Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Herif bariz yemeye ugrasiyor. Tokatladigi yere bak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Serkan ilk golu hediye etti sirara cuneyt var

Yorum Yap

Elin seyiyle gerdege girilmez beyler, fener bu maci alir, hafta ici gs de yenerse bu is biter bence

Yorum Yap

K?pek gibi oynuyor herifler biz aya?a kaldirdik bunlar? bizim ruhsuzlar stop etti gene her zamanki gibi...

Yorum Yap

kas?mpa?an?n bize g?sterdi?i h?rs?n 10 da 1 i yok Konyal? futbolcularda

Yorum Yap

Fenerin bu sezonki en kritik iki macini turkiye nin bir numarali tetikcisinin yonetmesi de ayri bi konu. Konyalilarin her dokunmasina faul caliyor

Yorum Yap

ilk yar?y? 1-0 bitirip 60 a kadar dayansalard? kontralarda bulacaklard?. ?u le? fenere yine ma?? verdiniz allah belan?z? versin ya

Yorum Yap

Serkan K?r?nt?l? yedi?in gol normal gol de?il. Ben hayat?m b?yle gol yiyen kaleci g?rmedim. E?er e?er ufac?k bir kas?t varsa en sevdiklerinden ??ks?n in?allah.

Yorum Yap

Gecen sene hamzal? gs ye akhisar nas?l yatt?,bu senede konya fb ye yatar..inan?n yatacak yeriniz yok,sanki konya ?ampiyonluk oyunluda stres i?inde..zerre ?midim yok..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Hi? bahane aramayal?m.Kendimiz ettik kendimiz bulduk sen b?y?k tak?msan o hedefsiz kas?mpa?ay? ne olursa olsun yeniceksin.

Yorum Yap

Lan allahindan kork ?erefsiz b?yle gol mu yenir

@onlinefenernet adl? ki?inin Tweetine g?z at: https://twitter.com/onlinefenernet/s...688924161?s=09

Yorum Yap

Kocaman yat??larrrrr

Yorum Yap

Alistik serkan alistik. Bu da fenere transfer olmadan once hediye ettigi gol

https://instagram.com/p/BD_HxeXFWdp/

Yorum Yap

serkan yedi?i golden sonra ben olsam forma falan vermem ona hal? sahada sokakta yap?lmaz ?yle hata

Yorum Yap

Konya orta sahay? ge?emiyor, le? gibiler. Fb kazan?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X