Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hakemi rakibi konu?al?m ama 90 da bizde pozisyon yakalay?p ka??r?yoruz onlar at?yor

Yorum Yap

-1 averaj? olan lider

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        duran toplarla nereye kadar..
        bu memlekette ?ampiyonluk duran toplarla geliyor.
        biraz eli y?z? tak?mlardan 4 yer otururlar.
        ?ampiyonluklara en etkin fakt?r, hatal? hakem kararlar?d?r

Yorum Yap

Antep ne g?zelde satt? mac? aslan?m Okan Buruk be 2. yar? h?cum etmediler hi?

Yorum Yap

Son pozisyon, pozisyon bile de?il, hediyedir ba?ka bi?ey de?il...Zaten o Bar?? de?i?ik hareketler yapmaya ba?lam??t?.Bir yerden haber mi geliyor bunlara anlamad?m bu kadar mal tak?m olmaz. 2 hafta sonra izleyecez bakal?m...

Yorum Yap

Ma?? izlemedim burda yap?lan yorumlar?n tam tersini yap?yor gsliler Golde ki faul faulm?? hakem antepten yana kullanm?? b?t?n haklar?n? felan filan

Yorum Yap

-1 avarajla lider olunan lige T?rkiye ligi denir. ))

Yorum Yap

Ma?tan haberim yok,skorunu bakmaya gittim ama i?imden dedim ki kesin son dakikada at?p kazanm??lard?r,bu ka??nca ya bu renklileri b?yle kazand???.Biz iyi oynad???m?z ka? tane ma?? elimizin tersiyle ittik,ama bunlar hi? bir?ey oynamadan kazan?yorlar bir ?ekilde.Bu adalet mi....

Yorum Yap

Aslı Hasan Kaan Yilmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ma?? izlemedim burda yap?lan yorumlar?n tam tersini yap?yor gsliler
                    Aslı Hasan Kaan Yilmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Golde ki faul faulm?? hakem antepten yana kullanm?? b?t?n haklar?n? felan filan
                    Yap?lan fauller : Antep 25 - Gs 17 . Evet baya antepten yana kullanm?? .. Sel??k? atmamas?na ne diyorlar acaba ?

Yorum Yap

Arkadaslar bir mac d?s?n?n toplam 42 faul var c?kan sar? kart say?s? 4. Mac 3 dk uzuyor. Bu mac gs antep mac? skoru bilmeden tahmin edin kim kazanm??t?r noolmustur. Allah belan?z? versin lan.

Yorum Yap

Ben b?kt?m art?k bu rengi bozuklar?n bele? puanlar almalar?na.

Yorum Yap

Abdullah Avc? , B?lent Korkmaz , Okan Buruk , Arif Erdem, Kesinlikle G.Saray'dan Puan alamaz bunu herkez b?yle bilsin bu Adamlar Real Madrid'i Barcelona'y? ?al??t?rsa yine G.Saray Yener ....

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            duran toplarla nereye kadar..
                            bu memlekette ?ampiyonluk duran toplarla geliyor.
                            biraz eli y?z? tak?mlardan 4 yer otururlar.
                            ?ampiyonluklara en etkin fakt?r, hatal? hakem kararlar?d?r
                            kast?m verilen duran toplard? zaten ve bunun fark?nda olup sadece duran toplara g?re strateji yapan renkliler.

Yorum Yap

90 dk izledim bu kadar k?t? futbolla kazanan tak?m g?rmedim. Ama adamlar eksi averajla lider

Yorum Yap

Bu fenerle gsnin toplad?klar? beles puanlardan biktim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X