Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

West Ham United

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beter ol B?L?C

Premier Lig i?in BE??KTA?'?m? satt?n kafanda bitirdin ve sa?ma taktikler ile ?ampiyonluktan ettin

iki yakan bir araya gelmez in?allah zaten WHU'da pek bar?naca??n? zannetmiyorum

Yorum Yap

Bilic buradayken bunlar? s?yl?yorduk. Westham u?runa bizi sallamad? diyorduk. Yazd?klar?m?z siliniyordu.

Dedik dedik inanmad?n?z. Bak?n ne oldu ?imdi.

Yorum Yap

Karakter olarak d?zg?n sand???m bir insanDI ta ki nisan ay?nda westham la anla??p Besikta? ? satana kadar. Sonra zaten kafa yormad??? i?in ?ampiyonlu?u verdi. Pis korkak herif bir derbiden ba??m?z dik ayr?lamad?k senin y?z?nden. BETER OL!!!

Yorum Yap

benim de hala akl?mda konya ma?? sonras? a??klamalar? var , normalde her kelimesini tartarak s?yleyen bilic ??k?p beni art?k burda tutmazlar demi?ti ??nk? ?ok ?ncesinden kafas?na koymu?tu gitmeyi b?ylece yolunu da yapm??t? .R?dvan dilmenle sinan engini hakl? ??kard? ,bu y?zden rezil olarak plden kovulmas?n? istiyorum oysa ?ok istemi?tim gelmesini .

Yorum Yap

bug?n de bremen yaslad? haz?rl?k ma??nda
            2-1

Yorum Yap

West ham k?meye b?y?k ihtimal sezon sonunu g?remeden h?rvat ligine gider.

Yorum Yap

Westham'?n formas? ma? kazanmaz commandante.Orda teknik direkt?rl?k yapman laz?m.

Yorum Yap

Aslı Erdem.Akdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Westham'?n formas? ma? kazanmaz commandante.Orda teknik direkt?rl?k yapman laz?m.
                  Tam da i?imdekileri yazm??s?n abi.Bunu yazmak i?in girmi?tim.

Yorum Yap

Commandantesi bilic olan?n burnu pislikten kurtulmaz

Yorum Yap

2-0 dan 2-2 yapt?rm?? uefa ma??nda

Yorum Yap

2 turdur yenemedigin takimlari besiktas'in adi bile yenmeye yeterdi.. premier lig diye kendini yirttin ortalama bir takima gittin.. oraya gitmek ugruna besiktas'in en kritik haftalarini heba ettin.. orada da ayni hatalar.. ayni defolar.. sevdik ama iyi ki gitmissin be bilic.. sen gittin de pektemek'i takasta kullanma ihtimali belirdi tam da olmasi gerektigi gibi.

Yorum Yap

eski futbolcu kontenjan?ndan premier lige kapak att?. zaman?nda ruslar ger?e?i g?rd? kovdu, biz kovmam?z gerekirken duygusal davrand?k kovmad?k, yak?nda ingilizler de ger?e?i g?r?r kovar kariyerine h?rvatistan'da devam eder.

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Enner Valencia , 3 ay sakat kalacakm??.

Yorum Yap

Bilic sezon sonunu gormez. Beter ol insallah!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X