Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Premier League 2015 - 2016

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sampiyon tottenham olacak yaziyorum buraya

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aynen bana da Tottenham olacak gibi geliyor.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aynen bana da Tottenham olacak gibi geliyor.
        inan?lmaz bir s??rama yapt?lar ve iyi futbol oynuyorlar bakal?m. Ben tottenham? destekliyorum

Yorum Yap

leicester veya tottenham dan biri ?ampiyon olursa g?zel olur.

Yorum Yap

tothenham ?n fikst?r? leicester a g?re olduk?a s?k?nt?l?. leicester ?n united ve son hafta chelsea d???nda zor ma?? yok. hep orta s?ra ve alt?ndakilerle oynayacak.
            tothenham ?n mart ay? fikst?r? zor oray? en az kay?pla ge?erse ?n? a??k. ama g?nl?m?z leicester dan yana. o hikayenin mutlu sonla bitmesini herkes gibi bizde istiyoruz

Yorum Yap

Sene ba??nda G?khan ?nler biz yerine Leicester City'i tercih etti?i i?in ele?tirmi?tik.Ne i?in var EPL'de ligde kalmas? bile belli olmayan tak?mda diye. Ama gel g?r ki bu tak?m ?ampiyonlu?un en iddial? tak?mlar?ndan biri oldu.

Yorum Yap

leicester 1-0'dan 2-1'e getirdi. Sald?r?n

Yorum Yap

Mahrez efso asist yapt?. Bitiri? de ?ok klas...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Sene ba??nda G?khan ?nler biz yerine Leicester City'i tercih etti?i i?in ele?tirmi?tik.Ne i?in var EPL'de ligde kalmas? bile belli olmayan tak?mda diye. Ama gel g?r ki bu tak?m ?ampiyonlu?un en iddial? tak?mlar?ndan biri oldu.
                    yanl?? bakmad?ysam topu topu 10 ma? yapm??

Yorum Yap

Su leicester kadar sampiyonluga inanabilse keske bizimkilerde ama nerdee

Yorum Yap

Klasik Ranieri ??k??? ba?lar.

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Su leicester kadar sampiyonluga inanabilse keske bizimkilerde ama nerdee
                          Yahu Allah askina istemedigimizi nereden cikartiyorsunuz? Alti ustu bir derbi maci deplasmanda kaybetti. Simdi bu istemiyor mu oluyor. Hemen kendinizi salmissiniz. Biraz toparlanin. Takim istiyor hem de cok istiyor. Dun 2. yari FB'yi sahasindan cikartmadi ama sanssizdi.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ligin 28.haftas?nda lider olan Ada'm klasik ??k?? ya?ayacakm??.

Yorum Yap

Ulloa bu sefer ka??rd?.

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ligin 28.haftas?nda lider olan Ada'm klasik ??k?? ya?ayacakm??.

Roma'da Chelsea'de var b?yle d?nemleri. O adam ?ampiyon felan olamaz. ??k?? dediysem sadece liderli?i kapt?rmak de?il b?yle 3 4 s?ra gerileyince yaz???r?z tekrardan.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X