Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kendinizi Besiktasli futbolcu yerine koyun hevesle maci izliyosun dk olmu? 80 ?ampiyonluktaki rakibin rezil oynuyor muhtemelen puan kaybedecek tam o sirada hakemin teki cikiyo boyle bi penalti uyduruyo valla villa benim ne antrenmana cikma sevkim kalir nede sahaya cikma...

Yorum Yap

Aslı Yunus Alp Sutculer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bize en son ne zaman penalt? verildi ? Ben resmen unuttum art?k hi? hat?rlam?yorum.

Sent from my iPad using Tapatalk
      ge?en sezonun son haftas?, Almeida ka??rm??t?.

Yorum Yap

?lkeden so?uttular yeminle.
        Her tarafta adaletsizlik her tarafta birilerini kay?rma.
        Alay?n?z?n...

Yorum Yap

Aziz Yildirim bosuna sampiyon olan hocalari kovmuyor. FB'yi hocalar sampiyon yapmiyor hakemler yapiyor. Puan kaybedecekleri her mac bir sekilde hakemler devreye girip yardimci oluyor. Iyi oldugunda bir sekilde kazaniyor zaten. Aziz yildirim'in "sanki Mustafa Denizli mi sampiyon yapti bizi, veya sanki Ersun Yanal mi yapti" soylemlerinin alti bos degil. Adam odun koysa FB yine sampiyonluga oynar. Ne de olsa hakemleri cok formda. Besiktas sampiyon olmak istiyorsa hic kotu olmayacak. Zaten bu yuzden 10 yilda bir sampiyon olabiliyoruz.

Yorum Yap

B?yle kirli bir ligde S?leyman Seba'n?n ad? kullan?lmas?n

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              F.Orman zaman?nda yapt??? gibi ??kar pozisyon penalt?yd?,hakemlerin arkas?nday?z der olay biter...
              Daha d?n de Fikret Orman hakem hatalar?n? konu?mak istemiyorum dedi.
              Ya arkada? ne demek konu?mak istemiyorum ya?
              Be?ikta?'?n hakk? gasp ediliyor, rakibiminin lehine ekstradan penalt? veriliyor, sen ??k?yorsun bunu konu?mak istemiyorum diyorsun.
              Be?ikta?'?n hakk?n? savunmayacaksan?z neden vars?n?z?
              Neden Be?ikta?'?n hakk?n? savunmuyor, savunam?yorsunuz?

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aziz Yildirim bosuna sampiyon olan hocalari kovmuyor. FB'yi hocalar sampiyon yapmiyor hakemler yapiyor. Puan kaybedecekleri her mac bir sekilde hakemler devreye girip yardimci oluyor. Iyi oldugunda bir sekilde kazaniyor zaten. Aziz yildirim'in "sanki Mustafa Denizli mi sampiyon yapti bizi, veya sanki Ersun Yanal mi yapti" soylemlerinin alti bos degil. Adam odun koysa FB yine sampiyonluga oynar. Ne de olsa hakemleri cok formda. Besiktas sampiyon olmak istiyorsa hic kotu olmayacak. Zaten bu yuzden 10 yilda bir sampiyon olabiliyoruz.
                aynen b?yle,adam g?z g?re hepimizin ?n?nde ?ikeyi yap?yor g?rmemek i?in aptal olmak gerek,koku?mu? hukuk d?zeninde ise ses ??karan dahi yok ??karsalar dahi belli bir zaman sonra yok oluyorlar

Yorum Yap

Aslı Fahrettin Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Gecen hafta bizden 2 puan calindi. Bugun Fb`ye iki puan eklendi. Hakem elleriyle 4 puan. Biz kotu oynayinca 1 puan, adamlar kotu oynayinca her turlu oyle ya da boyle 3 puan. Boyle boyle potada kaliyorlar her sene, form tutana kadar ligde kaliyor renkliler. Biz bu kadar kotu olunca 10. hafta fark 12 puan oluyor boylece. Sonra hakemi de yenicen..
                  Boyle ligin gelmisini gecmisini...

olay aynen budur karde?im.. Art?k uyutmayal?m kendimizi arabesk s?ylemlerle..

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    F.Orman zaman?nda yapt??? gibi ??kar pozisyon penalt?yd?,hakemlerin arkas?nday?z der olay biter...
                    Daha d?n de Fikret Orman hakem hatalar?n? konu?mak istemiyorum dedi.
                    Ya arkada? ne demek konu?mak istemiyorum ya?
                    Be?ikta?'?n hakk? gasp ediliyor, rakibiminin lehine ekstradan penalt? veriliyor, sen ??k?yorsun bunu konu?mak istemiyorum diyorsun.
                    Be?ikta?'?n hakk?n? savunmayacaksan?z neden vars?n?z?
                    Neden Be?ikta?'?n hakk?n? savunmuyor, savunam?yorsunuz?

-?u pozisyon i?in F.Orman'?n yorumu "Bana g?re penalt? pozisyonu penalt? de?il gibi. Ben ?yle g?rd?m, hakem de ba?ta ?yle yorumlad? ama yan hakemin ?srar? ile penalt?y? verdi. Ben g?rd???m? d?r?st?e s?yleyecek kadar onurlu bir insan?m. Bug?n g?rd???m do?ruyu s?ylemezsem, yar?n yanl??? s?ylemeye hakk?m olmaz"

-
                    San?r?m Caner'e g?sterilen k?rm?z? karttan sonrada Fenerin hakk? yendi,hakemlerle yenilmesini istemem tarz? bir a??klama da yapm??t?.

?u a??klamalar?na g?re ge?en haftaki verilmeyen penalt?lardan ve d?n ak?amki rezaletten sonra ??k?p a??klama yapam?yorsa,bu kul?b?n hakk?n? savunam?yorsa ben art niyet arar?m.Be?ikta? ba?kan?na sayg?m ve g?venim kalmaz.Benim tak?m?m?n ba?kan? tak?m?n hakk?n? de?ilde rakibi savunuyorsa ben o adam bir daha nas?l g?venirim?

Yorum Yap

?ampiyonlu?u yar etmezler bize.

GT-I8552 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

https://pbs.twimg.com/media/ByHgnRYCAAE94wN.jpg:large

Yorum Yap

Ge?en hafta rize ma??nda adam mottay? bariz itiyo hakemin g?z? ?n?nde penalt? yok ama d?n ak?am g?khan bey kendini yere at?yo ama penalt? ?al?n?yo i?te bunun i?in bu sezonun ad? S?LEYMAN SEBA sezonu olmas?n ismi de?i?tirilsin b?yle kirli bir lig ile EFSANE BA?KANIN ad?n? kirletmeyin...

Yorum Yap

Armalar?n? Avrupa birli?i bayra?? gibi yaps?nlar.Y?ld?z sevdal?lar?,kupa sevdal?lar?,?eref,onur,haysiyet,hak kavramlar?ndan habersiz,her yol m?bah mant???nda futbolun i?ine eden iki pislik camia.

Yorum Yap

Ba?ak?ehirin zemini harbi ?ok iyiymi?.yemye?il saha, tam bize g?re.

Yorum Yap

?u statta biz oynasak en az +10 puan toplar?z. olimpiyatta bal?kesirle bile oynasan favoriyiz rahat al?r?z diyemezsin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X