Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Serhat Dagci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?nder ozen serefsizi ilk golde el var diyor.alakas? yok..
    Olur mu, ?nder ?zen adamin hasidir! T?vbe ya, b?ylelerini futbolun basina getirdik. Ge?en sezon 14. hafta sonunda 32 puanimiz vardi bu sezonda 32 puanimiz var. Hatta o d?nem ikinci olan takimda simdi oldugu gibi 31 puan aldi. Ben ?n?m?zdeki 4 resmi ma?tan 2 galibiyet 2 beraberlige raziyim, Lizbon ve GS berabere, Osmanli ve Konya galibiyeti ile hem ?st tur hem 39 puan ile ilk yariyi kapatiriz.

Yorum Yap

Her puan kayb?ndan sonra bu Aziz'in konu?malar?ndan b?kt?m ne zaman ?lecek bu adam ya ? Muhabir bozuntular? biriniz sorsan?za son dakika penalt?y? vermedi diye.

Yorum Yap

Futbolcular?n 2 ayd?r paras?n? alamad??? s?yleniyor. Tak?m?n form d???kl??? var. E?er paras?n? alamad?klar? ger?ekse bu sorun ??z?lmeli. cincon ma??na sa?lam ??kmal?y?z mutlaka kazanmal?y?z.

Yorum Yap

Geleneksel puan kaybindan sonra federasyon ve hakemlere seansi basladi yine.
          23 Nisan gibi her seferinde cikiyor cocuklar

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Penalt?yla ilgisi yok futboldan ?nce p.?li?i ??renen tipik T?rk futbolcusu, geriden gelen adama ??karsa bo? orta yapacak, d?nen top birde direkten d?nd? o ?akal?n y?z?nden bizim liderlik gidiyordu az kals?n...
            Canerin pozisyonuna penalti degil diyorsan bir daha izle bence
            Bir daha izledim ve izlerken ?unu d???nd?m, benim aleyhime verilse hakeme okkal? bi k?f?r ederdim. O y?zden penalt? de?il diyorum. Bir oyuncunun ilk hedefi oyuna devam etmek olmal?, bu ?aklaban?n niyeti ?ok a??k ?akall?k.

Yorum Yap

Aslı Ender Tuzcu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Her puan kayb?ndan sonra bu Aziz'in konu?malar?ndan b?kt?m ne zaman ?lecek bu adam ya ? Muhabir bozuntular? biriniz sorsan?za son dakika penalt?y? vermedi diye.
              onu s?yledi yaln?z. caner'in pozisyonda penalt? dedi. ?ok ?a??rd?m

Yorum Yap

Yine ayn? taktik, bask?n basan?nd?r misali her sene ayn? ?eyler. Aziz gitmeden ?lke futbolu bok ?ukurundan kurtulamaz...

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Ender Tuzcu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  onu s?yledi yaln?z. caner'in pozisyonda penalt? dedi. ?ok ?a??rd?m
                  Evet kendi s?yledi ama yine hi?biri soramad?.Bir de Be?ikta?la ilgili konu?uyor delirtecek beni bu adam.

Yorum Yap

Bu nas?l terbiyesizliktir yahu. Bu nas?l pi?kinlik
                    Lanet olsun. Herifler full manipulasyon.. Zor i?imiz bu yav?aklarla

Yorum Yap

aziz a?lama

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Kenan Yukseler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu penalt? de?il midir arkada??

https://vine.co/v/i7iipq1YwLE
                        Dikkat ettniz mi Caner efendi aya??na da bas?yor. Hem ittiriyor, hem aya??na bas?yor. Penalt?n?n a?a babasi...
                        + Aziz ba?kan pozisyona penalt? diyor, da??lal?m abi

Yorum Yap

bunlar komedi ya hep lider olacaklar hep bunlar penalt? kullanacak , hakem hep bunlar? kollayacak , medya hep bunlar hakk?nda olumlu yazacak konu?acak vb uzar gider yoksa direkt a?l?yorlar

Yorum Yap

Al i?te yine de?i?meyen taktiklerden biri daha, bize penalt? neden verilmiyor muhabbetini de ba?latt?lar.

Yorum Yap

Aslı Olcay Bayta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Futbolcular?n 2 ayd?r paras?n? alamad??? s?yleniyor. Tak?m?n form d???kl??? var. E?er paras?n? alamad?klar? ger?ekse bu sorun ??z?lmeli. cincon ma??na sa?lam ??kmal?y?z mutlaka kazanmal?y?z.
                              para ?dememe durumu varsa ?zellikle gs ma??n? bekliyodur y?netim ?demeleri yapmak i?in.

Yorum Yap

Bize penalt? verin ?enlikleri a??lm??t?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X