Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mehmet ekici harika oynad?.

Yorum Yap

erman toro?lu benim ge?en g?n yazd???m bir?eyi s?yledi.

hakemler paralar? yanmas?n diye gs yi kar??s?na almak istemedi diyor el pozisyonu i?in.

yoksa bir dahaki hafta ma? almam korkusu var diyor.

i?te arkada?lar abiler.hakem denen yarat?klar be?ikta? ma?lar?nda b?yle bir korku ya?am?yor futboldaki tek sorun budur bizim a??m?zdan.

??nk? bir yapt?r?m uygulatma g?c?m?z yok(lobi vs) niye yok onuda bilmiyorum.

Yorum Yap

Doberman bizi baya?? ?vd? trtsporda ..

Bu Galatasaray , Be?ikta?'?n kar??s?na ??ks?n Trabzondan beter eder vs vs

Yorum Yap

Bizim ma?a gelince Semih de Sneider da Telles de oynar, biraz da ?ans olacak,
          Bug?n ilk 2 gol? de yan/duran toptan buldu Trabzsonspor, biz tam tersine duran toptan gol yeyip ma?? zora sokar?z.

Yorum Yap

?izgi hakemi var
            Yan hakem var
            Orta hakem var
            3 hakem pozisyonun i?inde ama penalt?y?, k?rm?z? kart? g?ren yok herkes k?r anas?n? satim.

Yorum Yap

Bilic varken hic bir takimi peri?an edemeyiz.Adam golu gordugu gibi kap?y? kapat?yor,halbuki acik oynamaya cok musait kadromuz var..

Yorum Yap

Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

hakemler paralar? yanmas?n diye gs yi kar??s?na almak istemedi diyor el pozisyonu i?in.

i?te arkada?lar abiler.hakem denen yarat?klar be?ikta? ma?lar?nda b?yle bir korku ya?am?yor futboldaki tek sorun budur bizim a??m?zdan.

Aynen ?yle, 40 y?lda bir do?ru konuya de?inmi? Erman Toro?lu. Hakemler ma? ba??na 5 bin Tl den fazla para al?yorlar. Yanl?? bilmiyorsam 7500 tl civar?nda S?per Lig ma?? y?netmek. E?er Fb yada Gs ma?lar?nda do?ru bile olsa o tak?mlar? yakacak bir d?d?k ?alarsan en az 2-3 hafta ma? alam?yorsun. Bu da 15-20 bin Tl aras?nda bir kay?p demek. Ama Be?ikta?'? yanl?? bir kararla yaksan bile 1 hafta sonra yine ma? al?yorsun hatta Gs yada Fb'nin ma?lar?na veriyorlar. O y?zden hakemler d?d?k ?alarken hep bu alg? y?netimi alt?nda d?d?k ?al?yorlar.

Yorum Yap

Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

(?u an konu?ulan konudan ba??ms?z s?yl?yorum )
                  ??nk? insanlar taraftarl?k olay?n? kul?p baz?nda de?il, Hoca-Oyuncu-Taktik-Strateji gibi olgular baz?nda yap?yor.
                  Ben oycu buycu hi? olmad?m ama, ma??n 13. dakkas?nda " ?stifa Denizli" yazan? da g?rd?m, dakika 30 da "Schuster ile olmaz, rezalet" diyeni de.
                  Maalesef bizde ?yle s?rf TDmiz diye full destek diye bir ?ey olmayacak.

Bilic ?ampiyon olsa da olmayacak. Bak g?r, demi?ti dersin. "?ampiyon olsa bile bana g?re yeterli bir adam de?il" diyecek adamlar ??kacak.
                  T?pk? 50 gol 50 asist yapsa dahi Olcay'? sevmeyece?im diyenler gibi ( ger?ektir, bizzat ya?ad?m).
                  Do?ru diyorsun Bilal abi, bizim kul?pte ben hi? bir zaman bir ba?kana ya da hocaya y?zde y?z destek verilece?ini sanm?yorum. Stad?n ?n?ndeki simit?ideki standart fiyata bile itiraz edebilen ruh yap?m?zdan kaynaklan?yor bile olabilir bu. Kimine g?re s?rekli bi isyan,kimine g?re de s?rekli bir memnuniyetsizlik var.
                  Olcay konusuna gelince Olcay'?n o malum hareketi y?z?nden tepki koyuyor hemen hemen her Olcay'a tepkisi olan. Bizim kul?p yap?m?za ters bunlar, o da bizim evlad?m?z diyor ge?iyoruz ama kalp k?r?kl??? unutulmuyor. Ha karakter olarak olcay bir daha yapar m? ayn?s?n?? Yapmaz, o y?zden bu tak?mda zaten.

