Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2020

??k?ş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Sezgin Yeşildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Galler Teknik Direktörü Rob Page: "Türkiye'yi 5-0 yenebilirdik."
    BU utanç size yetsin emi... Kıçım kadar ülke bile dalga geçiyor artık. İyice milli takımdan soğudu millet.
    aslında dalga geçmemiş haklı gibi .

Yorum Yap

Cengiz Under sol acik performansiyla piyasa yapti neden 4 yildir sag kanatta deniyorlar anlamis degilim. Bu cocuktan Robben olmaz ama Di Maria'dan daha iyi Di Maria olur.

Ayrica milli takimin bosuna bu kadar ustune gidiliyor evet turnuvanin en kotu oynayan takimiyiz ama Burak Yilmaz'dan sonraki en yasli oyuncu 27 yasinda, biraz sallaninca ortaya bu sonucun cikmasi normal.

Elestirilecek tek kisi Senol Gunestir o da kendi dogrularindan vazgectigi icin. Senol Gunes'i Senol Gunes yapan sey gittigi takimlarin hepsinde merkez orta sahada yaratici, top teknigi yuksek ikilileri yakalamasiydi.

2002 dunya kupasinda Yildiray-Emre
      10-11 de Colman-Jaja
      14-15 te Bellusci-Josue
      15-16 da Oguzhan-Sosa

Bunlarin arkasinda oynayan Tugay, Selcuk Inan, Ozan Tufan, Atiba'yi saymiyorum bile. Hepsi top yapan oyuncular.

Okay Yokuslu ve Ozan Tufan'i tek basina begenirim ama daha Italya macinin ilk dakikalarinda birinin fazlalik oldugu belliydi.

Senol Gunes'i oyunculara ozgurluk tanimasiyla biliyoruz fakat bu turnuvada herkes kendine cizilmis sinirlar icinde takiliyor gibiydi.

Maastan vurmak ayri olay bu koltugun ederi oysa yapacak bir sey yok ben bizim milli takimi 1 milyon euroya calistiran gormedim.

Bir de milli takim ayin en iyi oynayan oyuncularinin karmasi degildir. Cekirdek kadro vardir ihtiyaca gore eklemeler degisiklikler yapilir bu dunyanin her yerinde boyledir. Bu takima Arda Turan, Gokhan Gonul hatta Hasan Ali Kaldirim gibi kasarlar lazimmis bu kadar temiz yuzlu suya sabuna dokunamayanla olmuyor.

Senol Gunes'i zerre sevmem malum kupa macindan sonra kendisi icin maca cikmamayi goze almis kulubu oyle boyle satmadi onuruyla istifa da etmedi, terfi edene kadar koltugu kullandi. Fakat teknik direktorlugune genel olarak inanirim taa 2002'ye gidip basarilarinin tesaduf oldugunu soylemek sacmalik. Yillar sonra rahat sekilde turnuvaya giris bileti aldik yanlis bilmiyorsam elemeleri ilk defa lider bitirdik. Belki Fransa deplasmani onun adina son oldu ordan top oymamadan sadece savunma yaparak 1 puan almasi gozunu boyamis olabilir. Daha once merkez orta saha ve santraforlarina guvenen adam artik Ugurcan, Merih, Caglar'a bel baglar oldu.

Yorum Yap

Yetenek konusunda sıkıntı yok. Sadece fiziksel ve mental olarak çok gerideyiz ülke olarak. Altyapıdan başlayarak kendilerine geliştirerek devam ediyorlar. Antreman metodları bile farklı.

Bizim altyapı halı saha futbolu kıvamında. Kafa olarak hiç bir gelişim yok. Örneğin Cengiz Ünder bu yaşlarda Avrupa'ya gitti İtalya İngiltere gibi kaliteli liglerinde oynadı. Şu turnuvada bırak varlık göstermeyi daha ilk 11 giremiyor. Çok övdükleri zeki Yusuf filan nerde bunlar ya. İnanılmaz kötü profesyonellik kültürümüz var. Sonra Avrupa'da böyle rezil oluyoruz. Bir iki iyi jenerasyon geliyor, nispeten iyi sonuçlar alıyor ama istikrar yok devamlılık yok.
        ​​​​​​

​​​​​​Kısacası yetenekli ama kötü profesyonel futbolcularımız var.

