Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2014-2015 Sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Dortmund ile Arsenal yaslar bu yosmalara.

O de?il de;
    O sa? bekin piyasas? ne kadar bilen var m??

Yorum Yap

Chedjuo'dan depar yiyen arkada? futbolu b?raksa yeridir hem de k?sa mesafede, Anadolu tak?m?nda bir futbolcu yapsa satm?? derdim.

Yorum Yap

Anderlecht kadar salak bir tak?m yoktur

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Dzemaili b?y?k ?irkef yaln?z.
          Bo?una demiyoruz adamlar transfer yaparken ara?t?r?yor kendi ?irkeflik kriterlerine uysun diye...

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Anderlecht kadar salak bir tak?m yoktur
            Adamlar toy biraz ka?ar olsalar mac 5 ti

Yorum Yap

O 1 puan hbi?eyi de?i?tirmez. Sadece anderlecht potaya gircekti. Haftaya arsenal basar ge?er dortmundda anderlechte basarsa bel?ikada da gs ye basar anderlecht olay kapan?r bir puan? ?nemi hi? bir ?ekilde yok

Yorum Yap

?lk ve tek puanlar?n? ald?lar. Bunlardan hi?bir ?ey olmaz bu sene.

Yorum Yap

Ben O puan hayali kurmu?tum gittiler mal gibi gol yediler.

Yorum Yap

arkada? adamlar 17 ya??nda 19 ya??ndaki ?ocuklarla tak?r tak?r top oynuyor biz hala 23-24 ya??ndaki adamlara gen? diyoruz.. son anda beraberli?i kurtard?lar ama anderlecht oyun olarak ?ok ?ndeydi...

Yorum Yap

chedjoyu bruma sand?m ilkten.o oyuna g?ren adam tankm?? me?er.chedjoudan k?sa mesafede ?al?m yiyor,birde orta saha olacak.

Yorum Yap

o de?ilde ma? boyu sadece meloyu takip ettim, hem defansif y?nden hem de tak?m? ileriye ta??ma y?n?nden ?ok iyi bir oyuncu. Zaten ondan ba?kada elle tutulur bir numaras? yok gsnin bizimde b?y?k eksikliklerimizden biri defansif orta saha oyuncular?n?n ofansif oyunda etkisiz kalmalar?, o b?lgeye necipten gerard olmazsa takviye s?re? i?inde ?ok gerekli.

Yorum Yap

Yorum Yap

Ulan ?u sa? bek 20 ya??ndaym?? be...

Yorum Yap

Anderlecht ?u tak?m? korursa inan?lmaz i?ler yapar 3-4 sene i?inde.

Yorum Yap

Gs forumlarinda ciddi ciddi Burak yerine Chedjuyu forvet oynatalim diyorlar ?u son yillarda okadar simardi ki bu kansizlar acayip seviniyorum ?u hallerine

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X