Yorum Yap

Lucescu bizdeyken de m?r?n k?r?n eden ?oktu. Sonra gidince badem g?zl? oldu.

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Lucescu bizdeyken de m?r?n k?r?n eden ?oktu. Sonra gidince badem g?zl? oldu.
                      Evet yanl?? hat?rlam?yorsam lazio ma??ndan ?nce h?ncal ulu? ?ok defansif oynat?yor diye demedi?i kalmam??t?... Ofansif ??k?nca da ma??n ba??nda 2 tane yemi?tik...

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Aynen ?yle, 40 y?lda bir do?ru konuya de?inmi? Erman Toro?lu. Hakemler ma? ba??na 5 bin Tl den fazla para al?yorlar. Yanl?? bilmiyorsam 7500 tl civar?nda S?per Lig ma?? y?netmek. E?er Fb yada Gs ma?lar?nda do?ru bile olsa o tak?mlar? yakacak bir d?d?k ?alarsan en az 2-3 hafta ma? alam?yorsun. Bu da 15-20 bin Tl aras?nda bir kay?p demek. Ama Be?ikta?'? yanl?? bir kararla yaksan bile 1 hafta sonra yine ma? al?yorsun hatta Gs yada Fb'nin ma?lar?na veriyorlar. O y?zden hakemler d?d?k ?alarken hep bu alg? y?netimi alt?nda d?d?k ?al?yorlar.
                        ayne ?yle abi hakemlerin tek d???nd??? paralar?.aziz bir tehdit ediyor bunlar? ma? ald?rmam size diye bunlar?n akl? gidiyor 5 milyar para gidecek diye.?okda umrunda hakk? yenen anadolu tak?m?.

hakem be?ikta?? do?rar ertesi hafta ma? al?r,8.5 puan al?r,5 milyar maa??n? almaya devam eder.sonra bizde kendi ba??m?z? yeriz niye b?yle oluyor diye.

Yorum Yap

Muslera-Tolga
                          Sabri-Serdar
                          Chedjou-Franco
                          Semih-Ersan
                          Hakan-Motta
                          Melo-Atiba
                          Sel?uk-Ozzie
                          Olcan-T?re
                          Sneijder-Sosa
                          Yasin,Hamit-Olcay
                          Burak-Ba

Muslera,Melo,Sneijder d???nda bizim tak?mda oynayabilecek oyuncular? yok ki yabanc? k?s?tlamas?nda Muslera da oynayamaz.

Yorum Yap

Aslı Sinan.?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

(?u an konu?ulan konudan ba??ms?z s?yl?yorum )
                            ??nk? insanlar taraftarl?k olay?n? kul?p baz?nda de?il, Hoca-Oyuncu-Taktik-Strateji gibi olgular baz?nda yap?yor.
                            Ben oycu buycu hi? olmad?m ama, ma??n 13. dakkas?nda " ?stifa Denizli" yazan? da g?rd?m, dakika 30 da "Schuster ile olmaz, rezalet" diyeni de.
                            Maalesef bizde ?yle s?rf TDmiz diye full destek diye bir ?ey olmayacak.

Bilic ?ampiyon olsa da olmayacak. Bak g?r, demi?ti dersin. "?ampiyon olsa bile bana g?re yeterli bir adam de?il" diyecek adamlar ??kacak.
                            T?pk? 50 gol 50 asist yapsa dahi Olcay'? sevmeyece?im diyenler gibi ( ger?ektir, bizzat ya?ad?m).
                            Do?ru diyorsun Bilal abi, bizim kul?pte ben hi? bir zaman bir ba?kana ya da hocaya y?zde y?z destek verilece?ini sanm?yorum. Stad?n ?n?ndeki simit?ideki standart fiyata bile itiraz edebilen ruh yap?m?zdan kaynaklan?yor bile olabilir bu. Kimine g?re s?rekli bi isyan,kimine g?re de s?rekli bir memnuniyetsizlik var.
                            Olcay konusuna gelince Olcay'?n o malum hareketi y?z?nden tepki koyuyor hemen hemen her Olcay'a tepkisi olan. Bizim kul?p yap?m?za ters bunlar, o da bizim evlad?m?z diyor ge?iyoruz ama kalp k?r?kl??? unutulmuyor. Ha karakter olarak olcay bir daha yapar m? ayn?s?n?? Yapmaz, o y?zden bu tak?mda zaten.
                            ?ar?? her ?eye kar?? olay? son y?llarda baya?? yanl?? anla??l?yor herhalde, tek a??klamas? bu olsa gerek.
                            Bir de bunun yan? s?ra, kul?b?n iflah?n? kurutmu? bir ba?kana 8 y?l boyunca katlanma s?recinden ??k?lm??.
                            Haliyle bu da bir tahamm?ls?zl?k olu?turuyor.
                            Olumlu ?eyler g?r?lmemeye, en ufak bir mevzu ise g?klere ??kart?l?p oradan a?a?? b?rakmalara kadar var?yor.

