Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Fernandao hattrick yapmis.. Demba Ba ile fark 4 gol oldu
    bence garantiledi gol kralligini.. dembaba ona yetisemez

Ba yarin 1 - 2 sallarsa son maca kadar kovalar

Yorum Yap

karab?k k?meye hadi can?m [emoji2]

__Be?ikta? kimseyi terk etmez ve sevdas? hi?bir zaman ge?mez,Be?ikta? a?k? ge?se ge?se babadan o?ula ge?er__

Yorum Yap

Fernandao seneye ?u renklilerden birine gitse de ne mal oldu?u ortaya ??ksa

Yorum Yap

karab?k d??ece?ine rize d??s?n

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Valla bende hep oyle diyordum ama son maca kadar cidden 9 kisi rize bunlar kadar kahpelik yapmadi bize bize karsi camurlasan cirkeflesen kim varsa beter olsun ki karabuk fb nin sikeli sezonunda da emenike olaylariyla ne oldugunu gosterdi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Valla bende hep oyle diyordum ama son maca kadar cidden 9 kisi rize bunlar kadar kahpelik yapmadi bize bize karsi camurlasan cirkeflesen kim varsa beter olsun ki karabuk fb nin sikeli sezonunda da emenike olaylariyla ne oldugunu gosterdi
              y?netici veya top?ular? gelir ge?er ben taraftar profili olarak ve bak?yorum karab?k?n kalmas?n? istiyorum.

Yorum Yap

Erciyes ve Balikesir zaten d?st?, bence Karab?k d?smesi daha iyi. Emenike transferinden 10 milyon Euro para falan aldilar, kadroda adam akilli kimse kalmadi. Ikinci lige d?smek kendilerine yeniden yapilanma firsati verecektir. Rizespor en azindan bir sene daha kalsin ligde. Ama keske ?ikan takimlardan biri Adana Demirspor olsa!

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  2 tane'sini penalt?dan att? ya hemen iyi golc? yapt?n?z. Bu sene kimse ?ok iyi de?il. Anadolu tak?mlar?n?n en kalitesiz oldu?u d?nemlerden birini ya??yoruz lig tarihinden beri. Ayr?ca bu Karab?k'te in?allah d??er.
                  Kendi adima penaltidan attigi 2 gol icin degil sezon boyunca gosterdigi performans ve bu macta hala istahla toplari kovalamasi, gosterdigi acgozluluk icin iyi golcu dedim.. mac icinde doygunluk yasamamasi onemli bir ozellik.
                  Anadolu tak?mlar? d???nda hi?bir tak?mda oynayamaz. Emenike'nin iri olan? ba?ka hi?bir ?zelli?i yok.

Yorum Yap

?imdiden gol kral? belli oldu bu senede ??karamad?k

Yorum Yap

Fernandao iyi bir golc? de?il ama iyi bir santrafor. Hatta ligin en iyi santraforu bana g?re. Hava toplar?n? al?r, duvar olup arkada?lar?n? pozisyona sokar, rakip defans? yorar, top saklay?p rakip yar? alana yerle?meni sa?lar vs.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?unu anlad?m; izlemeyince daha az sinirleniyormu? insan
                        Valla aynen ?yle, ben d?n ma?i 50 k?s?rde izlemeye basladim ama GS nin gol atacagi o kadar belli ki. Sagli sollu o kadar korner kullandilar, Konya takiminda eli ayagi d?zg?n bir santrfor ve orta saha olsa kontra ataktan bir tane muhakkak ?akardi. Hasan Kabze ve Djalma o. ?ocuklari zaten nedense! adam gibi oynamadilar, attiklari paslar genelde bir metre ya arkaya ya fazla ?ne, yanlis yerlere kosmalar falan cabasi. Eger TT Arenada BU GS yi yenemeyeceksek hi? sampiyonluk falan hak etmiyoruz bence.

