Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yasinin att??? ?u goldeki pozisyon bize gelseydi . bizimkiler kesin bi pas daha yapard?

Yorum Yap

?ampiyonluktan ?ok bu yosmalar?n beter olmu? hali mutlu ediyor beni, in?allah 10 sene silik kal?rlar, yard?m olmazsa tarihe g?m?l?rler ondan sonra zaten

Yorum Yap

Gs taraftarlar?n? ne kadar elestirsekte ba?ar?s?z y?netimlere tahamm?leri yok..Adan Polat'? taraftar g?nderdi. .
        bizim gibi 7 sene ?ampiyon olmazlarsa stad? yikarlar ki alisemiyen'i nerdeyse y?k?yorlardi..
        Birde son 4 sezonda 3 defa ?ampiyon olmu? toplamda 8 kupa alm?? tak?mdan bahsediyoruz. .
        bizim 4 y?ld?r tek kupamiz yok..en b?y?k ba?ar?miz ztk ceyrek final ama Fikret Orman bi d?nemi daha hak ediyor diyen arkada?lar var..
        Demir?ren 8 y?l kul?b?n anas?n? a?latt? ..gs trib?nlerinin ?u son aylarda g?sterdi?i tepkiyi gosteremedik..
        ondan sonra neden 8 yilda bir ?ampiyon oluyoruz deyip duruyoruz. .
        Ba?ar?s?zligi bize kaniksamislar..
        Ba?ar?s?z oldu?umuzda dikkati yonetimlerden ba?ka y?nlere ?ekecek birileri mutlaka ??k?yor ve her defas?nda bu algi Y?netimi ba?ar?l? oluyor maalesef ..

Yorum Yap

Aslı Omer Kavalci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?ampiyonluktan ?ok bu yosmalar?n beter olmu? hali mutlu ediyor beni, in?allah 10 sene silik kal?rlar, yard?m olmazsa tarihe g?m?l?rler ondan sonra zaten
          Mutlaka yard?mlar? olacakt?r. Devlet destekli tak?md?r gs her d?nem.

Yorum Yap

sahaya bir ?eyler atmaya ba?lad?lar atmay?n lan yav?aklar bir sonraki ma? fenerle

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              sahaya bir ?eyler atmaya ba?lad?lar atmay?n lan yav?aklar bir sonraki ma? fenerle
              Atanlar fenerli de?ilse bende baska bir ?ey bilmiyorum. Fanatik fenerli PFDK ba?kan? siz at?n ben hallederim diyordur...

Yorum Yap

2-2 oldu avc? sa?olsun

Yorum Yap

Ulan Avc?, yatacak yerin yok...

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Yorum Yap

Ba?ak?ehir 2.yar?ya ma?? kazand?k havas?nda ??km?? gs daha atarsa ?a??rmam 3-2 4-2 bitebilir ma?

Yorum Yap

?s borcu nas?l kapataca??n? bulmus gibi

Yorum Yap

Yasin ?ztekinden acayip nefret ediyorum. Itici herif.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

gsnin gaza gelmesi kazanmas? iyi olur.

Yorum Yap

Aslı Onur Memi?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            gsnin gaza gelmesi kazanmas? iyi olur.
                            Bencede. .
                            ozellikle fb ma?? oncesi dagilmamalilar

Yorum Yap

salak bu basaksehir yense avrupayi garantileyecek neredeyse, gs gibi dandik takima 2:0'dan mac veriyorsun... yiyecekler daha puan alamazlar bu gidisle

Yorum Yap

?ut ?ekeceksin i?te arkadas. Biz bunu yapm?yoruz hi?..vur gitsin korner olur Adama ?arpar gol olur kaleci sektirir ?n?ne d??er. Yok i?te kalenin i?ine girmeden atam?yoruz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X