Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

fener mersinde de puan kaybedecek bence.

Yorum Yap

bilmiyorum farkindamisiniz ama ligin sonu yaklastikca Eskisehir ve Balikesir e dagittigimiz puanlari arayacaz. O maclardan 4 puan cikarsaydik simdi cok farkli rahat olacaktik

Yorum Yap

Bizim ma?ta izledi?im Sivas' ? fenerin yenmesi m?mk?n de?il, bu ak?am ki fener 1 puan bile alamaz Sivas'tan...
        En son düzenleyen Engin Cetinalp; 26-04-2015, 03:13.

Yorum Yap

?n?m?zdeki hafta i?in 3 puan yaz?n fenere. balkes'i i?erde y?r?yerek yenerler. yar?n ayn? ?ekilde gs rahat ge?er. ama haftaya gs akhisar deplasman?nda zorlanabilir.

Yorum Yap

Fener ma??nda ?imdi bir?ey dikkatimi ?ekti. Volkan'?n topu tuttu?u ve Mori'nin topa m?dahale i?in uzand??? topta hakem d?d??? ?al?yor mu ? ??nk? Volkan aya?a kalkt???nda topla birlikte i?eri giriyor. D?d?k ?al?nmad?ysa bu pozisyon gol olmuyor mu ? Bence Eski?ehir'in buz gibi gol? g?me gitmi?. ??nk? hakem m?dahalesi olmadan Volkan topla i?eride, Bekir'de onu i?eri ittiriyor

Yorum Yap

Bu fb nin hocas?da tam bir e??ek ??kt? r?za baba. Yenseler her yerimizi stres sarm??d? ?imdi.

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  gggggggggggggggggg.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  29.1 KB

''Kaleye ?utlar? yok ?ampiyon olmak istiyorlar''demis bir arkadas
                En son düzenleyen Ali Bodak; 26-04-2015, 17:02.

Yorum Yap

Bu fener daha ?ok puan kaybeder adamlar deplasman fakiri bu futbolla mersinle sivas?m? yenecekler deplasmanda biz kendi ma?lar?m?za bakal?m cincon derbisine kadar puan vermezsek o ma?ta beraberlik bile yetecek noktaya gelebiliriz.

Yorum Yap

Aslı Nihat Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    bilmiyorum farkindamisiniz ama ligin sonu yaklastikca Eskisehir ve Balikesir e dagittigimiz puanlari arayacaz. O maclardan 4 puan cikarsaydik simdi cok farkli rahat olacaktik
                    Ya bu Eski?ehir ve Bal?kesir muhabbeti fenomen olmaya ba?lad? forumda. "Ah eski?ehir, vah bal?kesir" Rakip puan kaybettikten sonra Eski?ehirr'e ve Bal?kesir'e kaybedilen puanlara hay?flanmak forzan?n ?an?ndan oldu. Nedir bu tak?nt? anlam?yorum.

1) Biz bu sene sadece Eses ve Balkese puan kaybetmedik.
                    2) O bahsetti?iniz Eski?ehir ?? b?y?klerin hepsinden puan ald?. Bizim 1-0 kaybetti?imiz ma?ta bile d?nk? kadar g?zel futbol sergileyemedi.
                    3) Balkes ilk yar? da gs'yi yendi. Bu hafta olas? bir galibiyetle az da olsa umutlan?p, bu eli aya??na dolanan fenere ?elme takmayaca??n? nerden biliyorsunuz.
                    4) ?ampiyonluk ka?arsa eski?ehir ve balkes g?zellemeleri devam edecek...Ama (in?allah) ?ampiyon olursak "O sivas ma??ndan ??kan mucizevi 3 puan bizi ?ampiyon yapt? belki de" diyecek miyiz??

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ya bu Eski?ehir ve Bal?kesir muhabbeti fenomen olmaya ba?lad? forumda. "Ah eski?ehir, vah bal?kesir" Rakip puan kaybettikten sonra Eski?ehirr'e ve Bal?kesir'e kaybedilen puanlara hay?flanmak forzan?n ?an?ndan oldu. Nedir bu tak?nt? anlam?yorum.

2) O bahsetti?iniz Eski?ehir ?? b?y?klerin hepsinden puan ald?. Bizim 1-0 kaybetti?imiz ma?ta bile d?nk? kadar g?zel futbol sergileyemedi.
                      3) Balkes ilk yar? da gs'yi yendi. Bu hafta olas? bir galibiyetle az da olsa umutlan?p, bu eli aya??na dolanan fenere ?elme takmayaca??n? nerden biliyorsunuz.
                      4) ?ampiyonluk ka?arsa eski?ehir ve balkes g?zellemeleri devam edecek...Ama (in?allah) ?ampiyon olursak "O sivas ma??ndan ??kan mucizevi 3 puan bizi ?ampiyon yapt? belki de" diyecek miyiz??
                      Bizim arayaca??m?z tek ma? fener ma??d?r. Onun da sorumlusu neciptir. Onlara 3 puan verip kendi 3 puan?m?zdan olduk. Tak?m?n t?m ritmi bozuldu sonra da..

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bizim ma?ta izledi?im Sivas' ? fenerin yenmesi m?mk?n de?il, bu ak?am ki fener 1 puan bile alamaz Sivas'tan...
                        Sivas'in son 2 haftada kazanamamasi iyi oldu.. erciyes'i yener veya puan alirlar.. fener macina da sezonu finali olarak bakarlar.. oyle bakmaya mecburlar daha dogrusu.. kazanirlarsa kumede kalmayi garantiledikleri mac olur.

Yorum Yap

Aslı Cem Uzun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu fb nin hocas?da tam bir e??ek ??kt? r?za baba. Yenseler her yerimizi stres sarm??d? ?imdi.
                          Adam tam bir iktidarsiz muhteris.. sene basindan beri Tr.'nin en iyi futbolunu oynadiklarini iddia edip duruyor ben oncesini saymadan bile sirf son 2 haftada fark yemekten kurtulan bir fb izliyorum.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Abi benim orda demek istedigim, ?zellikle Balkes maci digerlerine nazaran cok kolay g?r?nen bir macta 3 puani birakip 1 e razi olmamiz. GS nin Balkes e puan kaybetmesi benim umrumda degil, muhtemelen ilk haftadan beri ligden d?secegi belli takima karsi lakayt oynayip ilk yarida fisi cekebilecekken cekemememiz.

Yorum Yap

Ulan bu antep nasil bu puani topladi hayret balikesirden sonra en zayif kadro bunlarda ama iyi puan toplad?lar bug?nk? mactanada bi beklentim yok...

Yorum Yap

Aksam Antep'ten hic umudum yok in?allah bir mucize olur da puan alirlar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X