Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Avrupa ?ampiyonas? Elemeleri - EURO 2016

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Erdal Y?k?t,Ayta? Sa?lam,Ahmet Canyurt,G?khan Direl,Hasan Kaan Y?lmaz,Ramazan T?len. ?ok Te?ekk?r Ederim

Yorum Yap

Aslı Ersin.Bal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Hasan Kaan Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Yani umudumuz Kazakistan

Kazakistan yensin bizde yenelim direkt gidelim play offta i?imiz ?ok zor ??nk?
      Sen Letonya y? ?k? macta yeneme sonra gel Kazakistan dan galibiyet bekle [emoji2]
      Oras? ?yle abi

Sonu? olarak Kazakistan belkide bizi Avrupa Kupas?na g?nderecek Y?re?imiz Kazaklarda yar?n

Yorum Yap

bu letonyay? allah bildi?i gibi yaps?n b?t?n her?eyi birbirine soktu ne bela tak?mm?? arkada? ya

Yorum Yap

Kazakistan daha grupta mac kazanamamis, galibiyet felan alamazlar orda.

Yorum Yap

Aslı Okan Akdeniz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Kazakistan daha grupta mac kazanamamis, galibiyet felan alamazlar orda.
            San Marino'nun 45 dakika gol yemedi?i bir turnuvada her ?ey olur. Kazak karde?lerimize g?veniyoruz

Yorum Yap

D?n Ukrayna ?spanya ma??n?n ikinci yar?s?n? izledim. Konoplyankay? ?zellikle izledim. E?er bu adam? alabilseymi?iz b?y?k i? yapard?k. Her pozisyonda ge?iyor rakibini ?ok kolay adam eksiltiyor ak?yor adeta.

Yorum Yap

en ?ok beni ne k?zd?racak biliyor musunuz?
                bu fatih terim denen iticilik antipati kelimelerinin t?rk futbolundaki kar??l?klar?ndan biri olan ki?inin
                muhtemelen kahraman ilan edilecek olmas?.
                letonya kazakistan? yenememi? bi tak?m kurdu.
                ama yine de kahraman olacak.
                ?imdiden ba?l?klar at?lm??.
                ?MPARATOR OLMAK ZAMAN ALIR falan diye.
                anlayam?yorum bu adamdaki bal? ?ans?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  bu fatih terim denen iticilik antipati kelimelerinin t?rk futbolundaki kar??l?klar?ndan biri olan ki?inin
                  Mehmet, Terim'in orada ba?ar?l? olup kalmas? herkes i?in iyi inan bana. hem milli tak?m ba?ar?l? oluyor -ki millet?e b?yle ?eylere ihtiyac?m?z var-, hem de terimli gs her daim ba??m?za bela olmu?tur. bu ?ekilde bizden de uzak oluyor

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Mehmet, Terim'in orada ba?ar?l? olup kalmas? herkes i?in iyi inan bana. hem milli tak?m ba?ar?l? oluyor -ki millet?e b?yle ?eylere ihtiyac?m?z var-, hem de terimli gs her daim ba??m?za bela olmu?tur. bu ?ekilde bizden de uzak oluyor
                    bilmiyorum abi.
                    terimli gs her zaman iyi transferlerle ba??m?za bela oldu
                    heeeee bide gs lobisini unutmamak laz?m tabi.
                    ama yine de terim in alk??lanmas?n? kald?ram?yorum bi t?rl?.

Yorum Yap

Avrupa Kupas?na gidemezsekte terim tak?m?n ba??nda kalmaya devam edecek.

Kal?yor madem gidelim Milli tak?m yeter ki gitsin oralarda ba?ar?l? olsun bu millet bi nebze sevinebilsin ben terimi alk??lamaya da raz?y?m.

Ki zaten ?uan Terimlik bir durum yok kim olursa olsun tak?m?n ba??nda bu durumdayd?k yine en k?t? ihtimal.

Yorum Yap

Kal?yor madem gidelim Milli tak?m yeter ki gitsin oralarda ba?ar?l? olsun bu millet bi nebze sevinebilsin ben terimi alk??lamaya da raz?y?m.

Ki zaten ?uan Terimlik bir durum yok kim olursa olsun tak?m?n ba??nda bu durumdayd?k yine en k?t? ihtimal.
                        Terimin yerine gelicek en iyi hoca ?enol hoca zaten o da gelemiyce?ine g?re k?t?n?n iyisi bu adam. A.avc?lar?, h?dd?nkleri de g?rd?k 3.- 4. torba tak?m? yapt?lar bizi, iyi demiyorum ama mevcut ?artlarda milli tak?m?n ba??nda olabilecek en iyi adam bu zaten, s?cak kanl? ?lkeyiz hadi yavrular?m sald?r?nla giden bir yap?m?z var b?kt?k art?k turnuvalarda ba?ka tak?mlar? tutmaktan 2008 den beri turnuva g?remedik, gidelim art?k bu sene.