Yorum Yap

ulan 2 g?nd?r fener kazansa m? daha iyi olur acaba diye gidip geliyorum..
                          ??nk? bu ?bne gs'nin bu gahbe hakemler ve rakiplerle puan kaybedece?i yok, e?er fener yar??tan koparsa da bizim ma?ta beraberlik i?lerine gelece?i i?in o beraberli?i her t?rl? al?rlar gibi geliyo ama e?er fener de yar??ta olursa beraberlik i?lerine yaramayaca?? i?in gol i?in sald?rmak zorunda kalacaklar ve a??k oynayacaklar b?ylece bizim de gol bulma ve galibiyet alma ?ans?m?z daha fazla olacak gibi geliyor.. ama tam da bilemiyorum acaba bir?ey olur da bu yosmalar mersinde falan tak?l?r da beraberlik bize yararsa e?er fenerin yar??tan kopmamas?na ?z?l?r?z.. kafalar k?rd???m oldu d???nmekten gel art?k be g?z?n? sevdi?imin ?ampiyonlu?u..
                          En ?ok biz hakettik biz olmal?y?z.. 4 yiye yiye follo? olan gs ?ampiyon olursa sokar?m b?yle futbolun adaletine..

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            2 tane'sini penalt?dan att? ya hemen iyi golc? yapt?n?z. Bu sene kimse ?ok iyi de?il. Anadolu tak?mlar?n?n en kalitesiz oldu?u d?nemlerden birini ya??yoruz lig tarihinden beri. Ayr?ca bu Karab?k'te in?allah d??er.
                            Kendi adima penaltidan attigi 2 gol icin degil sezon boyunca gosterdigi performans ve bu macta hala istahla toplari kovalamasi, gosterdigi acgozluluk icin iyi golcu dedim.. mac icinde doygunluk yasamamasi onemli bir ozellik.
                            Anadolu tak?mlar? d???nda hi?bir tak?mda oynayamaz. Emenike'nin iri olan? ba?ka hi?bir ?zelli?i yok.
                            O senin gorusun katilmam imkansiz... bence bu lig icin iyi futbolcu.

Yorum Yap

Aslı Serif Ilkay Bostanci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ulan 2 g?nd?r fener kazansa m? daha iyi olur acaba diye gidip geliyorum..
                              ??nk? bu ?bne gs'nin bu gahbe hakemler ve rakiplerle puan kaybedece?i yok, e?er fener yar??tan koparsa da bizim ma?ta beraberlik i?lerine gelece?i i?in o beraberli?i her t?rl? al?rlar gibi geliyo ama e?er fener de yar??ta olursa beraberlik i?lerine yaramayaca?? i?in gol i?in sald?rmak zorunda kalacaklar ve a??k oynayacaklar b?ylece bizim de gol bulma ve galibiyet alma ?ans?m?z daha fazla olacak gibi geliyor.. ama tam da bilemiyorum acaba bir?ey olur da bu yosmalar mersinde falan tak?l?r da beraberlik bize yararsa e?er fenerin yar??tan kopmamas?na ?z?l?r?z.. kafalar k?rd???m oldu d???nmekten gel art?k be g?z?n? sevdi?imin ?ampiyonlu?u..
                              En ?ok biz hakettik biz olmal?y?z.. 4 yiye yiye follo? olan gs ?ampiyon olursa sokar?m b?yle futbolun adaletine..
                              Bence fener 33. haftaya kadar kopsa daha iyi.. bizim futbolcular ya sampiyonluk ya 3. luk maci gibi bir seye cikacaklar aksi takdirde.. bunun isimize gelecegini sanmiyorum pek.

Yorum Yap

Fener'in kazanmas?n? istemek nedir yahu? Galatasaray bizim maca ne olursa olsun kazanmak icin cikar. Ayr?ca sampiyon oluruz insaallah ama ?ampiyonlar ligi ihtimalini de unutmayal?m. Yenilsin kopsun gitsin Fener.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X