene sonunda t?m defans kovulsun.

Yorum Yap

Penalt? g?me gitti sanki

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X