Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adminler bu ?erefsizlere k?f?r edildi diye no post verirse ?ok ay?p eder..

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

?anl? cincon tarihine eklenen, tam ?erefli ge?mi?lerine uygun bir ma?

Yorum Yap

Aslı Volkan S?rme tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ekrem Emre Tetik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Rakibin 7 ki?i kalm??. Bedava bir penalt? ile ?ne ge?mi?in buna ra?men 3 3 3 diye ba??ranlar tam anlam?yla i?ren?. Ligi 10. bitirmemiz temennim.
        Hakl? olsalar neyse dicem de hakem oyunun i?ine etmi?, insan olan oturur utan?r ama...
        top benden ??kt? korneri rakibe verin diyen adamlar bu penalt?y? niye gole ?evirdiler? kudurmu? k?pek gibi 7 ki?i kalan rakibi kar??s?nda oley oley ?ekip 3 3 3 diye ba??rd?lar utanmadan.
        ??nk? o kadar dibe vurmu?larki ag?zlar?ndan salyalar akarak oynuolar&izliyorlar, ?u galibiyeti bile kar g?r?yolar kendilerine. halbuki ulan zaten dibe vurmu?um diyip penalt?y? d??ar? at?p ma? bitene kadar top ?evirsen herkes seni alk??lar.
        Nolur yani kazand?nda ligi 11. degilde 10. bitirsen ne ge?icek eline. kuduz herifler
        En son düzenleyen Ozan Kerman; 22-02-2016, 11:37.

Yorum Yap

7 ki?i kalm??lar, taraftar "oley oley" diye ba??r?yor.
          Ondan sonra neden gs'den nefret ediyorsun Erman?

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            7 ki?i kalm??lar, taraftar "oley oley" diye ba??r?yor.
            Ondan sonra neden gs'den nefret ediyorsun Erman?
            hangisi adam ki ? o penalt? atan sel?uk mu ? sebep olan 2. emek h?rs?z? umut mu ? birde nas?l itiraz edip seviniyorlar y?zs?zl?kte son nokta .. a?a?al?k k?pekler taraftar?ndan oyuncusuna kadar ..

Yorum Yap

?u ad? ''cem'' olan bir tane s?zde yazar var. soyad?n? herkes bilir!

bu adam futboldaki pis ellerin gazetelere yans?m?? y?z?d?r.karaktersiz g?rd?m ama b?ylesini g?rmedim.

Yorum Yap

Nekadar igrenc serefsiz adi y?zs?z utanmaz olduklarini taraftar-futbolcu-hoca hep beraber gosterdiler.

Yorum Yap

Dalaks?z, ci?ersiz, ?erefsiz.

Bu camia i?in s?ylenebilecek en hafif 3 kelimedir.

Yorum Yap

gs nin ?ampiyonluk ya?amamas? i?in her ?eyi yapmam?z laz?m.bizim olmad???m?z seneler fb olsun ts olsun bursa olsun ama bu gs ?ampiyon olmas?n.insanl?ktan nasibini almam?? ezikler s?r?s?.

Yorum Yap

Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

bu adam futboldaki pis ellerin gazetelere yans?m?? y?z?d?r.karaktersiz g?rd?m ama b?ylesini g?rmedim.
                      bu adama uzunca bir s?redir bende tak?k durumday?m. ?enol Hoca'n?n son a??klamalar?ndan sonra G?rcan Bilgi?le birlikte dalga ge?tiler ?enol Hoca her yenilgiden sonra art?k klasikle?en konu?mas?n? yapt? falan diye. siz bug?nlerde marjinal olaca??m diye destek yapmay?n bize, seri ?ampiyonluklar gelmeye ba?lad???nda it gibi kap?m?z?n ?n?nde gezdi?inizde g?rece?im ben bu tipleri... alay? iyi g?n dostu...

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

bu adama uzunca bir s?redir bende tak?k durumday?m. ?enol Hoca'n?n son a??klamalar?ndan sonra G?rcan Bilgi?le birlikte dalga ge?tiler ?enol Hoca her yenilgiden sonra art?k klasikle?en konu?mas?n? yapt? falan diye. siz bug?nlerde marjinal olaca??m diye destek yapmay?n bize, seri ?ampiyonluklar gelmeye ba?lad???nda it gibi kap?m?z?n ?n?nde gezdi?inizde g?rece?im ben bu tipleri... alay? iyi g?n dostu...
                        abi bu adam birilerinin ma?as? i?te bariz belli yani.birileri bunlara ??yle de b?yle yaz der,bunun gibi kuklalarda onu yazar.toplumda alg? olu?turmakt?r tek ama?lar?.

Yorum Yap

Volkan Erden

K?f?r - 2 ay no post.
                          FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Bas?nda 1-2 spor yazar? hari? cinconun ?irkefli?inden,at?lan penalt? gol?ne sevinmelerinden,ma?? sanki hakk?yla kazanm?? gibi midesiz olmalar?ndan,gsnin bu sonu?la ma? kazand???ndan konu?an,denizlinin futbolcular?n pi?kinli?inden bahseden yok.Varsa yoksa T?rk futbolu kaybetti diyorlar.T?rk futbolu diye bi?ey mi var zaten,seneler ?nce ?lmedi mi bu futbol.Niye fenerden gsden bahsetmiyorsunuz?Haks?z yere senelerdir ?lkeyi s?m?rd?klerinden neden bahseden yok?Neden bu kadar korkuyorsunuz?

Yorum Yap

Hala dun aksam olanlari ben sindiremiyorum. TSlileri dusunemiyorum.
                              Babam o kadar fanatiktir ama gidip kahvede bile lig tv izlemez birak eve almayi. Simdi gercekten hak veriyorum.

Yorum Yap

sevindirici olan k?s?m eskiden oldu?u gibi yeni nesilin de ger?ek ?aibenin kim oldu?unu anlamas? oldu. bir ara millet fb ye tak?kt? o d?nemler bizim gibi k?smen daha eski olanlar ?srarla ger?ek d??man?m?z? kar??t?rmay?n diyorduk ama inand?ram?yorduk neyse ki art?k hepimiz ger?e?i g?rd?k..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X