Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ba?ak?ehir 2 - 0 ?ndeyken 89. dakikada sar? kart s?n?r?nda olan Bekir ?rteg?n sar? kart g?rd? ve Fenerbah?e ma??nda cezas?ndan ?t?r? forma giyemeyecek.

Senin ben ?erefini seveyim.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      benim bildi?im abdullah avc? fenerden puan al?r.
      ak?ll? oynarsa iyi savunma ve sa?lam kontralar yaparsa kazanabilir bile.
      fenerin uefa ma??ndaki yorgunlu?u belirleyici olur.
      ??nk? ba?ak?ehir ?ok diri bir tak?m.
      feneri ligde ?uan en zorlayacak tak?mlardan biri evet ama stoper b?lgesinde b?y?k s?k?nt? var, epruanu ve bekir yok sadece yal??n var b?y?k problem yarat?ca??n? d???n?yorum.

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ba?ak?ehir 2 - 0 ?ndeyken 89. dakikada sar? kart s?n?r?nda olan Bekir ?rteg?n sar? kart g?rd? ve Fenerbah?e ma??nda cezas?ndan ?t?r? forma giyemeyecek.

Bence en do?rusunu yapt?. Ba?ak?ehirin yedi?i her golde Bekir'e bak?lacak kas?t olmayan ufac?k bir hatas?nda bile b?t?n fatura ona kesilecekti hem biz hem de gs taraftar? bak?m?ndan. O da oynamamay? tercih etti, en do?rusunu yapt?. Yemedi?i k?f?r kalmayacakt?.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

[MENTION=26901]Ertan Sar?kaya[/MENTION]

Bildi?in korkakl?k yap?p, tak?mdaki di?er arkada?lar?na ay?p etti.

Bunun iyisi filan olmaz benim g?r???me g?re.

Yorum Yap

ba?ak?ehir ma??nda 2-2 gibi bir beraberlik bekliyorum , avrupa ma??ndan sonra fit ??k?p gs yi yenersek hem gs yi devre d??? b?rakm?? oluruz hem de fenerle puan fark?n? minimum koruruz. Ligin kaderi i?in ?ok ?nemli bir hafta.

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bence en do?rusunu yapt?. Ba?ak?ehirin yedi?i her golde Bekir'e bak?lacak kas?t olmayan ufac?k bir hatas?nda bile b?t?n fatura ona kesilecekti hem biz hem de gs taraftar? bak?m?ndan. O da oynamamay? tercih etti, en do?rusunu yapt?. Yemedi?i k?f?r kalmayacakt?.

Ben de ?unlar? merak ediyorum:

1- Emre Bele?o?lu fb'ye kar?? oynayacak m? ve oynarsa nas?l oynayacak?
              2- Forma ?ans? bulursa hakemle ve rakip futbolcularla ili?kisi nas?l olacak?
              3- fb'deyken yapt??? ?irkeflikleri yapabilecek mi, yoksa s?t d?km?? kedi gibi mi davranacak?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben de ?unlar? merak ediyorum:

1- Emre Bele?o?lu fb'ye kar?? oynayacak m? ve oynarsa nas?l oynayacak?
                2- Forma ?ans? bulursa hakemle ve rakip futbolcularla ili?kisi nas?l olacak?
                3- fb'deyken yapt??? ?irkeflikleri yapabilecek mi, yoksa s?t d?km?? kedi gibi mi davranacak?
                Ba?ak?ehir'de her ma?ta S?t D?km?? Kedi gibi, ?irinlik(!) abidesi. Ma?allah.

Yorum Yap

@Ertan Sar?kaya

Bildi?in korkakl?k yap?p, tak?mdaki di?er arkada?lar?na ay?p etti.

Bunun iyisi filan olmaz benim g?r???me g?re.
                  Bizim ?lkemizde o ma?lubiyetin faturas? her t?rl? Bekir'e kesilir, ma? satt? denirdi. E?ri oturup do?ru konu?al?m ben dahil herkes bunu yapard?.

Yorum Yap

Biz kazanal?m da gerisi ?nemli degil.
                    Su sarisinlardan birisi saf disi kals?n art?k.
                    Digerinin de icab?na Kad?k?y'de bakaca??z zaten.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir ma??nda puan kayb? ya?amaz fener , evinde hakemi bask? alt?na al?yor taraftar her d?d?kte trib?n yuh cek?yor ?st?ne bir kadik?y bal? var adamlarda.
                      biz kazanal?m rakiplerin napt??? ?nemsiz kals?n.

Yorum Yap

Fenerbah?e %60, beraberlik %30, Ba?ak?ehir %10
                        Biz % 50, Beraberlik % 30, GS %20

Yorum Yap

bursa 0 - 2 osmanl? dk18'

Yorum Yap

bursa baskani bize laf yetistircegine takimini fenere peskes cekmeyecekti. beter olurlar insallah, cakandan Allah razi olsun

Yorum Yap

fener yalaklar? beter olsunlar

A?k?m?z Siyah Beyaz !

Yorum Yap

3 oldu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X