Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sar? kartlar tart??maya en a??k kararlard?r hakemler bu kozu iyi kullan?yor. Rize d?n 10 veya 9 ki?i kalabilirdi ama hakem kart?n? kullanmad?. ??te bu kart?n? kullanmad? c?mlesi ?o?u ?eyin ?zeti. ?sterse kullan?yor istemezse kullanm?yor. Standart yok yani tam eyyaml?k kural fifa a??k kap? b?rakm?? bu itlerde o a??k kap?y? kullan?yor. Mesela Emenike forma ??kar?yor sar? vermiyor ama fb aleyhine oldu?u zaman veriyor. C?c? bo?aza sar?lmaya istedi?i zaman veriyor istemedi?inde vermiyor. Ge?en senede gsnin rakipleri s?rekli k?zar?rd?.

Yorum Yap

Bragayi zar zor canlari cika cika elesinler.
      Bir sonra ki tur zaten son turlari olacak
      Avrup donusleri her zaman bizim icin avantaj dir

Yorum Yap

erman brafada firat olmucak dedi bence kilit bu..

Yorum Yap

Aslı Ceyhun Kavrayici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Caner Balkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Acilen ust uste 2 darbe lazim.
          Braga ve Gs eze eze yenmeli.
          Kupada da Aykut Kocaman Konya'yi yatirmazsa sezon husranla bitecek destekli ve simarik kopekler. Adalet er ya da gec tescil edecek ve biz sampiyon olacagiz!
          Bragaya elenmesinler,avrupa donusu hep yorgunluk olucak bizim isimize gelir bragayi elemeleri

SM-G900FQ cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
          Kusura bakma da abi yorgunluk olay? hikaye. Avrupada kazand?klar? her ma? itici g?? motivasyon olacak.
          Ben de hi? g?rmedim o yorgunluk olay?n?. O yorgunluk denen ?ey hep bize i?liyor
          Itici guc hakemler hep diri oldugu icin sozkonusu yorgunluk hissedilmiyor.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Al ?ampiyonlu?u ba??na ?al diyeceksin Fenere en sonunda.Ulan binbir t?rl? katakulle yapacan madem ne diye o kadar para harc?yorsun transfere.?ikeyi futbolcu transferi yapmadan da hallediyorsun nas?l olsa.
            Bilindik hikayedir: en iyi kopyayi sinava calisan yapar. Yani hazirdir ve nerde neyi yapacagini iyi bilir. Aziz'de boyle. Para harciyor, transfer yapiyor ve bununla yetinmeyip bu islere girisiyor.

Ilahi adalet yine kursaklarinda birakacak sevinclerini...

Yorum Yap

Ars?z Pereira diyor ki burada b?yle devam etmeye de?er mi ? Ko?um bu ?lkede para kazan?yorsun pasta yiyorsun ve sizi koruyorlar ?ld?rmezler. Biz ne yapal?m ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Turgut Karabag tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?aibe sabaha kadar oynasa bu feneri yenemez. o y?zden haftaya da puan kayb? beklentim yok.
                Gs herturlu asilacak ,tribun vs katliam olacak
                Bunlarin GS'yi yenmesi mucize olur. 2 puan birakmalari kesin de 3 puan icin dua ediyorum ben. Bu arada Braga bunlari silindir gibi ezer zannimca.

Yorum Yap

Ge?en sene Olcay'?n 2.sar?s? ve Akhisar ma??nda Lua Lua'ys verilmeyen ikinci sar?. Pozisyon ayn?,hakem ayn? peki birine verip ?tekine niye vermiyorsun???nk? niyetlerinde pu?tluk var.

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Al ?ampiyonlu?u ba??na ?al diyeceksin Fenere en sonunda.Ulan binbir t?rl? katakulle yapacan madem ne diye o kadar para harc?yorsun transfere.?ikeyi futbolcu transferi yapmadan da hallediyorsun nas?l olsa.
                    Bilindik hikayedir: en iyi kopyayi sinava calisan yapar. Yani hazirdir ve nerde neyi yapacagini iyi bilir. Aziz'de boyle. Para harciyor, transfer yapiyor ve bununla yetinmeyip bu islere girisiyor.

