Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Khalili yerine Sadiku laz?m herif top eziyo anca
    Sadiku yok

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Serhan Ozdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Yok be arkada? yok muslera + bal her hafta g?t?r?yor adamlar? 2 pas yapamiyorlar pozisyonlar? yok her hafta ayni terane
      Bu oyunu avrupada oynadiginda 4 yiyorlar ,hakikaten le? gibi bir ligimiz var.
      Abi bir hafta da takilmiyorlar bizim kotu oynuyoruz diye kendimizi dovdugumuz ma?lara bak?yorum adamlardan yine daha iyiyiz onlar da bile. Adamlar yemiyor bal daml?yor, gol desen her hafta 85te duran top. 1 pozisyonlari var ya pas yok bisey yok.Bunlara ligi verirsek mahvolurum.

Yorum Yap

karab?k?n yenip rizenin yenilmesini ?ok istiyorum son hafta son ma?ta rizeyle gs ?ak??s?n hatta ?yle bir yesinler ki birbirlerini rize puan kaybederse k?meden d??s?n bakal?m gs nap?cak ozaman keza rizede hikmet felsefe yapabilecekmi yine...g?r?nt? de oraya do?ru gidiyor gs nin k?me d??memeye oynayan bir rize deplasman?n? d???nemiyorum...

Yorum Yap

Servet ne g?zel ?al?m yemi? , ulan hic haysiyet ?eref yok mu sizde, servete satt? demiyorum ama e aptal adam bilmiyomusun hata yapsan ?lkenin %70 i sana sovecek, yedigin ?al?ma bak ya , allah akil fikir versin

Yorum Yap

Bide bunu deneyelim.

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Yok be arkada? yok muslera + bal her hafta g?t?r?yor adamlar? 2 pas yapamiyorlar pozisyonlar? yok her hafta ayni terane
              Bu oyunu avrupada oynadiginda 4 yiyorlar ,hakikaten le? gibi bir ligimiz var.
              Abi bir hafta da takilmiyorlar bizim kotu oynuyoruz diye kendimizi dovdugumuz ma?lara bak?yorum adamlardan yine daha iyiyiz onlar da bile. Adamlar yemiyor bal daml?yor, gol desen her hafta 85te duran top. 1 pozisyonlari var ya pas yok bisey yok.Bunlara ligi verirsek mahvolurum.
              Katiliyorum ,hamza ve abdurrahim albayrak gaziyla gidiyorlar

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                karab?k?n yenip rizenin yenilmesini ?ok istiyorum son hafta son ma?ta rizeyle gs ?ak??s?n hatta ?yle bir yesinler ki birbirlerini rize puan kaybederse k?meden d??s?n bakal?m gs nap?cak ozaman keza rizede hikmet felsefe yapabilecekmi yine...g?r?nt? de oraya do?ru gidiyor gs nin k?me d??memeye oynayan bir rize deplasman?n? d???nemiyorum...
                Bende bunu ?ok istiyorum, di?er gozum karab?k macinda.

Yorum Yap

Sat?lm??l?k bu camian?n f?trat?nda var ! Servet, Hasan Kabze, Bilal, G?ray...

Yorum Yap

Muslera yine neler kurtarm?? ya.?ampiyonluk gidecekse e?er en b?y?k fark ?u kalecilerde...

Yorum Yap

yahu yeter abi. neymis simdide servet mi satmis. haikaten sasiriyoruz.
                      sanki servet nesta hayatinda hic boyle calim yememis. bu calimlarin kralini yer servet her mac. sen yasinin calimina sutuna bak sora 7 milyonluk torenin yaptiklarina bak. derler adama.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        her zaman s?ylerim
                        1 sel?uk inan
                        2 g?khan g?n?l

bu ikisi ligimizin en sinsi top?ular?d?r, bu ?lkede bunlara k?rm?z? resmen yasaklanm??, bunlara yap?lan her dokunu?ta faul verilir.
                        Ya ulan vole vurmasa artiz belki gol atcak mersinli!!!

Yorum Yap

Sene sonu ilk transferimiz kaleci olmal?.

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            sanki servet nesta hayatinda hic boyle calim yememis. bu calimlarin kralini yer servet her mac. sen yasinin calimina sutuna bak sora 7 milyonluk torenin yaptiklarina bak. derler adama.
                            7 milyon ne?

Yorum Yap

Aslı ?brahim ?n?z? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              7 milyon ne?
                              istenilen bonservisti, degeriydi vs 7 degilse 6 degilse 5.5

Yorum Yap

Servetin yapt??? mall??a bak ya

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X