Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

o degilde dahi mustafa ?edju yu burada kullanmaya devam edecegim dedi sabri semih hakan olcan onlerinde cedju ben uc sezondur her derbi ?ncesi temkinliydim ama bu sezon kesin tokatlar?z bunlar? hatta handikap diyorum

Yorum Yap

Gs kadar ball? tak?m yok adamlar Bayern M?nih Barcelona gibi tak?mlar dururken kimlerle ayn? gruba d??t?ler b?yle bal her tak?mda olmaz iyi bak?n

Yorum Yap

Rezaletsaray?n son 14 CL ma??nda sadece 1 galibyet ald???n? biliyor musunuz?

14 ma?ta 30'a yak?n (rakama tam emin de?ilim, 25+ olmas? laz?m) gol g?rm??ler kalelerinde.

Aptallar hala 8-0 muhabbetinde kalm??lar.

Tak?mlar? 14 ma?ta Elek olmu? , i?eride d??ar?da 4'l?k olmu?lar. Bu kadar gerizekal? bir taraftar toplulu?u g?rmedim ben.

Embesiller.

Yorum Yap

Ronaldo tarih yaz?yor ve ?ahitlik ediyoruz

Yorum Yap

?ok b?y?k s?priz olmazsa arsenalde geliyor avl'ye

Yorum Yap

Aslı Seyithan Sakar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Fener shaktarla eslessin
              O olmuyor sanirim , gecen sene biz fey ile eslesemiyorduk diye hatirliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
              Ge?en sene Feye lider ??km??t? abi belki de o y?zden e?le?ememi?izdir ama ben de tam kural? bilmiyorum.
              O degilde ne yapistirdik onlara icerde disarda. Bide bole gule oynaya.
              Cok enteresan klubuz gercekten.
              Tot ada ole takildik misal.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

8'de g?z dolmas? fln abartmay?n beyler. Ben de 9 olmas?n? istedim, birg?n olur da, ama bu kadar da ciddiye almay?n ya..

Manu'nun ??kaca??n? nereden biliyoruz? Var m? ?yle bi?ey?

Yorum Yap

mustafa denizli tav?anlara ba?lad? i?imiz rahat olsun,chedjuyu orta saha da g?r?nce akl?ma s?vokun ?n libero oynad??? fener ma?? geldi ne ac? ?ekmi?tik..Allah daha b?y?k ac?lar? size ya?ats?n bu hocayla..

Yorum Yap

Gs nin gol? ofsayt de?il mi ?

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      8'de g?z dolmas? fln abartmay?n beyler. Ben de 9 olmas?n? istedim, birg?n olur da, ama bu kadar da ciddiye almay?n ya..

Evet , Manchester United CL'den elendi.

Yorum Yap

Bug?n EL'den yoluna devam edecek muhtemel tak?mlar

Bayer Leverkusen,Olympiakos,Porto,Valencia

s?rpriz tak?m olarak Olympiakos yerine Arsenal'de gelebilir. Ama Arsenal'in deplasmanda Olympiakos'u en az 2 farkla yenebilece?ini tahmin ediyorum ben.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bug?n EL'den yoluna devam edecek muhtemel tak?mlar

Bayer Leverkusen,Olympiakos,Porto,Valencia

s?rpriz tak?m olarak Olympiakos yerine Arsenal'de gelebilir. Ama Arsenal'in deplasmanda Olympiakos'u en az 2 farkla yenebilece?ini tahmin ediyorum ben.
                          Bence zor, Olympiakos iyi durumda ve kendi evinde 2 farkli maglup olmaz. Olur ki bizde ?st tura y?kselirsek simdiden Arsenal veya Manchester takimlarina hazirlikli olalim, o cenabet kel varken bize kek takim d?smez kolay kolay.

Yorum Yap

Arsenal'i bilmem de Manchester United EL'de kast?rmaz pek. 3-4 sene ?nce yine grupta 3. olup EL'ye gitmi?lerdi. ilk turda m? ne elenmi?lerdi.?lk tur dedi?im EL'nin 3. turu oluyor san?r?m gruptan sonraki a?ama.

Yorum Yap

Ramazan abi, anlad???m kadar?yla bizim grupta 2. olaca??m?zdan yola ??k?larak CL'den gelene kar?? oynayaca??z deniyor?! Peki bunun ManU olaca?? nerden belli? Hani neden Shaktar veya ba?ka CL'den gelen de?il?

Ya da ge?en seneki ingiliz tutkumuzdan dolay? m? deniyor

Yorum Yap

Ramazan abi, anlad???m kadar?yla bizim grupta 2. olaca??m?zdan yola ??k?larak CL'den gelene kar?? oynayaca??z deniyor?! Peki bunun ManU olaca?? nerden belli? Hani neden Shaktar veya ba?ka CL'den gelen de?il?

Ya da ge?en seneki ingiliz tutkumuzdan dolay? m? deniyor

2. olursak e?er rakibimiz

EL gruplar?n? lider bitiren 12 tak?m ile CL'de 3. olan 8 tak?mdan en iyi dereceyi alan 4 tak?m'dan biri olacak ( Lokomotiv hari? , grup liderinin o oldu?unu varsay?yorum)

EL'ye kat?lmay? garantileyen 8 tak?mdan 4 tanesi

Manchester 8 Puan
                                Sevilla 6 Puan
                                Galatasaray 5 puan
                                Shaktar 3 Puan

Bug?n 3. olaca?n? tahmin etti?im tak?mlar?n puanlar?

Bayer Leverkusen 5 puan ( Barcelona'ya di? ge?iremez puan? ayn? kal?r) ?uanki puan? 5
                                Arsenal 7 puan ( Olympiakos deplasman?ndan berabere d?nebilir. daha ?nceki yorumlar?mda 2 farkl? kazan?r demi?tim ama vazge?tim o fikrimden ) ?uan ki puan? 6
                                Porto 10 Puan ( Porto'nun grup lideri olma ihitmali bile var ama Chelsea deplasman?ndan puan ??karamaz.?uan grupta ikinci ama 3. dinamo kiev maccabiyi yener 11 puanla onlar?n ?st?ne ??kar) ?uanki puan? 10
                                Valecia 9 puan ( Gent son ma?ta Zenit'i yener , Valencia Lyon'u yener ve s?ralamada yer de?i?mez) ?uanki puan? 6

Bu durumda

1.Torba

Porto
                                Valencia
                                Manchester United
                                Arsenal

2. Torba

Sevilla
                                Galatasaray
                                Bayer Leverkusen
                                Shaktar

B?yle bir senaryo ile grubu ikinci tamamlarsak Arsenal yada Manchester ile e?le?me ihtimalimiz var yani. ?te yandan grup lideri olursak da Borussia Dortmund'la e?le?me ihtimalimiz de var.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X