Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2014-2015 Sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Tugay Turan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ke?ke puma ile devam etseydik.Piyasan?n en iyi forma yapan? puma.
    ya b?rak allah a?k?na. Adidas gibi bir nimet dururken di?erleri be? para etmez. D???nsene Nike ile anla?m???z , Galatasaray gibi , Milli tak?ma yapt??? gibi uyduruk formalar tasarl?yorlarm??. Puma da ?ok ah?m ?ahm de?il bana g?re
    Adidas'?n 3 ?izgisinden nefret ettim.Umbro bile g?z?me g?zel g?z?k?yor.

Yorum Yap

dortmund arenada seyirci olsayd? bile en az 3 atacakt? ?imdi kesin seyircisiz cezas? gelecek gol say?s? 5 e ??kt?

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        dortmund arenada seyirci olsayd? bile en az 3 atacakt? ?imdi kesin seyircisiz cezas? gelecek gol say?s? 5 e ??kt?
        birde k?pek yok oda b?y?k s?k?nt? .

Yorum Yap

Ceza niye geliyor napt?lar ki izleyemedim

Yorum Yap

Adamlar?n son d?nemde ald?klar? b?t?n yabac?lar rezalet hala s?n?rs?z yabanc? diye an?r?yorlar.

Yorum Yap

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              3-0 olunca kudurdular sahaya bir s?r? me?ale att? ay? o?lu ay?lar

Yorum Yap

3-0 olunca kudurdular sahaya bir s?r? me?ale att? ay? o?lu ay?lar
                Vay ?irkefler, hep b?yle bunlar ma? elden gidince ?ip'lik pe?indeler.

Yorum Yap

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  galatasaray-mosmor--1072380.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  34.0 KB

Yorum Yap

hayk?rarak k?f?r etmek istiyorum amk gazetisi tak?m?na ..! hayat?mda bilmiyorum bu kadar kimden nefret etmi?im ...

Yorum Yap

Ne koydular bee.
                        Beyler bayanlar, bu gece itibari ile twitterda facebookta, galatasarayl?lar "helal olsun Be?ikta?'a, adamlar elendi ama m?kemmel oynam??t? bizim ruhsuzlara bak yeeaa" tarz?nda serzeni?lerle karakterli insan numaras? yapacaklard?r. Bunlar, bizi elediklerinde arsenallilerden ?ok sevinen ?erefsizlerle ayn? ki?ilerdir. itimat etmeyiniz.

Yorum Yap

Bu terc?manlar? nereden buluyorlar acaba?

Arsenal iyi koydu alttan girdi ?stten ??kt?.

Yorum Yap

Bunlarda alzheimer var san?r?m. Bir de baya zorlar?na gitmi? anla??lan. Beter olun komidin ?ocuklar?!!!

Yorum Yap

Aslı Sinan.?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ne koydular bee.
                              Beyler bayanlar, bu gece itibari ile twitterda facebookta, galatasarayl?lar "helal olsun Be?ikta?'a, adamlar elendi ama m?kemmel oynam??t? bizim ruhsuzlara bak yeeaa" tarz?nda serzeni?lerle karakterli insan numaras? yapacaklard?r. Bunlar, bizi elediklerinde arsenallilerden ?ok sevinen ?erefsizlerle ayn? ki?ilerdir. itimat etmeyiniz.
                              Hepsinin monacoyum en b?y?k Be?ikta? ne fener ne ba?kas?, bu gs'den etti?im nefreti ettiremez.

Yorum Yap

Bu o.?ocuklar?n?n bize kuradan arsenal ??kt???nda yapt?klar? beste vard? o koysun bu koysun diye. Resim duruyor mu?

Edit: Bika? mesaj ?stte varm??
                                En son düzenleyen Taha Dorttepe; 02-10-2014, 01:28.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X