Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Lan atacak gibi yazd?m 5 sn ge?medi att?lar.Helal olsun Akhisar :

Yorum Yap

Bu adam bu ligde kral olmadan giderse cok uzulurum , sezon baslangicindan dolayi Ba bu sene gol kralliginda geride kalacak buyuk ihtimal Gekas olsun bari Olcay ile beraber

Yorum Yap

Gekas iyi bi yedek olurdu bize keske alsaydik

Yorum Yap

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

Diego'da bir ?ac?k yok, Sosa daha fazla s?re alsa fark?n? ortaya koycak ama Bilic sa?olsun ?yle bir adam? yedek b?rak?yor...

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

inan?lmaz kalitesiz bir ligdeyiz. milyonlar harcanan ?u futbolcular?n oynad?klar? futbol inan?lmaz k?t?. rezalet resmen.

Yorum Yap

Hakem cesaret edebilirse Caner k?rm?z? yer bu ma?.

Yorum Yap

Bu ?oban hala ma? y?netiyor mu ya

Yorum Yap

Ak?ll? adam kuraca?? tak?mla bu ligin Lyon'u olur.Ama ak?l yok i?te.Avrupa'n?n a??k ara en k?t? ligi.

Yorum Yap

Mesaj? G?nderen: bekrcakmak:cLink:4414668
                    neymi? bilgisayarla antrenman yap?lmazm??. g?r?yoruz i?te tak?m?n halini. adam beden e?itimi b?l?m? bitirmi?? idman biliminin kitab?n? yazm?? ama aziz efendiye g?re o..... lara g?re idman saatini ayarl?yordu. t?k?reyim bu tak?m?n yapt??? idmana. vars?n o..... lara g?re idman vaktini ayarlas?nlar. sahada basan tak?m istiyorum ben. ma?tan sonra kimin neye bast??? beni ilgilendirmiyor.

Angut forum karismis

Yorum Yap

Lig Tv 3 de WBA-Burnley yani vasat bile olmayan iki takimin macina ve armosferine.bakiyorum sonra da ligin 2. ve 3. sunun macina ve atmosferine tamma belki cok uc bi ornek verdim Epl'den kiyas yaparak ama bu kadar da olmaz be kardesim. Marka degerine (!) tukureyim ligin.

Yorum Yap

Aslı Volkan Alpaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Gekas iyi bi yedek olurdu bize keske alsaydik
                        Ne yede?i dostum.Direkt 11 ba?lard? bizde olsa.
                        En son düzenleyen Eser Asan; 28-09-2014, 20:48.

Yorum Yap

Gekas? vallahi y?llard?r bende istiyorum tak?ma ya.
                          Ben hoca olsam direk tak?ma koyar?m hatta ne yede?i

Yorum Yap

g?n?n anlam ve ?nemini belirten bir beste ile devam o zaman

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Mesaj? G?nderen: bekrcakmak:cLink:4414668
                              neymi? bilgisayarla antrenman yap?lmazm??. g?r?yoruz i?te tak?m?n halini. adam beden e?itimi b?l?m? bitirmi?? idman biliminin kitab?n? yazm?? ama aziz efendiye g?re o..... lara g?re idman saatini ayarl?yordu. t?k?reyim bu tak?m?n yapt??? idmana. vars?n o..... lara g?re idman vaktini ayarlas?nlar. sahada basan tak?m istiyorum ben. ma?tan sonra kimin neye bast??? beni ilgilendirmiyor.

Angut forum karismis
                              Adam hakl? ama . De?il mi ?

Yorum Yap

Tamam sahamiz yok buyuk bir eksi bu.. ama capsiz ismail, italyan artisti ve memati cakmasi vahid karsisinda bilic'in zorlanmadan sampiyon olmasi lazim.. bunun icin once bizim takimin acilen 2-0 one gecmeyi ogrenmesi gerek.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X