Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

sel?u?un kart g?rmemesi skandal.

Yorum Yap

Hakem Sel?uk'un kart? atlamas? d???nda iyi ma? y?netti.Gosso ya da sar?y? atlad? ilk yar?, ikinci yar?da ??kard?.

Yorum Yap

Semih' in k?t? performans? devam ediyor.

Yorum Yap

Bizim takimin paso 2 ye 2 3 e 3 h?cum calismasi yapmas? lazim zira bunlara karsi baya yakaliycaz o pozisyonlar?...

Yorum Yap

2 ma? 6 puan demek ?s yi yar?? d???na itmek demektir
            ?ok de?il kad?k?ydeki fener ma??nda da resmen bayrak indirirler.

Yorum Yap

Haftaya gokhan tore gununde olursa tellesin kanadini otoban yapariz

Yorum Yap

Vallahi ne yalan s?yleyeyim Gen?ler o kadar durarak top oynuyorduki gol atmas?n? hi? beklemiyordum.

Sent from my Lumia using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ozgur Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Haftaya gokhan tore gununde olursa tellesin kanadini otoban yapariz
                  Allah belam? versin ki ?unu yazmaya girmi?tim

Telles,Semih,Hakan,Yasin,Hamit,Olcan,Umut bunlar?n hi?biri bizde 18 e giremez. Gs acayip kalitesiz bi kadroya sahip bence Bursa ve Ts'nin kadrolar? daha g??l? ?u sa?ma sapan goller olmasa bu puan? asla toplayamazlard?.

Yorum Yap

Su veren itfaiyenin hortumunu.. Beter olsunlar. Yok i?te saray? k?skan?yorlar diye a??klama yapmalar felan. Kaypak gs

Yorum Yap

Yar?n penalt? ?almay?n l?tfen ?eref yoksunlar?.
                      Pazar g?n? ligin babas?n? c?mle alem g?rs?n .

Yorum Yap

B?rak?n sel?uk oynas?n, en az?ndan ne oynayaca??n? biliriz. Ba?kas? ??kar kasar, s?rpriz yapar falan.

Yorum Yap

R?za KORKUYOR HAKLI OLARAK... Derbide tek tarafl? d?d?k ?alan Olcay'? atan Emre'yi atmayan, penalt?y? vermeyen bir hakemden K?M KORKMAZ K??

Yorum Yap

Bizim bu Motta varya Tellesi donunda sallar..

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bizim bu Motta varya Tellesi donunda sallar..
                              Caner de dahil ligin en iyi sol beki Motta bana g?re Ersin abi, Caner'in savunma 0 ama tabi Allah'? var ge?en sezon ola?an?st? bi sezon ge?irdi. Motta'ya sallayanlar hele hele ?smail'le falan k?yaslayanlar valla Motta'ya b?y?k ay?p ediyorlar. Motta k?t? oynamad? m? oynad? hatta bu sezon ba?? beni baya bi endi?elendirdi acaba sadece ge?en sezon mu oynad? diyordum ki m?thi? toparlad?.

Yorum Yap

gs'nin puan kayb? derbi haftas? ?ncesine denk geldi?i i?in iyi mi oldu, k?t? m? karar veremedim. Cezal? oyuncu da vermediler bu ma?ta. Tam kadro olacaklar bize kar??.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X