Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

West Ham United

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Be?ikta?'? Bilic'ten kurtaran Allah'a ??k?rler olsun.

Yorum Yap

Bilic ge?en sezon son 7-8 haftas?nda , necip-pektemek ikilisinden daha ?ok kanser etmi?ti.

ama WestHamUnited'da ba?ar?l? olmas?n? ?ok isterim.

Stad a??l???na da WHU gelirse ?ok g?zel olur. Ne kadar k?zsakta s?vsekte Bilic iyidir iyi

Yorum Yap

?akma kumandan seni

Yorum Yap

Umudumuzu bizden s?k?p alamazlar heyt be.
          West Ham Avrupa ligine "fair play" stat?s?nden kat?lm??t? ama san?r?m 3.k?rmz? kartlar? oldu.

Yorum Yap

Ulan sana korkak dedi?im i?in 2 ay ban yemi?tim, korkak herif!!! Oh be, rahat rahat s?yleyebilirim ?imdi. Karakterlisin, sevdikte seni ama korkaks?n maalesef, yinede ba?ar?l? ol isterim

Yorum Yap

?aka gibi ya d?n 2-0 dan ma? 2 2 ye gelmi?.. ?ok tan?d?k geldi hangisini s?yleyeyim ?

Yorum Yap

Bili? iyi insan ama maalesef iyi bir hoca de?il. ?ampiyonluk onun y?z?nden gitti. West ham da fazla kalmaz gibi geliyor.

Yorum Yap

Aslı Erdem Yal?zay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?aka gibi ya d?n 2-0 dan ma? 2 2 ye gelmi?.. ?ok tan?d?k geldi hangisini s?yleyeyim ?
                  trib?ne g?nderilmi? bi de

Yorum Yap

-Eski?ehir ma??nda ??kard??? 11
                    -Bursa'ya en b?y?k derbi demesi (buna inanamam??t?m, youtube linkini bulup s?rp?a bilen arnavut arkada?a dinlettim ger?ekten ?yle mi s?ylemi? diye, o da aynen ?yle demi? deyince olan sevgimde azalm??t?)
                    -R?dvan ve Sinanlar?n hatta ?HO'nun ?ngiltere'ye, West Ham'a gidecek dedikodular?n?n ger?e?e d?n??mesi...

?imdi bak?yorum 2-0 dan 2-2 kalm??lar d?n, ne kadar tan?d?k geldi de?il mi?

NtvSpor da Necip ile ilgili s?yledi?i s?zlerin videosu olsa onu da koyacakt?m. Hani ?u Demirkol'un s?yledi?i 15 milyon euroya vermem dedi?i de?il, onu Bilic'in a?z?ndan duymad?k, ama bahsetti?im s?zleri bizzat TV'de kendisinden duyduk. Madem o kadar ?ok be?eniyorsun neden West Ham'a g?t?rm?yorsun? Ayn? programda Serdar'? ele?tirdi, BJK'de oynayacak ?apta de?il dedi nerdeyse, ama o Serdar Necipten bin kat daha iyi top oynad? ge?en sene.

Yorum Yap

Bu ?aps?z herif i?in no-post yedim birde. O zamanlar Mr.?aps?z i?in buralarda "Comandante" deniliyor ve aksi bir?ey s?yledi?iniz zaman kelleniz al?n?yordu.

Umar?m "Comandante" ?eken arkada?lar durumu daha iyi anlam??t?r.

WHU'daki kariyeri de fazla uzun s?rmeyecek zaten, ondan sonra art?k Uzakdo?u'ya m? gider yoksa Arabistan'a m? onu da zaman g?sterir.

Son olarak ?unu s?yleyece?im... Bu kul?be bir daha yolun d??mez in?allah.

Yorum Yap

?nsan olarak ?ok sevdim kendisini ama hoca olarak hi? ?s?namam??t?m. Ancak bu adama hakaret etme yetkisini ne size ne bana vermiyor.

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ulan sana korkak dedi?im i?in 2 ay ban yemi?tim, korkak herif!!! Oh be, rahat rahat s?yleyebilirim ?imdi. Karakterlisin, sevdikte seni ama korkaks?n maalesef, yinede ba?ar?l? ol isterim
                          Ben de ?dlek demi?tim 2 ay ceza yedim. Forum kuruluna sayg?lar

Yorum Yap

d?n herkes g?rm??t?r art?k bili? ten hi?bir ?ey olmayaca??n?.2-0 dan 2-2 ye ma? getirmesi bizdeyken hep bir ?eylere ba?lan?yordu hakem stat saha seyirci oyuncu vs vs. g?r?ld??? ?zere sorun sadece bu say?lanlarda de?ilmi?.ben onu ge?en y?l a??k ara ?ampiyon olaca??m?z sezonda 3. bitirdi?i i?in asla affetmiyece?im.k???k d???nen hocalar ayn? bozuk saat gibi g?nde 2 kere do?ruyu g?sterir o da ?yleydi.baz? taraftarlar?m?z buna g?re de?erlendirip neredeyse 1 y?l daha kals?n istiyorlard?.umuyorum o arkada?larda ger?ekleri g?rm??t?r ayr?ca ondan sebep yedi?im toplam 3 ay no postuda unutmad?m.

Yorum Yap

Aslı Ali Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu ?aps?z herif i?in no-post yedim birde. O zamanlar Mr.?aps?z i?in buralarda "Comandante" deniliyor ve aksi bir?ey s?yledi?iniz zaman kelleniz al?n?yordu.

Umar?m "Comandante" ?eken arkada?lar durumu daha iyi anlam??t?r.

WHU'daki kariyeri de fazla uzun s?rmeyecek zaten, ondan sonra art?k Uzakdo?u'ya m? gider yoksa Arabistan'a m? onu da zaman g?sterir.

Son olarak ?unu s?yleyece?im... Bu kul?be bir daha yolun d??mez in?allah.
                              Bence Bilici fb alacak.

Onun d???nda bende kendisini sevmi? olsamda ge?en sene Premier lige gidece?im diye son haftalarda bize yapt??? sat???da unutmayaca??m. Kendi burda beyin Premier ligde idi.

Yorum Yap

Her ma? pekteme?i oynat?odu yan?nda niye g?t?rmedi ki...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X