Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?lke sirk olup,memleketin her kurumundan hukuksuzluk ak?nca bize de b?yle ma?lar izlemek d???yor ama bizim toplumun lay??? da bu, hatta fazla bile. Y?zy?l ge?mi? hala Emre,Aziz tart???yoruz,kul?p bat?ran adam federasyon ba?kan? oluyor,mhkdeki adamlar d?nme dolap gibi s?rayla de?i?iyor ama dedi?im gibi toplumun haketti?i spor bu fazlas? de?il.

Yorum Yap

Aslı Selim.Albayrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Valla ben ?yle hatirliyorum. 3-2 aldigimiz bir fener maci vardi.Son saniyeye kadar savasmisti futbolcular.?yle T?re,Ba, SOsa falanda yoktu takimda hatrilatirim.
      Fener'i 3-2 yenmekle bir ?ey de?i?miyor. Ligi 58 puanla kapatm??t?k ?u an ligin bitimine 7 ma? kala 58 puanday?z. Samet Aybaba d?neminde ne iyi top oynuyorduk ne de ma? kazanabiliyorduk. O sene Be?ikta?'?n ??pe gitmi? bir y?l?d?r.

Yorum Yap

r?dvana g?re d?n ali palab?y?k iyi ma? y?netmi?.bug?n k??ek h?seyin olagan?st? hatalar yapmam??.iyi y?netmi?.ne de olsa herkes mutlu kurguland?g? gibi iki renkli ligin tepesinde

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Valla ben ?yle hatirliyorum. 3-2 aldigimiz bir fener maci vardi.Son saniyeye kadar savasmisti futbolcular.?yle T?re,Ba, SOsa falanda yoktu takimda hatrilatirim.
          Fener'i 3-2 yenmekle bir ?ey de?i?miyor. Ligi 58 puanla kapatm??t?k ?u an ligin bitimine 7 ma? kala 58 puanday?z. Samet Aybaba d?neminde ne iyi top oynuyorduk ne de ma? kazanabiliyorduk. O sene Be?ikta?'?n ??pe gitmi? bir y?l?d?r.
          Ben puan durumundan bahsetmiyorum. O zamanki istek simdi yok.Kusura bakma.

Yorum Yap

Man?etlere bak "10'un ad? lider" mi?... Hey yavrum hey.

Yorum Yap

Malesef bu lig icin fazla efendiyiz. Belki Avrupada oynasak basarili oluruz ama T?rkiyede cok efendilik fayda degil zarar getiriyor.

Yorum Yap

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Man?etlere bak "10'un ad? lider" mi?... Hey yavrum hey.
                Onun ad? ?ike , onun ad? Bal

Yorum Yap

Sald?r? olay?ndan sonra,fenere c?mb?r cemaat k?ya??n kral?n? yap?yorlar..Bu i?i azize yapmad?ysa ben bi?ey bilmiyorum.
                  Sezon sonu ?ampiyon olurlarsa ?a??rmayal?m..

Yorum Yap

Mehmet Topal'a bak ''Rakibimizin puan kaybetti?i hafta kazanmam?z gerekiyordu'' diyor.

Senin rakibine de sana da

Yorum Yap

Bu ak?am milyonlar?n ah?n? ald?n?z H?seyin efendi ve fb camias?. Bu ah da bir yerlerden ??kar, bu ak?am sayesinde ?ampiyon olursan?z bu insanlar?n elleri yakan?zda. ?lahi adalete inan?r?m.

Yorum Yap

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu ak?am milyonlar?n ah?n? ald?n?z H?seyin efendi ve fb camias?. Bu ah da bir yerlerden ??kar, bu ak?am sayesinde ?ampiyon olursan?z bu insanlar?n elleri yakan?zda. ?lahi adalete inan?r?m.
                        Bende ilahi adalete inanirim ama bu serefsiz sikeciler cok ah aldilar ama bir t?rl? adalet tecelli etmiyor.

Yorum Yap

O ah hi? kimseden ??km?yor, adalet filan da yalan bu ?lke futbolunda.

Biz sadece bu ?ekilde kendimizi avutuyoruz.

Bir de bu ?artlarda bu m?cadeleyi veren teknik ekibi, futbolcular? vs vs yerden yere vuruyoruz.

Yorum Yap

valla y?llard?r izliyorum o ah?n ??kt?g? felan yok. yar?n fener ?ampiyon olur ??kar futbol ulemalar? "hakem hatalar? her tak?m?n lehine de aleyhinede a?ag? yukar? ayn?d?r " der olay kapan?r. taraftarlar? dersen zaten midesiz haramdan helalden haberleri yok.
                            fenerin avrupa cezas? bitmi?, ?ampiyonlar ligi gelirleri artt?r?lm??, sana yedirirlermi

Yorum Yap

Bende ilahi adalete inanirim ama bu serefsiz sikeciler cok ah aldilar ama bir t?rl? adalet tecelli etmiyor.
                              Ediyor.Son ma?ta ka?an iki ?ampiyonluk ve ?ike senesinde ??ld?rmalar? hep tecelli eden adalet, sadece bu beyinsizler ak?llanm?yor.

Yorum Yap

Sahas?nda ?ampiyon olduklar?n? san?p timsah y?r?y??? yapt? adamlar abi, ?ok ah da ??kt? bunlardan zaman?nda, o Denizliler falan...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X