Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    bu hafta pa?ay? g?recem..bize oynad?klar? gibi oynas?nlar yenerler zaten.in? silik bi futbol oynarlar o zaman r?za ?al?mbaya 2 ?ift laf?m olacak.bize haz?rlad??? gibi haz?rlas?n tak?m?n?!
    ben bizim ma?tan sonraki 2 hafta da izledim pa?ay?, en az bizim ma? kadar oynad?lar. hakk?n? yemeyelim bence, r?za hocay? da biraz gereksiz su?luyoruz gibi geliyor bana...

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      bu hafta pa?ay? g?recem..bize oynad?klar? gibi oynas?nlar yenerler zaten.in? silik bi futbol oynarlar o zaman r?za ?al?mbaya 2 ?ift laf?m olacak.bize haz?rlad??? gibi haz?rlas?n tak?m?n?!
      ben bizim ma?tan sonraki 2 hafta da izledim pa?ay?, en az bizim ma? kadar oynad?lar. hakk?n? yemeyelim bence, r?za hocay? da biraz gereksiz su?luyoruz gibi geliyor bana...
      su?lam?yorum abi helali ho? olsun.sadece ayn? h?rsla oynamas?n? istiyorum.fb ma??nda rezildi mesela kas?mpa?a.

Yorum Yap

gese transfer yasa?? yiyecek b?y?k ihtimalle, Denizliye sabri versiyonundaki oyuncular?n performans?n? y?kseltmek d??er.

Yorum Yap

Reee raaa raaa
          Antep samsun antalya

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bu camia i?in her?eyini riskederim dedi ya la

#sabret

Yorum Yap

O pankartlar? d?r?n b?k?n bi taraf?n?za sokun ?imdi kahpesaray camias?!

Yorum Yap

SON DAK?KA

?erefsizler Tak?m Ba?kan? Dursun ?zbek, Mustafa Denizli le yap?lan g?r??menin ard?ndan prensip anla?mas?na vard?klar?n? a??klad?.

Ligtv

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

bunlar baya gaza gelecek yeni hoca falan o y?zden ?nlerindeki 3 ma? ?ok ?nemli. Kasimpasa ve Bursa ma?lar?ndan birinde tak?lmalar? laz?m. Bizde yenersek hi? toparlayamazlar zaten

Yorum Yap

vayy be buyuk mustafa pekte buyuk de?ilmi?...

Yorum Yap

Mustafa Denizli'ye olan b?t?n sayg?m sevgim bitti.

Ulan bize bir ton mazeret sunup FEDA sezonunda gelmedin de ?u le? Gs'ye gidiyorsun.

Beter olursun in?allah o k?pek camianlar beraber.

Yorum Yap

GS'yi yorumlad???nda dikkat etti?im tek ?ey Umut ve Sabri hayranl???yd?. Ev arkada??m?n falan s?rf bu y?zden s?vm??l??? var. Umut'a g?vensin kafi

Yorum Yap

Bizim ma?ta o pankart? hatirlatmak laz?m bence. .iyi olmaz m?

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Mustafa Denizli: "U?runa her?eyi,ismimi,ge?mi?imi riske edebilece?im tek camia buras?d?r..Bu camia benden g?rev istediyse, onur duyar?m.G?z?m? burada a?t?m,aln?m?n ak?yla burada kapataca??m."

Yalamaya erken ba?lad?, Psikopat Be?ikta?l? Mustafa Denizli

Yorum Yap

Ne yanar d?ner adamm?? bu Denizli, ?stteki a??klamas?na g?ld?m resmen

Yorum Yap

Seni zaten hi? sevmemi?tim m.d. Hocal???n?da be?enmem zaten ama mesele o de?il mesele biz ?a??r?nca gelmedin gs ye ko?tun yoksa gelmeni hi? istemedim zaten
                                Parantezi orda a?t?n orda kapat
                                O pankart?da evine duvar ka??d? yap

#sabret

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X