Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2015-2016 - ?ampiyon Real Madrid

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fb zaten cac?kta, ben shaktar? da pek be?enemedim a??k?as? ?zellikle savunmas? ve kalecisi hi? g?ven vermiyor.

Yorum Yap

yanl?z nani d?k?l?yor ben fenerde iyi oynar diye d???nm??t?m hep b?yle devam etsin

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu Josef midir nedir ?ok mu arad?lar acaba
        8 kayme verdiler birde

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Fb zaten cac?kta, ben shaktar? da pek be?enemedim a??k?as? ?zellikle savunmas? ve kalecisi hi? g?ven vermiyor.
          izlerken tam onu d???n?yordum uzun s?redir g?rd???m en k?t? shaktar.ge?en seneki feci idi. bu arada ntvspor da r?dvan hakeme bi bahane buldu

Yorum Yap

Aslı Turgut Karabag tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Fener atarsa 1-1i yakalar
            kaleciyi ge?ip filelerle bulu?ursa gol olur gibi diyosun

Yorum Yap

Olm susun. Nazar degdirceksiniz. Harika harika fener

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

bi yerleri ?ok kalkm??t? bi kaza olmazsa eler shaktar, ge?en sene biz ilk turu rahat ge?mi? di?er turda da arsenale k?k s?kt?rm??t?k.

Yorum Yap

bug?nk? ma??n sonucundan ba??ms?z s?yl?yorum e?er fener sistemi oturuncaya kadar g?zel T?rk hakemlerimiz iteklemezse fener ?ampiyonluktan erken kopabilir
                  Futbolun murphy yasalar?n? unutmu?uz hemen. Hat?rlatal?m:

"BE??KTA? k?t?yse o sezon ?ampiyon olma ?ans? yoktur ve o sezon yar??tan erken kopar. Fb vd gs k?t?yse o sezon pekala ?ampiyon olabilirler ve asla yar??tan erken kopmazlar (kopart?lmazlar)"

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    bug?nk? ma??n sonucundan ba??ms?z s?yl?yorum e?er fener sistemi oturuncaya kadar g?zel T?rk hakemlerimiz iteklemezse fener ?ampiyonluktan erken kopabilir
                    Futbolun murphy yasalar?n? unutmu?uz hemen. Hat?rlatal?m:

"BE??KTA? k?t?yse o sezon ?ampiyon olma ?ans? yoktur ve o sezon yar??tan erken kopar. Fb vd gs k?t?yse o sezon pekala ?ampiyon olabilirler ve asla yar??tan erken kopmazlar (kopart?lmazlar)"
                    yok yahu unutmam???z yazd?k g?zel t?rk hakemlerimizin rol?n?

Yorum Yap

nani, ?ener, fernandao, sar?s?n stoper heps? hadi tamam diyelim de su orta sahay? hakkaten cok mu aram?slar

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Fatih Serdar Selman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Fener elense sevinirim yalan yok ama ?lke puan?m?z ac?s?ndan durum cok vahim bi tur bari ge?seler diyorum.
                        Birak abi. Yemisim ulke puanini. Biz zaten en zoru cekiyoruz.

Bunlar yatirim yapmisken coksunler.

Bu sene i?in benim de iste?im o y?nde beter olsunlar diyorum ama bir yandan olurda ya 2.olursak(in?allah ?ampiyon oluruz) bu sefer bizim ge?en sene ya?ad???m?z tabloyla ayn?s?n? ya?ayaca??z.

?kinci olan?n ?ampiyonlar liginde gruplara girmesi hayal olacak bu gidi?le ?ampiyon bile eleme oynayacak.Yazarken bi daha d???nd?m de yok yok yenilsin Fener beter olsun.

Yorum Yap

yanl?z orta saha ?ok ?nemli ya kesinlikle saglam birini almaliyiz orta sahaya..

Yorum Yap

puan puan diyosunuzda zaten gidemiyozki (g?nderilmiyoruz) b?rak iki d?mb?k d???ns?n.bunlar?n ald??? puanlarla 7 senede bir gideceksek gitmeyelim.

Yorum Yap

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2015-2016

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              yanl?z orta saha ?ok ?nemli ya kesinlikle saglam birini almaliyiz orta sahaya..
                              Yaaa.
                              Atmis luce 3-4 cift yonlu.
                              Febe toplayken 3-6-1 yada yardimlasmali 4-5-1.

45 metre de oyna
                              Karsila- bog - kap - saldir.

Yorum Yap

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2015-2016

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Fener elense sevinirim yalan yok ama ?lke puan?m?z ac?s?ndan durum cok vahim bi tur bari ge?seler diyorum.
                                Birak abi. Yemisim ulke puanini. Biz zaten en zoru cekiyoruz.

Bunlar yatirim yapmisken coksunler.

Bu sene i?in benim de iste?im o y?nde beter olsunlar diyorum ama bir yandan olurda ya 2.olursak(in?allah ?ampiyon oluruz) bu sefer bizim ge?en sene ya?ad???m?z tabloyla ayn?s?n? ya?ayaca??z.

?kinci olan?n ?ampiyonlar liginde gruplara girmesi hayal olacak bu gidi?le ?ampiyon bile eleme oynayacak.Yazarken bi daha d???nd?m de yok yok yenilsin Fener beter olsun.
                                Birak abi bosver. Zaten burdan cikicak takima en yuksek puanliyi verecekler.
                                Shaktarida istemezler.

Cl de 2 turk takimi istemio herifler.
                                2. Olup gitmeyi falan unut yani.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X