Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2014-2015 Sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Art?k berabere bitmez. 10 olsun temiz olsun.

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Volkan Surme tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bi insan?n verdi?i hi?bir sop kanal? tutmaz m? haftalard?r? E?er isminiz Erdal'sa tutmaz
      B?rak dns ayaklar?n?

Abi bunu bana de?il internet eri?imini yasaklayan ki?ilere s?yle. Ben ?u anda izliyorum. Bu da son link veri?imdir.
      O kadar insan laf ediyor geldin bana al?nd?n Erdal, latife ediyoruz Elinden geleni yap?yorsun fark?nday?z

Yorum Yap

dortmunt ?ok kotu ?ok vasat

Yorum Yap

B?rak?r ?imdi dortmund

[emoji768]

Yorum Yap

Fener de?erlendiremedi ama Dortmund acimiyo ...cinconun arka taraf?ndaki bosluklari dolduruyor ...

Yorum Yap

Real ma??na link var m? yaw

Yorum Yap

Ronaldo da yazdi 0-1

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Fener de?erlendiremedi ama Dortmund acimiyo ...cinconun arka taraf?ndaki bosluklari dolduruyor ...
                  Dortmund sadece arka taraftaki bosluklari doldurmuyor

Yorum Yap

sak?n prandelli ye dokunmay?n tak?mla biraz daha zaman ge?irse asl?n da ?ok daha iyi bir gassaray izliyece?iz

Yorum Yap

Ulan kagawa :/

Yorum Yap

yapma caponnnn

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bi insan?n verdi?i hi?bir sop kanal? tutmaz m? haftalard?r? E?er isminiz Erdal'sa tutmaz
                          B?rak dns ayaklar?n?

Abi bunu bana de?il internet eri?imini yasaklayan ki?ilere s?yle. Ben ?u anda izliyorum. Bu da son link veri?imdir.
                          O kadar insan laf ediyor geldin bana al?nd?n Erdal, latife ediyoruz Elinden geleni yap?yorsun fark?nday?z
                          Al i?te g?rd?n g?rd?n

Yorum Yap

Burak y?lmaz a?? dard? evet yoksa ?ok gol? var boyle

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Dortmund sadece arka taraftaki bosluklari doldurmuyor

Onlu arkali dolduruyor haklisin

Yorum Yap

Da? ba??n? duman alm?? ba?lad?

Bu kadar gerzek taraftar grubu d?nyada yoktur olamaz da

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X