Ilahi adalet yine kursaklarinda birakacak sevinclerini...
                    Ge? abi ya ilahi adalet olsa en ?ok ?ampiyonluk bizdeydi ?uan. Bizim kendimizi gereksiz ?eylerle avutmay?p hakk?m?z? aramam?z laz?m. Yoksa ilahi adaletti, in?allaht? ma?allaht? daha ?ok elimizden al?rlar ?ampiyonluklar?.

Yorum Yap

Babas? belli olan hakem varm?d?r acaba

Yorum Yap

akhisar eskisehir maci ilginc akhisaein yaptigi ayip

Yorum Yap

Aslı Selim Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Akhisar'? g?nah?m kadar sevmem ama o pozisyonda eski?ehirspor lular?n ?ark kurnazl??? var.Bir ka? sayfa geride o pozisyonun g?r?nt?lerini payla?m??t?m. Top akhisar?n sahas?nda ve akhisarl?larda , ata?a kalkacaklar ama eski?ehirli futbolcu yerde yat?nca hakem oyunu durdurdu.Hakem at???yla Akhisarl?lara verdi topu. Akhisarl?lar da atak yap?p gol? att?. ?imdi burada ?unu sormak laz?m.Hakem at???nda topu Eski?ehirlilere at?lmas? i?in gerek?e nedir ? Hem ata?a kalkarken rakibin sakatland? diye ata??n kesilerek oyun durdurulacak , hem hakem at???ndan sonra topu eski?ehirlilere vereceksin.Ben buradaki mant??? anlamad?m bi t?rl?

Yorum Yap

??te video bu.

Yorum Yap

Pozisyonlar? tekrar tekrar izledim,istedi?iniz kadar k?z?n s?v?n ama iki sar? kart da do?ru ve haliyle k?rm?z? da do?ru.2.sar? kart da Fernandao kendini kolay b?rakm?? olabilir ama profesyonel oyuncu kendini b?rakm??,m?dahale var.Nani'nin penalt? pozisyonu da tart???l?r,he bunlar? s?yl?yorum diye fenerli olacaksam diyecek bir ?ey yok.Hakemin kayseriyi dilim dilim do?rad? da do?ru o ta? pozisyonunda kart vermesi baya g?l?n?t?.Kjaer'i atamamas? da ?yleydi.Yaln?z olaylara hep kendi a??n?zdan bakmay?n,objektif olun.He bizim rakiplerimize verilir miydi sanm?yorum.Bunlar benim ?ahsi g?r??lerimdir.

Yorum Yap

Aslı Selim Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Akhisar'? g?nah?m kadar sevmem ama o pozisyonda eski?ehirspor lular?n ?ark kurnazl??? var.Bir ka? sayfa geride o pozisyonun g?r?nt?lerini payla?m??t?m. Top akhisar?n sahas?nda ve akhisarl?larda , ata?a kalkacaklar ama eski?ehirli futbolcu yerde yat?nca hakem oyunu durdurdu.Hakem at???yla Akhisarl?lara verdi topu. Akhisarl?lar da atak yap?p gol? att?. ?imdi burada ?unu sormak laz?m.Hakem at???nda topu Eski?ehirlilere at?lmas? i?in gerek?e nedir ? Hem ata?a kalkarken rakibin sakatland? diye ata??n kesilerek oyun durdurulacak , hem hakem at???ndan sonra topu eski?ehirlilere vereceksin.Ben buradaki mant??? anlamad?m bi t?rl?
                                burda suclu hakem 3 kere izledim eskisehirli oyuncular hocalariyla konusurken topu birakti akhisarli futbokcularin sadece cakalligi var bu benim fikrim Bjk biyle gol yese inanin rakibe herturlu kufur ederdik o golden sonra eskiswhirliler hakeme oynadi..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X