Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Kerem Vatansever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Murat Oztuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Alican dinlemedim ben, bunu harbiden dedi mi bu herif?
    dediyse biz cidden hakemleri de yeniyoruz!!!
    7.00-7.30 aras?nda demi?.
    Tesekkur ettim Kerem.

Yorum Yap

Aslı ?a?atay Demira? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      bi yar?n gs yenilmez diyor , oturup mant?kl? d?s?n?nce bu adamlar nas? gol aticak da kazan?cak diyorum.

Allah tan derbilerde mant?k i?lemiyor , bi sekil gs oyunda kalmal? son dk ya kadar ve yenilmemeli.

40 y?l da bir de olsa su ziyanl?klar bi i?e yaramal? art?k.
      GS'yi o stadyumda yenmek kolay degil arkadaslar. Gol demissiniz de Schneider var, Podolski var Selcuk inan var. Yeterki tribunler dolu olsun.

FB'nin bir derbide galip gelmesi hakemsiz cok zor... Bu sezon GS'nin o stadyumda tek maglubiyeti var o da sezonun ilk yarisinda ki Osmanli maci.

Yorum Yap

Tff nin azize verdi?i s?z nedir? Yine alicengiz oyunlar d?n?yor. Y?netimin uyan?k olmas? laz?m.

LG-H542 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Muslera
          Linnes-Chedjou-Denayer-Balta
          ----------Donk-Sel?uk
          Emre ?olak-Sneijder-Yasin
          ------------Podolski
          Fena de?il. Enaz 1 puan bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

R?yamda linnes gol atiyordu. Insallah gercek olur.

Yorum Yap

fb braga ma??n?n etkisi ve d?rt puan geride olman?n bask?s?yla gergin olacakt?r. olas? gsnin ?ne ge?mesi yada hatal? hakem kararlar? k?r?lganl?klar?n? artt?racakt?r.
              ?ahsen fb geriye d??erse k?rm?z? kart g?rme ihtimallerini de y?ksek g?r?yorum

Yorum Yap

Bursa Kas?mpa?a MA?I da gergin olsa kar??l?kl? k?rm?z?lar olsa fena olmaz.

Yorum Yap

Fener gibi looser bir camia tt arenada bu sartlarda hic bisey yapamaz diyo gonlum ama Gsnin lafroya bakinca nasil olacak bilmiyorum

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

Bug?n ?o?u ki?inin aksine Fener'in Galatasaray kar??s?nda ?ok rahat bir galibiyet alaca??n? d???n?yorum.Umar?m bu konuda yan?l?r?m fakat Gs'nin ilk gol? bulmas? ma?? koparmaya bilir fakat Fener'in olas? bir gol bulmas?nda zaten k?t? olan GS'nin performans?n? dahada etkileyecektir diye d???n?yorum. Umar?m GS bizi biraz olsa dahi rahatlacak puan veya puanlar? Fenerden ?alabilir. E?er ki istedi?imiz bir sonu? ??kmaz ise Fener di?er ma?lar?n? ?yle veya b?yle alacakt?r. Tek umudum olarak Gen?ler ma?? kal?yor ?brahim ?z?lmez,Fener ?z?l?r diyorum hep o ma? i?in umar?m ?ylede olacakt?r.

Yorum Yap

Gese nin gol atma s?k?nt?s? yok, bi sekilde topu sokuyorlar kaleye.
                      Fener in hucumculari bug?n iyi mac ??kar?rsa ancak beraberlik diyorum ben. Aksi halde gese yenecek bence.

Yorum Yap

Sosyal medyadan;
                        Volkan'?n kal?as?yla tuttu?u topu
                        Alves'in Podolski'ye tekmesini
                        Emre'nin gs taraftar?na k?f?rlerini vs ne varsa hat?rlatmal?y?z. Derbiyse derbi gibi oynas?nlar yumu?ak oynamas?nlar.

Yorum Yap

Umut oynamasin. Iyi olur.

Yorum Yap

Gs nas?l rakip ceza alan?na girecek nas?l gol bulacak merak ediyorum. Sadece uzaktan ?utla olacak i? de?il gibi yani fb ?nlemini alir. Ceza sahas?na giren yasin vard? eskiden oynuyor mu sildiler mi takip etmedim.O ceza alan?na soldan iyi giriyordu.Fb y? durdurmak i?in stoper ve bekleri s?rekli tehdit etmek gerek .Gs de forvet yokken nas?l olacak bu i?ler. ?irkefle?if seyirci etkisiyle fb lileri kudurtsunlar hi? bir ?ey yapamiyorlarsa. Ok letsgo cim bom

Yorum Yap

Konya basak maci var.

Bizim icin hangisinin kazanmasi iyi ?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Konya basak maci var.

Bizim icin hangisinin kazanmasi iyi ?

Konya kazansin abi bizim maca kadar garantilesinler uefayi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X