Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sivasspor'da o aptal kaleci olduk?a hoca olarak kimi getirseler i?leri zor. Ya bir kaleci bu kadar m? kova olur, her gelen topu i?eri al?r. Ge?en sene Kayserispor'u d???rd? bu sene Sivas'? d???recek. S?rf Fener'in kalecisi diye al?p oynat?yorlar gol yemedi?i ma? yok.
    Sivas bu sene ilk kez bir deplasmandan gol yemeden ayr?ld?. Ma?? izlemedim kaleciye ?ok i? d??t? m? bilmiyorum ama kadroya bakt?m kalecisi Ertu?rul de?il Korcan'm??. Sergen tak?mda yapabilece?i en ?nemli de?i?ikli?i o Ertu?rul denen sa?ma kaleciyi yedek oturtarak yapm??.
    bir tane 90' dan top ??kard? Korcan, g?zel bir kurtar??t?.
    bana g?rede Ertu?rul' dan daha iyi kaleci Korcan.

bide son dakikada bir karambol ya?and?. onun d???nda fazla pozisyon yoktu ma?ta.

Yorum Yap

Rize 3 ledi akhisar? ilk yar?da. Akhisar'?n bu d????? devam ederse kendilerini d??memeye oynarken bulacaklar.

Yorum Yap

Akhisar'a birden bire ne oldu b?yle acaba? Bug?nle birlikte 9 haftad?r ma? kazanam?yorlar.

Yorum Yap

Aslı Hasan Ersoz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Rize 3 ledi akhisar? ilk yar?da. Akhisar'?n bu d????? devam ederse kendilerini d??memeye oynarken bulacaklar.
          dussunler de su bilal - gekas sacmaligi son bulsun..
          utanmalasar fabregas - diego costa ikilisinden daha iyi olduklarini diyecekler

Yorum Yap

Bu lig ?ok ilgin? bir lig. Kimse i?in d??me ihtimali var diyemezsin. Her tak?mda acayip performans d?????/art??? oluyor. Bu da konumlar?n? bir a?a??ya bir yukar?ya ??kar?yor.

Yorum Yap

Rizeye bak be Holoskoda sallam?? bi tane geri mi alsak

Yorum Yap

edit.

Yorum Yap

Mustafa Re?it Ak?ay istifa etmi?

Yorum Yap

Oyuncu istatistik leri sayfas? yokmu art?k. Bi g?reydik asistleri falan

Yorum Yap

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      SICAK HABER: Fenerbah?e'de Mersin ?dman Yurdu ma??nda sakatlanan Bruno Alves ve Raul Meireles ilk yar?y? kapatt?.

Sizede mutlu noeller..

Yorum Yap

volkan,melo,emre de dahil ligdeki en ?irkef oyuncu ?enol can bence.Bir adam bu kadar ?irkef,itici olur ya.Allah tan futbolcu falan de?ilim her antep ma??nda d?verdim.

Yorum Yap

Aslı Hima ?akar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Adem Coskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Selcugun sarisini verebilseydin adam olacakt?n
                          Selcuk olsa ne olur olmasa ne olur abi(yas goremiyorum)
                          benim gs de en ?ekindi?im oyuncu sel?uk ??nk? adam her pozisyonda o kadar g?zel kendini yere b?rak?yor ki her ma? 7-8 adet faul al?yor.Bizim de en s?k?nt?l? yerimiz duran toplar o y?zden ke?ke sel?uk oynamasayd?

Yorum Yap

lazoglanlar 0 eses 1 dk 32 gol mori

Yorum Yap

Desene ersununda tsninde yuzu gulmuycek yine

Yorum Yap

En son kaleye amat?r ?brahim'i koydular klasik Ersun yanal i?te bir gazla ba?lar sonras? b?yle...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X