Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

20 numaran?n pas istatisti?i ma??n ?zeti
    ?ok temiz oynam??, ?akt?rmadan
    Zaten isabetli 14 pas?n alay? geri ve yan pas
    ?AKTIRMA...

Yorum Yap

Aziz Yild?r?m, 2-3 hafta ?nce C?neyt ?ak?r'a verip veri?tiriyordu. Anlad?n?z m? hakemler hakk?nda konu?man?n faydalar?n? !!! adamlara resmen aksi karar veremedi. Caner 50 kere at?lmas? laz?md?. C?neyt Bey, Caner'i uyarmaya resmen ?ekiniyor. Yaz?klar olsun b?yle d?zene. Ofsayttan da gol? att?lar. Mahmut ile Aziz beraber ??k?p tatava yaparlar m? yine. Bunlar?n bizim rakibimiz oldu?undan utan?yorum. Ke?ke ?ampiyonlu?a oynamasak diyorum bazen...

Yorum Yap

Son 15 dakika izledim bize ekmek ?ikar mi diye ama IBB nin gol yiyecegi o kadar belliydi ki, sasirmadim. Kendi g?begini kendin keseceksin bu ligde eger hedefe varmak istiyorsan.

Yorum Yap

3 te 3 yapmazsak sampiyon olamayiz. Yarin Gs devre disi kalmali.
          Fb 2 deplasmandan biri mutlak puan kaybi, cok kotuler.

Yorum Yap

Bu geceden sonra T?rkiye'de futboldan zerre umudum kalmad?.

Sent from my iPhone using Tapatalk
            En son düzenleyen Ertan Sarıkaya; 14-12-2015, 00:22.

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aziz Yild?r?m, 2-3 hafta ?nce C?neyt ?ak?r'a verip veri?tiriyordu. Anlad?n?z m? hakemler hakk?nda konu?man?n faydalar?n? !!! adamlara resmen aksi karar veremedi. Caner 50 kere at?lmas? laz?md?. C?neyt Bey, Caner'i uyarmaya resmen ?ekiniyor. Yaz?klar olsun b?yle d?zene. Ofsayttan da gol? att?lar. Mahmut ile Aziz beraber ??k?p tatava yaparlar m? yine. Bunlar?n bizim rakibimiz oldu?undan utan?yorum. Ke?ke ?ampiyonlu?a oynamasak diyorum bazen...
              Ben diyorum abi. Bu ?lkedeki futbolun Allah belas?n? versin. Ka? tane ligde ma? izliyoruz hakeme sald?ran oyuncular yok,yerde numaradan yatan top?u yok,stad 100 bin ki?i olsun hakem etkilenmiyor ne g?rd?yse ?al?yor.Bizim ligde kavga,g?r?lt? var ?ampiyonluk i?in her yol m?bah.Aziz denen herif Avrupa'da bir kul?b?n ba?kan? olsayd? 1 aydan fazla o koltukta oturtmazlard?. Ger?i bu toplum bu ligi hak ediyor fazlas?na gerek yok.

Yorum Yap

Golden ?nce de Visca'n?n kaleci ile kar?? kar??ya kalaca?? bir pozisyonu ofsayt diye kestiler sol kanatta.Edit lig tv tekrar?n? bile vermedi pozisyonun...

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Golden ?nce de Visca'n?n kaleci ile kar?? kar??ya kalaca?? bir pozisyonu ofsayt diye kestiler sol kanatta.Edit lig tv tekrar?n? bile vermedi pozisyonun...
                  ofsayt de?il demekki. Olsa an?nda verirlerdi

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ben diyorum abi. Bu ?lkedeki futbolun Allah belas?n? versin. Ka? tane ligde ma? izliyoruz hakeme sald?ran oyuncular yok,yerde numaradan yatan top?u yok,stad 100 bin ki?i olsun hakem etkilenmiyor ne g?rd?yse ?al?yor.Bizim ligde kavga,g?r?lt? var ?ampiyonluk i?in her yol m?bah.Aziz denen herif Avrupa'da bir kul?b?n ba?kan? olsayd? 1 aydan fazla o koltukta oturtmazlard?. Ger?i bu toplum bu ligi hak ediyor fazlas?na gerek yok.
                    Hakeme sald?ran oyuncular nedense bisk?vi stad?nda ve TOKI Arenada oluyor. Avrupa maclar?nda nedense s?t d?km?? kedi gibiler. Diego k?rm?z? kart g?rd?kten sonra bir tane itiraz eden yoktu. Bug?n fenere bir k?rm?z? ??ksayd? b?t?n tak?m salyalar?n? ak?ta ak?ta hakemi iteleyip ?ekelemi?lerdi. I?te bunlar hep korkudan oluyor. ?at ?at g?sterseler Aziz ile Mahmut karde?ler bas?n?n ?n?nde verip veri?tiriyor. Bunlar futboldan silinmedik?e, futbolun bir e?lence oyunu oldu?unu idrak edip yenilmekte i?in do?as?nda var dediklerinde belki d?zeliriz. Ancak herkesin dini iman? para oldu?undan emekmi?, gorsellikmis kimsenin umrunda de?il. Adamlar?n teknik direktoru bile penalt? verilmiyor diye resmen yalvar?yor. Bunlarla m? futbol g?zelle?ecek. T?rk futbolunun katili Turk hakemleri de?il, renklilerin haketmeseler bile galibiyet hirslar?d?r.

