Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2022 Dünya Kupası

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mbappe biraz aklı varsa basar gider Real Madrid’e

Yorum Yap

Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Arjantin ve Messi konusunda hep beraber istemediğimize göre kesin şampiyon olur, Forza'nın bu kadar üzerinde birleştiği bir konu asla huzurla kapanmaz
      Maalesef olan oldu..

Yorum Yap

Aslı Ekrem Balkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Lloris penaltılarda ersin'e bağladı
        https://www.goal.com/tr/haber/besikt...d2396b339c5337

ezbere konuşunca böyle oluyor tabii

Yorum Yap

Aslı Noyan Hacıpaşaoğlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

https://www.goal.com/tr/haber/besikt...d2396b339c5337

ezbere konuşunca böyle oluyor tabii
          Penaltı vuruşlarında vasat bir kaleciye büründüğünü ima ettim. Bursaspordaki harun da penaltılarda çok iyiydi fakat kaleciliği beş para etmezdi. Bu kova da öyle

Yorum Yap

Futbol, Messi'ye bir dünya kupası borçluydu(!) Borcumuzu ödedik de kurtulduk çok şükür. Evimize haciz falan gelirdi neme lazım Şaka bir tarafa, bu saçma sapan romantizmden dolayı Messi'den de Arjantin'den de tiksindirdiler. Yoksa çocukluk yıllarımızın efsane ve sempatik takımıdır Arjantin. Messi de çok büyük futbolcu. Ama bu kadar pozitif ayrımcılık yapılınca da bir tiksinme geliyor yani, yalan yok! Turnuva boyunca direkten döndüler açıkçası. Hollanda maçı... Keza dün çok iyi başladıkları ve iki farkı yakaladıkları bir maçta büyük bir travma yaşayacaklardı eğer Hugo Almeida kılıklı fransız 120. dakikada o karşı karşıya pozisyonu kaçırmasa.
            Herşeye rağmen adına yakışır ve hikayesi güzel bir final maçı izledik. Şimdi evimize dönüp... Ha pardon biz zaten evimizdeydik.... Lige odaklanma zamanı!

Yorum Yap

Yalnız Arjantin'in kadro çok kötü Messi bırakınca çok sıradan bir takıma dönüşecekler arkadan gelen jenerasyonda iyi değil

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Güneş tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Yalnız Arjantin'in kadro çok kötü Messi bırakınca çok sıradan bir takıma dönüşecekler arkadan gelen jenerasyonda iyi değil
                Bu dünya kupasında şunu gördük, Jenerasyonu geçtim, Mbappe hariç arkadan gelen tek bir özel futbolcu bile yok.

Futbol çok değişik bir yere evrildi..

İşin enteresan tarafı, futbol sıkıcı hale geldikçe dönen paralar daha çok olmaya başladı..Klüpler batıyor ama futbolculara acayip acayip paralar ödenmeye devam ediyor..

Yorum Yap

Arjantin sonuna kadar haketti! Messiye yakıştı kupa.

Yorum Yap

Ne olursa olsun güzel bi dünya kupası geçti, başlarken hem takvimden hemde katarda olmasından dolayı bu kadar güzel organizasyon olacağını düşünmüyordum yanıldım

Umarım 4 sene sonra dünyanın en büyük futbol organizasyonunda bizim milli takımımızda olur avrupa şampiyonası sarmıyor gerçekten dünya kupası çok başka

Yorum Yap

Güzel bi sampiyona oldu diyenleri anlamiyorum!?!
                      sacma sapan, bos, uyutucu ve satilmis tribünlerle oynanan, ayrica simarik arjantin pardon MESSI üstüne kurulmus bi sampiyona gördük.

kupa töreninde, messiye giydirilen kiyafet, sahada elinde kupayla kasap nusretin gezmesi, infantino ve katar prensinin görüntüden cikmamasi, nasil bi turnuva yasadigimizi gosteriyor.

bizi ilgilendiren kismi, sadece roman Saiss kismi.
                      onuda biran once gonderirler insallah.

Yorum Yap

Aslı Ozan Akkum tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Güzel bi sampiyona oldu diyenleri anlamiyorum!?!
                        sacma sapan, bos, uyutucu ve satilmis tribünlerle oynanan, ayrica simarik arjantin pardon MESSI üstüne kurulmus bi sampiyona gördük.

kupa töreninde, messiye giydirilen kiyafet, sahada elinde kupayla kasap nusretin gezmesi, infantino ve katar prensinin görüntüden cikmamasi, nasil bi turnuva yasadigimizi gosteriyor.

bizi ilgilendiren kismi, sadece roman Saiss kismi.
                        onuda biran once gonderirler insallah.
                        Hayat bu kadar karamsar geçmez yahu, azıcık olsun güzellikleri görmek lazım sanki 4 senede bir olan organizasyonda

