Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hadi lan gs

Yorum Yap

bi yar?n gs yenilmez diyor , oturup mant?kl? d?s?n?nce bu adamlar nas? gol aticak da kazan?cak diyorum.

Allah tan derbilerde mant?k i?lemiyor , bi sekil gs oyunda kalmal? son dk ya kadar ve yenilmemeli.

40 y?l da bir de olsa su ziyanl?klar bi i?e yaramal? art?k.

Yorum Yap

Bu hafta gsnin, haftaya osmanlinin, sonraki hafta da konyanin puan alma/kaybetme ihtimalleri 50ye 50 bence. Hakem ittirmesi olmazsa en az 2sine takilir yaristan uzaklasirlar.

GT-I9060 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Fb nin kad?k?ydeki b?t?n ma?lar?na 3 puan yaz?n hakemler gerekirse kendi gol atar yine kazan?rlar.deplasmanlar ?nemli. gs ma??da bunlardan biri.

Yorum Yap

Ben Fener bir sekilde 3 puan alir diyorum ancak yaparsa bi sey Wesley yapar.

Yorum Yap

wesley podolski sel?uk bunlar tam derbi adamlar? k?pek gibi oynarlar yar?n,ayr?ca sel?uk mete kalkavanla mevzulu bizim ma?tan hakemin ?zerine oynamay? sinsili?i ?ok iyi biliyor ben umutluyum a??k?as?.Umut bulutta kendisine yap?lan faulleri darbeleri ?ok iyi g?steren bir oyuncu alvesden ekmek ??karcakt?r kendisine.

Yorum Yap

?sterse k?me d??s?n derbilerde her zaman ev sahibi tak?mlar favoridir. Bizim gs deplasman?m?zda da favori onlar olacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Fb deplasmanlarda biraz di? g?steren tak?mlara kar?? zorlan?yor zaten. Gs ne kadar k?t? olsa da ma??n derbi olmas? ve sezonun ma?? olarak g?rmeleri galibiyet i?in yeterli bence . Mutlaka kay?p olucak bu ma?

Yorum Yap

Hadi be gs bir i?e yara .

Yorum Yap

Yorum Yap

Muslera
                        Linnes-Chedjou-Denayer-Balta
                        ----------Donk-Sel?uk
                        Emre ?olak-Sneijder-Yasin
                        ------------Podolski

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Alican dinlemedim ben, bunu harbiden dedi mi bu herif?
                          dediyse biz cidden hakemleri de yeniyoruz!!!

Yorum Yap

Allah da biliyor ki yar?n ilk defa bir derbi de Be?ikta? harici bir tak?ma g?n?lden destek verece?im tabi yine Be?ikta? i?in ve en nefret etti?im camia olan Gs bu. Allah yard?mc?n?z olsun Muslera,Podolski,Wesley,Yasin...

Yorum Yap

Cincon kazanacakt?r.

Yorum Yap

Aslı Murat Oztuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Alican dinlemedim ben, bunu harbiden dedi mi bu herif?
                                dediyse biz cidden hakemleri de yeniyoruz!!!

7.00-7.30 aras?nda demi?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X