Yorum Yap

Terim'den nefret ederim ama ondan iyi kimse yapamiyor bu isi. Senol Hoca yapar bir tek ama onu 10 sene birakmayiz Bu aksam hem biz hem Kazaklar kazanir insallah. Benim icimde hala bir korku var. Ne zaman boyle hesaplara girsek yaniyoruz. En azindan berabere kalalim da en iyi 3.luk derken playofftan olmayalim. Zaten Kazaklarin kazanma sansi cok dusuk.

Terim'e donecek olursak, futboldan gram anladigini dusunmuyorum ama adam hem pislik hem de kurnaz. Bu iki ozellik onu bugunlere kadar getirdi, ki bu sefer de gruplara katilabilirse basarili oldugunu bir kez daha kanitlar. Imkansiz diyorken en iyi 3.lukten bahsediyoruz bugun. Adam artik sansli mi desem kismetli mi desem bilemiyorum ama bu isi -adaletsiz bir sekilde de olsa- yapiyor.

Yorum Yap

Kazaklar bence bize bir guzellik yapacak ama bizimde Izlandayi evire cevire yenmemiz lazim. Insallah Tore, Ozzi ve Cenk direk baslar!

Yorum Yap

Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Terimin yerine gelicek en iyi hoca ?enol hoca zaten o da gelemiyce?ine g?re k?t?n?n iyisi bu adam. A.avc?lar?, h?dd?nkleri de g?rd?k 3.- 4. torba tak?m? yapt?lar bizi, iyi demiyorum ama mevcut ?artlarda milli tak?m?n ba??nda olabilecek en iyi adam bu zaten, s?cak kanl? ?lkeyiz hadi yavrular?m sald?r?nla giden bir yap?m?z var b?kt?k art?k turnuvalarda ba?ka tak?mlar? tutmaktan 2008 den beri turnuva g?remedik, gidelim art?k bu sene.
                              Hollanda'n?n bat?rd??? bir elemede 3. olmu?uz, adamlar berbat oldu?u i?in. Letonya ve Kazakistan'? ge?mi?sin. D?n yine kabaday?l?k taslay?p herkese sall?yor. Arda'ya da bula?t?rm?? ?slubunu.Tam kepazelik. Bir de ?u i?i en mant?kl? ?ekilde yapan adamlara sall?yor. Bug?n ?lke futbolunu kurtar?yorum havas?nda, yar?n gsnin ba??na ge?se ?ampiyon olmak i?in her?eyin i?ine eder. Emre'nin hoca versiyonudur benim g?z?mde. ?enol Hoca gibi bir ?rnek e?itici olmasa yoklukta Abdurrahman ?elebi olabilirdi.Bir de http://www.aljazeera.com.tr/gorus/te...-cok-da-sansli
                              En son düzenleyen Ugur Isen; 13-10-2015, 15:34.

Yorum Yap

Aslı Ugur Isen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Hollanda'n?n bat?rd??? bir elemede 3. olmu?uz, adamlar berbat oldu?u i?in. Letonya ve Kazakistan'? ge?mi?sin. D?n yine kabaday?l?k taslay?p herkese sall?yor. Arda'ya da bula?t?rm?? ?slubunu.Tam kepazelik. Bir de ?u i?i en mant?kl? ?ekilde yapan adamlara sall?yor. Bug?n ?lke futbolunu kurtar?yorum havas?nda, yar?n gsnin ba??na ge?se ?ampiyon olmak i?in her?eyin i?ine eder. Emre'nin hoca versiyonudur benim g?z?mde. ?enol Hoca gibi bir ?rnek e?itici olmasa yoklukta Abdurrahman ?elebi olabilirdi.Bir de http://www.aljazeera.com.tr/gorus/te...-cok-da-sansli
                                burda terimi seven yok zaten uslub?n?de seven yok bence kaos futboluda oynat?yor ama bu zamana kadar ?enol hoca d???nda bu tak?m? bu seviyede top bile oynatamad? kimse,rakip g??s?z tak?m ball? ?udur budur eyvallah 2008 de ki turnuvada da ayn? durum s?z konusuydu ama adam k?t? diyemeyiz dersek haks?zl?k ederiz, avc? rezil etti att? tak?m? letonya seviyesini bile ge?emedik, h?dd?nkli zamanda terimli d?nemde ki yendi?imiz h?rvatlara dans?z olduk resmen, futbolcular bu adam? ciddiye al?yolar ?ekiniyolar,bir ?alhano?lunun terim yerine bu bahsetti?imiz adamlardan biri ba??m?zda olsa gelip bu kadar can?n? di?ine tak?ca??n? d???nm?yorum a??k?as? o enerjiyi h?rs? a??l?yor, terimi bende sevmiyorum ama sezar?n hakk? sezara yerin dibine sokulmay?da hak etmiyor bu adam.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X