Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Birbirlerine pas atmamaya yemin etmis 11 adam, Mersin'den sonra dusecek 2. takimimdi, tekrar kanitladilar. Les gibi bir takim...

Yorum Yap

Fener top yapm?yor sadece Hataya zorluyor gibime geldi. Topu al?p hadi oynayal?m diyen yok. Birde Kayseri'de yakubu bitmi? okey d?n?yor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Kayseri sonlara do?ru fblinin kicina bas?na ?arptirip bir gol atsada berabere bitse...

Yorum Yap

y?llar sonra iddaa oynad?m fener al?r diye fb ye oynam??t?m. i?im kayseri yensin diyor d???m fb nas?lsa al?r bu ma?? diyor tam ?izofreniye ba?l?yordum ki k?ln yeti?ti imdad?ma
          bast?r gayseri

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            digiturkplayde tek tak?m i?in paket yok mu ?

olmas? laz?m. sadece Be?ikta? ?n ma?lar?n? alabiliyorsun.
            Buldum 239 tl ligtv s....meye adam ar?yor san?r?m
            Bi geseli bi fb'li bul. 449 tl'ye hd full paket al. Biz ?yle yapt?k...

Yorum Yap

Fener yine top falan oynam?yor. Ayr?ca futbol yerine faul izliyorum. ?ok s?k?ld?m la darland?m

Yorum Yap

?u t?rkiye ligi kadar s?k?c? bir lig d?nyada yok. futbol ad?na hi?bir ?ey yok pozisyon yok trib?nler bombo? faul yapmaktan top oynayamayan tak?mlar..

Yorum Yap

?ok g?zeldi pozisyon, ay? volkan iyi ??kard?. Hadi bi yap??t?r be kayseri.

Yorum Yap

vurdu?u kafaya ben onun....

Yorum Yap

?u tolunay kadar da mendebur suratl? bir herif yok ya. bir insan hep mi somurtur. kazand???nda da ayn?.

Yorum Yap

Aslı Sergen Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        mesaj? okudum hangi pozisyondu o diye d???n?rken ?imdi g?r?t?ye geldi baya geriden geliyo benim ma? galiba

Yorum Yap

Volkan'a ne zaman yak?n ?ekim olsa a?z?nda hep k?f?r. T?rk futbolcusunun seviyesi!!!

Yorum Yap

kayseri 10 ki?i de kald? bitti ma? ge?mi? olsun

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              kayseri 10 ki?i de kald? bitti ma? ge?mi? olsun
                              Valla art?k beraberlik falan da istemiyorum bitsin ?u ?ile.

Yorum Yap

Aslı Cagatay Kavak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Sergen Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                mesaj? okudum hangi pozisyondu o diye d???n?rken ?imdi g?r?t?ye geldi baya geriden geliyo benim ma? galiba
                                net bi spor kanal? bulsan hi? sorun olmaz abi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X