Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Neyse Lpool ma??na moralli ??kaca??m D

Yorum Yap

Valla insanlar?n tipiyle dalga ge?mem ama ne bileyim bu tipte bi herif benim hocam olsa valla ciddiye alamazd?m , amat?r k?mede bile ciddiye alamazd?m bir de fenerbah?eli oyuncu olsam bi?ey dedi?inde "s.... git yav hoca" der g?lerdim s?rekli

Yorum Yap

Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Baris Igdeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        G?ntekin i ciddiye almay?n ya
        hangi a??dan.yalakal??? konusundam?
        Sacmaliyor abi. D?n dediklerine bak bi de ?imdi dedikleri. Ben ma?lardan sonra asla a??p izlemem bunlar?
        aynen g?khan.Bunun t?revleri gittik?e ?o?al?yor.Bas?nda ve ?zellikle forzada.Benim g?z?mde Be?ikta? zaten ?ampiyon.Bu kadar olumsuzlu?a ra?men takdir edilesi i?ler yap?yorlar.G?ntekin ve t?revlerine bu tak?m? ve hocas?n? yedirmeyelim.

Yorum Yap

ma?? 90 dakika izledim gollerini engellemi?ler ben hi? ?yle bir?ey g?rmedim ne zaman oldu bu ?

Yorum Yap

Yorum Yap

yahu ka? zamand?r soracakt?m ama unutuyorum haz?r akl?ma gelmi?ken soray?m. Bu ?smail Kartal'?n neresi Arap lan Milet buna Arap ?smail diyip duruyor

Yorum Yap

Arap lakab?..Kendisi aslen Rizelidr

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  yahu ka? zamand?r soracakt?m ama unutuyorum haz?r akl?ma gelmi?ken soray?m. Bu ?smail Kartal'?n neresi Arap lan Milet buna Arap ?smail diyip duruyor
                  Teninin esmerli?inden kendisi a??klam??t?.

Yorum Yap

Fenerin medyadaki tetik?ileri nas?l ortal??? yang?n yerine ?eviriyorlar g?r?yor musunuz ? Hakemlik bir?ey yok ama acaip bir alg? olu?turuyorlar. Akhisar ??kt? ?at?r ?at?r koydu i?te, hep ma?duru oynuyorlar. Asl?nda T?rk futbolunu ma?dur edenler, T?rk futbolunun i?ine edenler de kendileri...

Yorum Yap

Aslı Aycan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ricardo Vaz te nin ne i?i var Akhisarda
                      ya ?ld?m g?lmekten .. ricardo vaz te premier ligdeydi dimi )))

Yorum Yap

d?n ki yenilgiden sonra ma? konusuna bir arkada?, "yar?n fener puan kaybeder buralar yine ?enlenir." gibi bir c?mle kurmu?tu. ?ok ya?as?n ve yazd?klar?m? okuyorsa kendisine selam olsun.

Yorum Yap

Eses ma??n?n ?z?nt?s? iki kat artt?. Yenecektik ya yenecektik

Yorum Yap

Arap ismailin hicmi sucu yok

Yorum Yap

renklilerden biri ligden erken kopsayd? hangisi olsun isterdiniz sizce ?

Yorum Yap

Aslı Ufuk Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                renklilerden biri ligden erken kopsayd? hangisi olsun isterdiniz sizce ?
                                ​6S... 33. Hafta oldu?unda ne moralleri bozuk olurdu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X