Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Sevilla

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben ?imdi bonzai ?ekip ?lmeye ?al???cam i?yerinin ortas?nda,ne demek transfer yapmayabiliriz ya

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Biz ikinci oluruz grupta. Lider cikacagimizi dusunmuyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ki ge?en sene g?rd?k lider ??kman?n bir getirisi yok
      Lider cikarsak klup puanimiz artar mac fazla almisiz demektir ilerde 1. Torbadan girerirz daha buyuk arti olamaz heralde
      1. torbadan girmek i?in daha sonraki turlar? ge?mek gerekiyor, gruplarda al?na?n puanlar ?ok etki de?il

Yorum Yap

Aslı ?nder ??plak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Grubumuz ?ok iyi Be?ikta? burdan lider ??kar , ??kmak zorunda b?y?kl???n? koymak zorunda objektif olamayacam di?er tak?mlara ka?? ??nki biraz tak?m?n?za g?venin
        Nasil guvenelim ortasaha yok kaleci yok! Stoper desen milo pedro su yoklukta yedekte degil

senol hoca bariz bir sekilde diyorki ortasaha zaten alincak! Stoperde yok bende alin!! Bizimkiler kader kismet zor konusuyor nasil guvenelim kismetse guveniriz

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ligi koyal?m ligi
          ba?kan transfer yapmayabiliriz diyor nas?l koyaca??z

Yorum Yap

yahu lawal mawal bir orta saha al?n adam eksik orada say? olarak
            heh i?te adamlarda buna raz? etmeye ?al???yor belkide lawal ?n fiyat? k?r?ls?n diye bu a??klamalar

YOK ARKADA? LAWAL MAVAL GELMES?N YETER TAKIM HURDA HA?AT OYUNCUDAN GE??LM?YOR SATSAN ALAN YOK ADAMLARI

Olacaksa adam gibi adam olsun yoksa Eslem oynas?n raz?y?m lawal yerine

Yorum Yap

Ne oluyor yahu!
              Biz son 4 Y?ld?r ceza senesi hari? hep ??kt?k gruplardan fb kadrosu yeni olabilir; ama bizim oyuncular?m?z ?ok daha tecr?beli Avrupa'da onlardan.
              Ak?am Antep ma??ndan sonra yumu?ar ortam in?allah.
              Transfer konusunda Orman'? destekleyen biri olarak Arkada?lara %100 hak veriyorum.
              Bir ya da iki transfer yapacaz dedikten sonra yapmayabiliriz demek pembe falan de?il bildi?in ?irkince bir yaland?r!

Yorum Yap

kan beynime s??rad? yemin ederim, Allah sizi bildi?i gibi yaps?n, ald???m kombineler formalar Be?ikta??ma feda size haram z?kk?m olsun.

Yorum Yap

Biz Avrupa ma?lar?n? Olimpiyatta iyi oynuyoruz..
                  Ben 3 kulvar i?in bu kadronun yeterli olmad???n? d???n?yorum.Her ma? Q7 Sosa Ozi T?re Gomez Tosun oynayacak diye bir ?ey yok..Sakatl??? var,kart? var..

Yorum Yap

Lider cikarsak klup puanimiz artar mac fazla almisiz demektir ilerde 1. Torbadan girerirz daha buyuk arti olamaz heralde
                    1. torbadan girmek i?in daha sonraki turlar? ge?mek gerekiyor, gruplarda al?na?n puanlar ?ok etki de?il
                    hayir etkili her macin puani ayni herzaman da liverpooolu cekcez diye bir sey yok kazanmak her zaman onemlidir buna katilmiyorum . Sadece garantileriz o hafta derbi macimiz varsa deebiye agirlik verilebilir

Yorum Yap

Fikret Orman transfer sezonu kapaniyor sukurler olsun...ilk geldiklerinde ne kandirdilar milleti Nene geldi geliyo u?akta orda burda diyerek...simdide aynisini yapiyorlar p.tesiye kadar basini yemlicekler kimseyi almicaklar ortasahada bolbol necipi izleriz..sonra stad yapiyoz deyip taraftara efelenirler genel kurullarda..

Yorum Yap

Aslı ?nder ??plak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Grubumuz ?ok iyi Be?ikta? burdan lider ??kar , ??kmak zorunda b?y?kl???n? koymak zorunda objektif olamayacam di?er tak?mlara ka?? ??nki biraz tak?m?n?za g?venin
                        Nasil guvenelim ortasaha yok kaleci yok! Stoper desen milo pedro su yoklukta yedekte degil

senol hoca bariz bir sekilde diyorki ortasaha zaten alincak! Stoperde yok bende alin!! Bizimkiler kader kismet zor konusuyor nasil guvenelim kismetse guveniriz

Napal?m bunlar yok diye Be?ikta?? k???k m? g?relim ??kamazm? diyelim ?

Yorum Yap

Yani orasi oylede ben sportingten 3 puan ustunu alabilecegimizi dusunmuyorum.
                          Ki 3 puanda iyi bence. 2 berabelik ver bana ordan ok derim mesela.

Moskovayi yuvarliyacagiz bence. Onlar bi mac cok iyiler bi mac cok kotu. 6 yapmamiz lazim.

bence son tak?mdan 6 moskovadan 4 sportingten 1 alaca??z 11 puanla ikinci olunacak

Yorum Yap

Gruptan lider ??kar?z.

En az 2 transfer de olur. Ba?kan'? hala tan?yamad?n?z herhalde her zaman ki beyaz yalan a??klamalar?..

Yorum Yap

Grupta bu kadar b?y?t?lecek ne var anlam?yorum? Transfer ayr? mevzu, kesin ihtiya? ama salt grup olarak konu?ursak Be?ikta? buradan ??kar. Ma? i?i ekstra bir sakatl?k-kart vs gibi durumlar olmad?k?a. Sporting'le g?zel ma?lar olur, Lokomotiv ile sert olur ama bireysel ayaklar?m?z?n ?oklu?u i?te b?yle tak?mlarda i?e yarar.

Yorum Yap

Erdal Toruno?ullar?:

"?n libero aray???m?z var. ?lgilendi?imiz oyuncular var. S?rprizler olabilir. Sezonu transfer yapmadan da kapatabiliriz. Be?ikta? i?in en do?rusunu yapmaya ?al???yoruz.?

Nas?l oluyor da transfer yapmadan kapat?r?z diyip sonra da be?ikta? i?in en do?rusunu istiyoruz diyebilirsiniz. Siz bizimle billur mu ge?iyorsunuz???

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X