Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2020

??k?ş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Euro 2020

Şuana kadar guzel turnuva oluyor.Son iki turnuva gercekten sıkmıştı insanları ama bu turnuvada futbola doyuran maçlar oldu şimdiye kadar.

Bizim acimizdan durum galler macinda netlesenet.İtalya maci gosterge degil kesinlikle adamlar arogdaki carlos havasindaydi resmen. Ama pek bir umudum yok acikcasi gruptan eleniriz hissiyati var.

Daha bikac favori takimi izleyemedik ama İtalya boyle giderse onunde kimse duramaz.

Hele bir assolistler çıksın sahneye o vakit konuşuruz. İspanya Almanya Fransa gibi.. sadece şunu demek istiyorum milli takımını dev aynasında görmekten vazgeçelim. Yok yarı final yok final çok mübalağa edildi orda burda.

Şahsen milli takım Galleri bir şekilde yener lakin İsviçre ile berabere kalırlar deyü düşünüyorum. Ondan sonrası diğer maçlara göre belli olur.

Yorum Yap

Başlık sabite alınmıştır.

Yorum Yap

İyi olmuş bu başlık aramıştım bulamamıştım maç sırasında.

Yorum Yap

Milli takım bugün galip gelir diye düşünüyorum

Yorum Yap

Merih gibi bir stoperi kesmek :/

Yorum Yap

Kadro enteresan üretkenlikten uzak kalacagiz gibi duruyor.

Yorum Yap

Milli takımı oyunsuzluğunu izleyince Beşiktaşımı özlüyorum.

Yorum Yap

Ozan ve Okay 2 maçtır hiç top yapamıyor. Oyunun kötü kalitede olması bununla alakalı diye düşünüyorum

Yorum Yap

Hakan Çalhanoğlu'na yıllardır futbolcu muamelesi yapılmasını anlamıyorum. Bu kadar kaçak oynayan biri görmedim. O silik yapısıyla oynadığı takımlara bakıyorum. Çok şanslı herif.

Yorum Yap

Bu kadar kötü bir milli takım gerçekten üzücü.

Bu ülkede bırak futbolcu yetişmesini çiçek yetişmez.

​​​

Yorum Yap

tff kurulları ile birlikte istifa etmelidir. tarihin en iyi milli takımmı top oynamadı. şenol hocamızı da dinlendirmeli artık. terim,denizli,güneş üçlüsü kenara çekilsin. bu yeni jenerasyon'nun başına yeni jenerasyon'dan hoca lazım. okan buruk gibi...

Yorum Yap

Galler Teknik Direktörü Rob Page: "Türkiye'yi 5-0 yenebilirdik."
                          BU utanç size yetsin emi... Kıçım kadar ülke bile dalga geçiyor artık. İyice milli takımdan soğudu millet.

Yorum Yap

Şenol Güneş'i hiç bir zaman sevemedim. İtici, sinsi, paracı, kadro adaleti olmayan ve kompleks sahibi biri. Buradan Fener'e gider.

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X