Zaten bu kupaların Rusya ve Katar'a veriliş süreçleri, o süreçteki usülsüzlükler konuşuldu, belgeselleri çekildi, konuşulacak. Bu ayrı, son grup maçlarından itibaren acayip hikayelerin yazıldığı ve belki de gelmiş geçmis en heyecanlı birkaç futbol maçından biriyle son bulan bir kupa olduğunu görmek farklı. Kimsenin kütüğünde Arjantin yazmıyor. Zaten hayat zor, bu kaderin ağlarını ördüğü hikayeler güzeldir, anılarda güzel yer eder. Hele bu takımı şımarık olarak değil, tam tersi görüyorum ben. Herkesin futbolda overthinking manyaklığına girdiği, herkesin artık futbol tek düze dediği yerde kupa Avrupa dışına çıktı ve inanılmaz tutkulu bir takıma gitti. Belli ki dünyada bu tutkuyu özlemişti ki çoğu kişi bir nebze sevindi.

Sizin için demiyorum ama şu birini överken birini gömme olayıda bitsin lütfen artık. Adam 1000 maçta 1200 gol+asist yapmış, tamam bazıları için en iyisi değil belki ama en azından 2. yani işte. Ronaldo'da 2, 3 veya 4 neyse artık. Güzel bir hikaye yazıldı, güzel hatırlanacak. Bahsettiğiniz meselerde spor endüstrisinin sonucu yani, yapacak birşey yok. Bu kadar büyük organizasyonların hepsinde maalesef bu tarz şeyler olur.

Yorum Yap

bana gore de guzel turnuva oldu
                          bırkac fıs dısında baya guzel maclar oldu
                          bence fınal tarıhın en ıyı 2-3 macından bırı oldu bu bıle dunya kupasını ozel ve guzel kılar
                          cunku dunya kupaları gelende unutulmaz fınallerıyle hatırlanır…
                          fas bence muhtesem bır ıs cıkardı
                          brezılya sımarıklıgının ve tdnun hatalarının kurbanı oldu
                          Bu arada
                          dunyanın gelmıs gecmıs en ıyı futbolcusu bana gore Maradonadır yaptıklarıyla yapmadıklarıyla o donemlerde futbolu ınsanlara sevdırmesıyle bambaska bır adamdır
                          fıfanın yardım macına ızın vermemesı uzerıne arkadaslarını toprak sahada bıraraya getırerek o yardımı toplayacak kadar yureklı
                          Italya 90da napolıde ıtalyaya karsı oynarken napolılılerın kımı tutacagını bılıyorum dıyecek kadar rahatsızdır ve cıdden napolılıler arjantını tutmustur
                          ıtalyanın sıradan bır takımını sampıyon yapıp avrupa kupası aldırmıstır ve bu basarıyı tekrarlayan bur futbolcuyu en azından ben gormedım…
                          sonrasındada messı gelır bence ve bu futbolcuların arjantınden cıkmasıda ayrı bır hıkayedır
                          ne varkı gordugum en ıtıcı arjantın mıllı takımıda bu turnuvadaki takımdı!!!

Yorum Yap

Aslı Özgürcan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Hayat bu kadar karamsar geçmez yahu, azıcık olsun güzellikleri görmek lazım sanki 4 senede bir olan organizasyonda

Zaten bu kupaların Rusya ve Katar'a veriliş süreçleri, o süreçteki usülsüzlükler konuşuldu, belgeselleri çekildi, konuşulacak. Bu ayrı, son grup maçlarından itibaren acayip hikayelerin yazıldığı ve belki de gelmiş geçmis en heyecanlı birkaç futbol maçından biriyle son bulan bir kupa olduğunu görmek farklı. Kimsenin kütüğünde Arjantin yazmıyor. Zaten hayat zor, bu kaderin ağlarını ördüğü hikayeler güzeldir, anılarda güzel yer eder. Hele bu takımı şımarık olarak değil, tam tersi görüyorum ben. Herkesin futbolda overthinking manyaklığına girdiği, herkesin artık futbol tek düze dediği yerde kupa Avrupa dışına çıktı ve inanılmaz tutkulu bir takıma gitti. Belli ki dünyada bu tutkuyu özlemişti ki çoğu kişi bir nebze sevindi.

Sizin için demiyorum ama şu birini överken birini gömme olayıda bitsin lütfen artık. Adam 1000 maçta 1200 gol+asist yapmış, tamam bazıları için en iyisi değil belki ama en azından 2. yani işte. Ronaldo'da 2, 3 veya 4 neyse artık. Güzel bir hikaye yazıldı, güzel hatırlanacak. Bahsettiğiniz meselerde spor endüstrisinin sonucu yani, yapacak birşey yok. Bu kadar büyük organizasyonların hepsinde maalesef bu tarz şeyler olur.
                            😀😀😀 ronaldocuyum ondandir belki 😃😃😃

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X