Yorum Yap

Bu ligde hakemlerin ne mal oldu?unu biz 30 yildir biliyoruzda..birileri sanki hakemler ilk defa boyleymis gibi davran?yorlar. .hakemlerin ts yi nas?l devre d??? b?rakt???n? hepimiz g?rd?k.yillarca biz dograndigimizda seslerini cikarmayanlar ?imdi cikip T?rk hakemligi ??yle T?rk hakemligi b?yle demeye ba?lad? ..ozellikle ?akar ve Toro?lu bunlarin ba??n? ?ekiyor.Gecen sezon gs hakemlerle sampiyon olurken T?rk hakemligi bu kadar k?t? de?ildi onlara g?re.
                      Fb y?neticileri devre aras?nda koridorda hakemlerle tart??m??lar..bu i?lerin nas?l d?nd???n? en iyi Aziz biliyor..Gecen hafta operasyona ba?lad?. .devamida gelecek

Yorum Yap

Bence golde rvp kalecinin gorus alanina ve topa mudahalesi yok ofsayt degil.
                        Badjinin kirmizisi goz gore gore geldi avci daha once cikartmaliydi.
                        Ilk saridaki hareketi bize yapsa burda badji'ye duz giderdik.

Bazi hatalari olmus olabilir ama direk maca etkisi yoktu bence ibb. Birazcik disini siksa ekmek cikacakti bize olmadi.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bence golde rvp kalecinin gorus alanina ve topa mudahalesi yok ofsayt degil.
                          Badjinin kirmizisi goz gore gore geldi avci daha once cikartmaliydi.
                          Ilk saridaki hareketi bize yapsa burda badji'ye duz giderdik.

Bazi hatalari olmus olabilir ama direk maca etkisi yoktu bence ibb. Birazcik disini siksa ekmek cikacakti bize olmadi.

Takdir Haklar?n? ?stisnas?z bir ?ekilde Fb'ye kulland?,
                          Badji'nin ilk hareketinden hi?bir ?ekilde Oyuncuya hareketi yokken, Caner - Di?er Fb liler ile hakeme bask? yap?p Faul ve Sar? kart ald?rd?lar ki tart??malarda Badji hi?bir ?ey yapmad?, Caner ?tti
                          Caner hakeme itiraz etti, sar?dan sonra, Hadi lan ve ya S.ktir lan dedi, k?pek dedi. Hakem k?rm?z?y? veremedi.
                          ?bb li oyuncular? k?pek gibi azarlarken C?neyt ?ak?r, Fb'li oyunculara s?t d?km?? kedi gibi idi ve Fb'li oyuncular?n azarlamas?na izin verdi,
                          Yal??n ve Volkan Demirel pozisyonunda Yal??n'a hemen sar? kart? g?sterdi
                          Ortasahada 1 pozisyonda Fb'lileri ipe dizen oyuncuya 3-4 kez tekme at?ld?, pozisyona faul vermedi.

Pardon ama sence ma?a etki etmesi i?in hakemin, olmayan penalt?y? vermesi, ?izgiyi ge?en topu gol vermemesi, veya ge?meyen topu gol vermesi, hakemin gol atmas? falan m? gerekiyor?

?bb'li oyuncular sahada dayak yedi, hee ?bb bize kar?? oynasa Badji ??kard?, Doka ?ov yapard?, yerden kalkmazlard? ayr? veya ben Td olsam Emre'yi, Badji'yi ??kartm??t?m bu da apayr? ama BUNLAR, HAKEM? HAKLI ?IKARMIYOR !

Yorum Yap

Fb bu hafta GB ile oynayacak. GB ?ifo'u yollad?, ve ?u anda d??me potas?nda. Yenerler veya yenilirler ama mecburen k?pek gibi oynayacaklar.

Yorum Yap

Hadi bakal?m 2 haftada 2 ?nemli galibiyet ald?k.

Bu hafta da ben a?ay?m Bu ba?l???

Yorum Yap

fener yener. gs zorlan?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X