Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

En basta bende sovdum baya kabze'nin pozisyona ama dikkatli bakinca kacan gole uzulme tepkisi olmadigi belli oluyor.
    Ellerini top bizden cikmadi tepkisyle kaldiriyor sonra saclarini duzeltiyor.

Yorum Yap

Renkliler neden hep bizden ?nce oynuyor? Gs neden bu kadar ball?? 80 dakika dan sonra ka? galibiyet gol? buldular bu sezon ?ok merak ediyorum. K?rm?z? kart g?rmemi? olmalar? ?aka gibi. ?nan?lmaz derecede nefret ediyorum ?u tak?m dan. Tak?m beni ?a??rt?p derbiyi kazans?n. Bir kere de bir derbi ma??n? Be?ikta? gibi oynas?nlar !

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Eren Cakir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ma?? rahat al?rlar diye izlemedim ama ?zetten g?rd???m kadar?yla iki duran top d???nda pozisyonlar? yok heriflerin. Mersin ve Cavcav'?n k??? ba?? oynamazsa Gen?ler ma??nda puan kayb? ya?amalar? muhtemel.
        gen?ler antepin de konyan?nda h?zl? ??k?p bitiremedi?i ?u pozisyonlar? bitirebilir.ben baya umutluyum o ma?tan.
        ?ok ters gelir bunlara Gen?ler.

Yorum Yap

?unu anlad?m; izlemeyince daha az sinirleniyormu? insan

Yorum Yap

Video yapma islerinden anlayan arkadaslar, bu aksam Hasan Kabze sikesinin parca parca vidyosunu yapabilir mi?
            Atmadigi paslar, yukselmedigi hava toplari, yapmadigi kosular, hirsizin kacirdigi gol sonrasi nasil sike yapilirin kaniti, yapilabilirse guzel olur.

Yorum Yap

bug?n sayabildi?im kadar? ile olcan 3, yasin 1, sel?uk 2, burak 2, sabri 1, olmak ?zere en az 9-10 defa kendilerini yere att?lar ve hemen hepsinde faul kazand?lar.ne pislik bir formad?r ki her giyen ?irkeflik yapar

Yorum Yap

Lig de?il ?aibe yuvas?.Bu sene ?ampiyonlu?u ?ok hakettik, arenada koy ge? kartal?m.

Yorum Yap

?ekirge bir s??rar, iki s??rar. 3'te patlamasa bile 4'te patlar.
                  Bu ?ampiyonluk yar??? sonuna kadar gidecek.
                  33. hafta deplasmanda g?mece?iz ki gs'liler en zor ma?lar?n?n Mersin oldu?unu d???n?yor.
                  ?lhan cavcav'a en b?y?k boruyu 2003'te d??emi?tik.

San?r?m Hasan Kabze ?z?lm?yor. De?i?ik a??lardan da var g?r?nt?

Yorum Yap

Hasan Kabze orda ?z?lm?? olsun veya olmas?n umrumda de?il. O adam bug?n temiz de?ildi. 2 tane net pozisyon ka??rd?. Ka? tane pas hatas? yapt? gs yar? sahas?nda. Gs defans?na bask?s? s?f?rd?. Ayr?ca o kadar hava topu geldi. O kadar isteksiz y?kseliyordu ki bir tanesini dahi alamad?.

Yorum Yap

Ya o de?ilde sadece duran toplardan ?ampiyon olurlarasa kafay? yerim bu sene duran toplardan 50 puan toplam??lard?r. Adamlarda taktik strateji oyun kurgusu yok. Sadece duran toptan gol.

Yorum Yap

Ne gerek var bu kadar s?k?lmaya 33.hafta bu gutbolcu toplulu?u gere?ini yapacak.Hasan kabze vs diyerek ?unlar?n a?z?na laf vermeyin..Sadece inanmak ba?araca??z.Tarih bizi yazacak...!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bunlar b?yle oldu?u s?rece illa bir ?elme takan olacakt?r ben buna inan?yorum. B?yle g?n?l hat?r i?leriyle 2 haftad?r galip geliyorlar onca pozisyon vermelerine ve hi?bir?ey oynamamalarina ra?men. O da olmad? bizimle oynad?klar? zaman hocan?n sistemine g?re ki biz bunlar? hacamat ederiz..

Yorum Yap

Sivas bize oynad??? gibi fb ye oynarsa rahat puan al?r.
                            bu ma?tan puan kayb? beklentim var

Yorum Yap

Fener kazan?r.(totem)

Yorum Yap

Fener'in kazanmas? bizim i?imize gelir ?u anda. Gs'nin telekomda beraberli?e yatmamas? laz?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X