Yorum Yap

Sol ayaklı sol bek, ülkenin geleceği Rıdvan Yılmaz oynatmak yerine, her zaman yaptığı şeyi, hak yemeyi ve inadı tercih ediyor. Sol bekte Mert Müldür oynatmak tamamen bunaklık!

Yorum Yap

Utanç verici artık. Gurur olur biraz. Gelen geçen tokatlıyor..

Yorum Yap

İnşallah Şenol Güneş bu karmaşada sekip bize gelmez.
              Reziller ordusu komutanı.
              averaj takımı olduk, uğurcan kardeşim de bizim McGregora döndü, ekstra birşey yapmadan maç 2-0 oldu

Yorum Yap

artık milli takım da yeni jenerasyon teknik adamların çalışma zamanı geldi. ne şenol güneş, ne de fatih terim kendisini geliştirecek halleri kalmadı. oynattıkları oyun'nun avrupa da bir karşılığı yok...

Yorum Yap

elin norveçlisi çözmüş bu işi. türkiye de taktik,analiz konuşmak ayıp bir şeydir. böyle şeyler bu ülke de aşşağlanır. bunun yerine demogog olmak lzım. sadece konuşarak kendini bir halt sanma var bu ülkede. bence bu ülke de yabancı futbolcu sınır getirmek yerine yerli hocaların sınırlandırılması gerekliliği var. kendi içlerinde mücadele ede ede seviyelerini ölçemiyorlar. yabancıları getirelim de bir mücadeleye girerler belki...

Yorum Yap

uğur bu saatten sonra 20 milyon da etmez artık. şenol güneş adamın piyasasını da düşürdü...

Yorum Yap

Zaten sahiplenememiştim bu takımı.
                      Beşiktaştan kimse olmayınca daha rahat izliyorum maçları, öyle algı kasmak ile olmuyor bu işler. Yok jenerasyon çok iyi de yok takım yaşı gençte )
                      Yaş genç ama dil dışarıda olup mücadele etmezsen ne olur o övündüğün gençlik )
                      Uğurcan için üzülüyorum sadece…
                      sarışın kardeşlerin el birliği ile kendilerinden hariç biri olunca nasıl el birliği yaptıklarını gösteren bir turnuva oldu…

Yorum Yap

şenol güneş hiç iyi hazırlanmamış. gidelim oynayalım kafasında gelmiş. milli takımın ne oynadığı belli değil. neyse..

Yorum Yap

bana kalırsa rakipler de çok iyi turnuva resmen şampiyonlar ligi olmuş kötü takım görmedim biz hariç.d

Yorum Yap

"0" çekerek turnuvayı tamamladık. neyse. sağlık olsun. iyi bir jenerasyon yakaladık. daha çok turnuva görecekler ama başlarında taktik ve analizden anlayan bir adam lazım...

edit: he bu arada unutmadan. tff istifa!!!

Yorum Yap

Aslı Koray Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              artık milli takım da yeni jenerasyon teknik adamların çalışma zamanı geldi. ne şenol güneş, ne de fatih terim kendisini geliştirecek halleri kalmadı. oynattıkları oyun'nun avrupa da bir karşılığı yok...
                              Şenol Güneş'in oynattığı oyunun Avrupa'da gayet karşılığı var ( milli takımı ayırarak söylüyorum) , Beşiktaş tarihinde şampiyonlar ligi gruplarından çıkan tek antenör ve kulübün en büyük başarısı olan Uefa Çeyrek Finalini tekrarladı. Ekstradan da 1 sene önce şampiyonlar liginde tek mağlubiyet ile elendi ki o mağlubiyetteki hakem faciasını herkes hatırlar.

Ts ile bile şampiyonlar liginde çok başarılı idi bence bu söyledikleriniz biraz haksız olmuş.

Yorum Yap

Danimarka'da oynayan Mikkel Damsgaard ile Meahle'yi alsak çok acayip takım olurmuşuz. Ama baktım biri 20 diğeri 24 yaşında ve 6m ve 13m usd fiyatı var. Çok harika oyuncular keşke alınabilse...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X