Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bal?kesir mac?nda ligi haftalar once kaybettik zaten biz..

Yorum Yap

Kimse kusura bakmasin.Sen puanlari dagitirsan Balkes?e,Ibb?ye olacagi budur.
      Zaten Avni Aker ve Arenadan cikamayiz.Bosuna ?mitlenmeyelim.

Yorum Yap

fbnin gol?nden ?ncekinden emin olamad?m ama golden sonra beluchiye yap?lan net penalt?yd?, verilmeyen gol ve fbnin gol?nde kaleciye alt?pas ?izgisi ?st?nde temas var ve dolay?s?yla faul.

ve ayr?ca en az be? alt? tane sar? kart es ge?ildi, canerin s?rekli itirazlar? g?rmezden gelindi. bu ma?? c?neyt ?ak?r y?netse ?ok farkl? olurdu ama g??ek ve halis her ma?ta renklileri s?rtlarlar bu g?nde b?yle oldu. federasyonun sevdi?i hakem tipleri bunlar. yaz?klar olsun...

Yorum Yap

Derbileri yeniceksin arkada? her sene bu i? b?yle.Sen evindeki 2 ma?? yenip bitiricektin i?i b?kt?m usand?m art?k bahane ?retmekten her sene ayn? seyleri konusmaktan.

Yorum Yap

Aslı Ali Akman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Selim.Albayrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Tamam hakem fakt?r? var ama ben 2 senedir bizim takimin b?yle pres yaptigini g?rmedim.En son Aybaba zamaninda b?yle yirtiniyordu futbolcularimiz.
            Bu y?zden bence fener birakmaz bu isi. Zaten hakemlerde can atiyor serefsizler alsin diye.
            Aybaba zaman? y?rt?nma derken.Benim hat?rlad???m uyuya uyuya top oynad???m?z.
            Hani bir mac vardi hatirliyormusun ? Son d?d?k caldiginda t?m futbolcularimiz yere yigilmisti. T?ylerim diken diken olmustu.

Yorum Yap

Tamam hakem fakt?r? var ama ben 2 senedir bizim takimin b?yle pres yaptigini g?rmedim.En son Aybaba zamaninda b?yle yirtiniyordu futbolcularimiz.
              Bu y?zden bence fener birakmaz bu isi. Zaten hakemlerde can atiyor serefsizler alsin diye.
              Aybaba d?neminde y?rt?nd???m?z falan yoktu bildi?in karambole top oynuyorduk dedi?in gibi uyuya uyuya top oynuyorduk. Hatta ?yle uyuyorduk ki 2-0 ?ne ge?ti?imiz ma?? 10 ki?i kalan rakibe veriyorduk.

Yorum Yap

Bursan?n verilmeyen penalt?s?n? g?rmedim ama fenerin att??? golde bildi?in faul var ya ay?pt?r.

Birde Bursan?n verilmeyen gol? var bide.

Yorum Yap

fener'e kar?? bug?n bursan?n oynad??? topu oynasayd?k yani korkmadan bask? pres yapsayd?k bug?n bu eziklerin ma??n? izlemeye tenezz?l bile etmiyoduk.. Burdan sonras? ?ok zor art?k.. Bug?n de anla??ld? ki hakemlerler g?t?rcekler i?in bundan sonras?n?.. Ma??n sonu en az 6 dk falan uzamas? gerekiyordu ve ben eminim ki 0-0 girilse o kadar verecekti.. ?lk yar? ofsayt olmayan pozisyonda nas?l ofsayt yaratt? yan hakem zaten ona hi? bir ?ey demiyorum..

Yorum Yap

Ortadan TFF kald?rcaks?n Uefa y?netcek T?rkiye ligini Tahkim Mhk Pfdk hepsine Uefa kar??cak belki d?zelir Ma?lara Uefan?n belirledigi yabanc? Hakemler y?neticek yoksa bu ?lkenin Tff sindende Hakemlerinde bi?e olmaz

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aybaba d?neminde y?rt?nd???m?z falan yoktu bildi?in karambole top oynuyorduk dedi?in gibi uyuya uyuya top oynuyorduk. Hatta ?yle uyuyorduk ki 2-0 ?ne ge?ti?imiz ma?? 10 ki?i kalan rakibe veriyorduk.
                      Valla ben ?yle hatirliyorum. 3-2 aldigimiz bir fener maci vardi.Son saniyeye kadar savasmisti futbolcular.?yle T?re,Ba, SOsa falanda yoktu takimda hatrilatirim.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ahmetcakar @ahmetcakar1 ? 8 dk.8 dakika ?nce

Yaz?klar olsun H?seyin G?cek bir mac ancak bu kadar tek tarafl? y?netilir.Bursaspor g???k alt?nda kald? .
                        Ne De?i?iyor Mehmet ali ?? Kim koruyor senin hakk?n? ??

Yorum Yap

Aslı Erdi Kopruluoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Derbileri yeniceksin arkada? her sene bu i? b?yle.Sen evindeki 2 ma?? yenip bitiricektin i?i b?kt?m usand?m art?k bahane ?retmekten her sene ayn? seyleri konusmaktan.

derbileri alsan bile, b?ylesine kollanan iteklenen bir rakibe kar?? m?cadele etmek, psikolojik olarak y?prat?c?. Ligine soktuklar?m..

Yorum Yap

Aslı Emrah Atak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ahmetcakar @ahmetcakar1 ? 8 dk.8 dakika ?nce

Yaz?klar olsun H?seyin G?cek bir mac ancak bu kadar tek tarafl? y?netilir.Bursaspor g???k alt?nda kald? .
                            Ne De?i?iyor Mehmet ali ?? Kim koruyor senin hakk?n? ??
                            Hakl?s?n Abi Hak?m?z? koruyan m? var 2016 May?sta yeni stadla beraber Be?ikta??n hakk?n? koruyan Ba?kan ve Y?netim geldi geldi bu oyun b?yle s?rer gider

Yorum Yap

bacambuyu 60ta alsa i? ?oktan bitmi?ti.

Yorum Yap

psikolojilerinin

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X