Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    bu hafta pa?ay? g?recem..bize oynad?klar? gibi oynas?nlar yenerler zaten.in? silik bi futbol oynarlar o zaman r?za ?al?mbaya 2 ?ift laf?m olacak.bize haz?rlad??? gibi haz?rlas?n tak?m?n?!
    ben bizim ma?tan sonraki 2 hafta da izledim pa?ay?, en az bizim ma? kadar oynad?lar. hakk?n? yemeyelim bence, r?za hocay? da biraz gereksiz su?luyoruz gibi geliyor bana...
    su?lam?yorum abi helali ho? olsun.sadece ayn? h?rsla oynamas?n? istiyorum.fb ma??nda rezildi mesela kas?mpa?a.
    evet bizim ma?tan ?nce ?ok iyi de?illerdi ama sonras?nda hakikaten birbirine yak?n oyunlar ??kartt?lar. Bursa da mesela bu hafta izlediysen bizim ma?la alakas? yok hatta Ertu?rul bile dedi bu kadar farkl? nas?l oynayabiliyoruz anlam?yorum diye. ligdeki bir?ok tak?m bu sezon en iyi ma?lar?n? bize kar?? oynamaya ?al???yor. buna fb yi bile ?rnek verebiliriz. bunun nedeni de ligin en iyi tak?m? olmam?z ve muhtemelen alabilecekleri olas? bir galibiyetin ?ok sansasyonel olabilece?ini d???nd?klerinden ekstra motivasyonla ??kmalar? olabilir.
    birde ?u ger?ek var ki iyi oynayan rakibe kar?? sende iyi oynuyorsun, kapanan rezil le? gibi top oynayan tak?m ??k?nca kar??na sende bocal?yosun...

Yorum Yap

o buhranl? anlar?m?zda gelmeyerek Samet hocadan daha a?a??da bir td oldu?unu g?sterdi. gsnin ba??ndada bi?ey yapaca??n? sanmam. Bizdeki ?ampiyonlu?unda Sivasla yar??t? ama ?imdi iyibir Be?ikta? ve s?rekli kazanana bir fb var.

Yorum Yap

bizim ya?ad?klar?m?z? tek tek ya??yorlar. bizim ba?kan?m?z Samet ve Denizli i?in ben buradayken kap?dan i?eri giremezler dedi, bu laftan sonra ikisi de bizi ?al??t?rd? (biri demir?renden sonra olsa da)

daha fedalar, bat?klar, cezalar hepsini ya?ayacaks?n?z, t?m ac?lar? en derinden hissedeceksiniz in?allah

Yorum Yap

R??t?

ibrahim ka? sivok ferrri ?z?lmez

ernst fink toraman

tello ismail

bobo

Derbide bu kadro ile ??kan bir adam. G?zel oldu bence gitmesi. Bizim ma?ta muhtemel gs kadrosu

Muslera

Denayer Chedjou Semih Hakan

Tar?k Koray Carole

Sabri Sneijder

Umut

Yorum Yap

ULTRAVEST?LER acs?nlar bu hafta bi pankart hocam zaten biz senin lig tv de bile ?s li oldugunu biliyorduk diye saka yapt?k falan yazs?nlar emre bel?zo?lunun antrenor versiyonu c?kt? adam nereye gitse evim yuvam diyor

Yorum Yap

Bilic ten sonra Be?ikta??m?n ba??nda g?rmek istedi?im, her ortamda her ko?ulda savundu?um, Be?ikta?l?l???ndan ??phe etmedi?im(ne kadar da safm???m), her zaman sayg? duyaca??m hocayd?. Allah bir daha Be?ikta?la ismini ayn? c?mle i?inde ge?irtmesin.

Yorum Yap

Su gibi adam denizli girdi?i her camian?n ?eklini alabiliyor ...bazen diktorgen oluyor, bazen ??gen bug?nde yuvarlak oldu g?r?ld??? gibi...

Yorum Yap

Mustafa Denizli T?rk futbol tarihinin en haddinden fazla de?er g?rm?? hocas?d?r. 3 hafta sonra ho?geldin hediyesini veririz hocaya.70 ya??na merdiven dayam?? bi adam gs ye gidiyorsa bir daha ben Be?ikta?l?y?m diye anlatmas?n program program gezip.

Yorum Yap

??inden bir ses denizli ba?aramayacak diyor...

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

ersun ve denizlinin gelmesini istemiyordum,denizli geldi k?t?n?n iyisi bizim a??m?zdan en az?ndan ersun gelmedi,
                      avantajlar?; camiay? toplar,disiplin getirir,tak?ma hava katar,
                      dezavantajlar?;tav?an ??karmaya bay?l?r,hakemlerle oynanmas?n? sevmez bu gs oyuncu grubuna ters bir durum,bir sonraki y?l? d???nmez an? ya?ar sonra enkaz b?rak?r.

Yorum Yap

Umar?m daha beter olurlar ve Mustafa Denizli 3-5 hafta sonra sa?l?k nedenlerini bahane ederek b?rak?r bunlar?...

Yorum Yap

1 sene para kazan?p 2. sene b?rak?r

Yorum Yap

Gs nin yaninda denizliye de koymak ayri bi g?zel olacak

Yorum Yap

Bu adam Be?ikta?l? filan olamaz. . 70inde ne diye gidersin be dede..otur oturdu?un yerde haz?r yorumcu olarak da para al?yorsun.

Saraysoytar?l?lar i?in hay?rs?z bizim.icin hay?rl? olur in?allah

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Valla boyle konusuyorsunuzda bu denizlinkaranlik adam.

Bize yansimasi olur fakat febeye daha cok olur gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X