Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ahh uefa kupas? yapt?n bizi yakt?n

Yorum Yap

arkadaslar akhisar fb yi yenicek dedim 1 iniz al?nt? yapmad?n?z ilk ben s?yledim k?r?ld?m size

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Akhisar 90'da atar, fenerin yenilmezli?i de gider.
        Belliydi b?yle olca??. Fenerin hali kalmad?, doldur bo?alta ge?ti. Akhisar'a da ?ok bo? alan b?rakt?. H?zl? oyuncular? soktu oyuna Carlos, Vaz Te, LuaLua, Luan...

Yorum Yap

Aslı ?a?r? Tosun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ulan bir kerede onlar kaybetti?inde biz kaybetmemi? olal?m ya.k?t? gs lider oldu
          gs ?uan isterse 5 puan farkla lider olsun s?k?nt? yok melosuz gsyi ?n?m?zdeki ma?larda g?r?r?z nas?l tak?r tak?r d?k?lecekler iddia ediyorum lig bitiminde ?ampiyon olur muyuz bilmem ama FB-Bizimle aram?zda 1-2 puan farkla biri ?ampiyon olacak , GS lig bitti?inde puan tablosunda ?ampiyonun en az 7 puan gerisinde olacak

Yorum Yap

Ah be Bili? ah be hocam i?in yanmad? m? ?imdi ?

Yorum Yap

Totem yapt?m izlemedim. Kalbim yerinden ??k?yorum diyordu, yinede a?mad?m.

Oh be diyorum. oh be

Yorum Yap

D?nk? es-es ma?? daha k?t? oldu diyorsunuz ama e?er fener yenseydi 2 puan ?n?m?ze ge?iyordu,bizim i?in telafi oldu sadece.

Yorum Yap

Resmen s?rpriz oldu. G?zel oldu

Yorum Yap

Ahh gelde yanma es es ma??na

Yorum Yap

Bu s?per oldu. Cincon kazand? ama melo ile beraber ?ampiyonlu?u kaybettiler bence.

Yorum Yap

ah ah ah ah ah ah ah milyon kere ah ak?am yensek yeminle ?yle ?ne ge?ecektiki ah a ah yani

Yorum Yap

Kazansak ?ok ?ey kazan?rd?k kaybettik hi? bir ?ey kaybetmemi? olduk. S?k?nt? yok. Bu tak?m ?ampiyon olacak.

Yorum Yap

Aslı Tayfun Turgay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bu s?per oldu. Cincon kazand? ama melo ile beraber ?ampiyonlu?u kaybettiler bence.
                            gs ?ampiyon olamaz tek rakip fb..

Yorum Yap

?ok sular akar daha. Sakin olmakta fayda var.

Yorum Yap

Bu lig daha ?ok ?eye gebe

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X