Olcay konusunda ise ?unlar? s?yleyebilirim;
                            Olcay taraftara hareket ?ekti, eyvallah. Fakat bizzat kendisi ?z?r diledi sonras?nda. Ayn? Olcay, bo? trib?nlere ko?tu taraftar diyerek.
                            Yani hatalar bizler i?in.
                            ?d?ller alan, destanlar yazarak avrupada ad?ndan s?z ettiren o me?hur " kapal? ", bizzat orada oldu?umdan biliyorum, Galatasaray ma??n?n sonras?nda Metin Oktay'a k?f?r de etmi?tir ma? sonu.
                            ?imdi ne yap?lmal?? Direkt olarak g?mmeli miyiz ?
                            Yanl?? anla??lma olmas?n, burada hedef kitle olarak taraftar? g?stermiyorum.
                            Sonu?ta o parmak trib?ne kalkt??? vakit, orada olan olmayan t?m Be?ikta?l?lara kalkm??t?r.
                            Haliyle bana da kalkt?.
                            Ki o zaman tepkimi a??r bir ?ekilde koymu?tum, hi? bir futbolcu bu c?rreti kendisinde bulamaz!

Ama diyorum ya i?te, bir ?eyleri daha kapsaml? d???nmek laz?m.

Yorum Yap

?lkemiz iyi bir hocay? daha itin bi taraf?na sokup madara etti

Bizlere hikmet karamanlar , samet aybabalar m?stehak.

Yorum Yap

?ar?? her ?eye kar?? olay? son y?llarda baya?? yanl?? anla??l?yor herhalde, tek a??klamas? bu olsa gerek.
                                Bir de bunun yan? s?ra, kul?b?n iflah?n? kurutmu? bir ba?kana 8 y?l boyunca katlanma s?recinden ??k?lm??.
                                Haliyle bu da bir tahamm?ls?zl?k olu?turuyor.
                                Olumlu ?eyler g?r?lmemeye, en ufak bir mevzu ise g?klere ??kart?l?p oradan a?a?? b?rakmalara kadar var?yor.

Olcay konusunda ise ?unlar? s?yleyebilirim;
                                Olcay taraftara hareket ?ekti, eyvallah. Fakat bizzat kendisi ?z?r diledi sonras?nda. Ayn? Olcay, bo? trib?nlere ko?tu taraftar diyerek.
                                Yani hatalar bizler i?in.
                                ?d?ller alan, destanlar yazarak avrupada ad?ndan s?z ettiren o me?hur " kapal? ", bizzat orada oldu?umdan biliyorum, Galatasaray ma??n?n sonras?nda Metin Oktay'a k?f?r de etmi?tir ma? sonu.
                                ?imdi ne yap?lmal?? Direkt olarak g?mmeli miyiz ?
                                Yanl?? anla??lma olmas?n, burada hedef kitle olarak taraftar? g?stermiyorum.
                                Sonu?ta o parmak trib?ne kalkt??? vakit, orada olan olmayan t?m Be?ikta?l?lara kalkm??t?r.
                                Haliyle bana da kalkt?.
                                Ki o zaman tepkimi a??r bir ?ekilde koymu?tum, hi? bir futbolcu bu c?rreti kendisinde bulamaz!

Ama diyorum ya i?te, bir ?eyleri daha kapsaml? d???nmek laz?m.
                                Do?ru abi, hatas?ndan pi?man oldu?unu canl? yay?nlarda bile s?yl?yor. Ama bunun da unutulmayaca??n? sadece sineye ?ekilece?ini biliyor. Dedi?im gibi ayn? hatay? bi daha yapmayaca??na inand???m?zdan ?u anda bu tak?mda zaten.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X