Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA ?ampiyonlar Ligi 2014-2015 Sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

C.Prandelli'nin ma? sonu a??klamas?;

https://www.facebook.com/video.php?v=386724894785880

Ahahahhahahhaha

Yorum Yap

?yi olmu? h?rs?z dez?barta
      Ahlaks?zl?k falan demi?ler bir de
      Sen avrupa ma?lar? bizde deyip ?n elemeleri parayla digiye satarken ahlakl?yd?n tabii

Yorum Yap

Burak Y?lmaz: As?l hedefimiz olan Ba?ak?ehir ma??na haz?rlanaca??z

Yorum Yap

Reus'un gol? Nihat'? hat?rlatt?

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Reus'un gol? Nihat'? hat?rlatt?

Bizim tribun ne fena yurumus golden sonra

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Yorum Yap

gs tvde mac? takip ettim bi ara trt ka?ak yay?n?n? yakalad?m. ayn? anda takip edrken sunu farkettim gs tvde kesinlikle ba?ka ma? anlat?l?yormu?

Yorum Yap

Ahmet ?akar'?n kehaneti tuttu!

Galatasaray-Borussia Dortmund kar??la?mas? i?in, "K?t? ?eyler g?r?yorum. Simsiyah bir ?ey; Aubemeyang. Bir de Ermeni g?r?yorum, ki ben Ermenileri severim. Bana g?re d?nyan?n en iyi futbolcular?ndan biri Mkhitaryan. 3 ila 6 ara gol g?r?yorum... K?t? bir gece" ifadesini kulland?.

Ahmet ?akar'?n bu kehaneti maalesef do?ru ??kt? ve Galatasaray, Borussia Dortmund'a farkl? skorla ma?lup oldu.

Yorum Yap

?ok rezalet oynad?lar.Prandelli'nin ma? sonu a??klamalar? da skandal resmen.

Yorum Yap

Aslı Serdar.Korkmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    4-0 dan daha ?ok koymu? bu a??klama Gs lilere.

Yorum Yap

Aslı Bora ?zdil tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Almanlar kazand? diye ?imdi bizde mi kazanm?? say?l?yoruz?

Yorum Yap

Aslı Serdar.Korkmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bunlar?n hocas?da,futbolcusu da,ba?kan? da alay? b?yle.Ma?lubiyeti hazmedemiyorlar bir t?rl?.Taraftar?m?zdan ozur dileriz,kotu oynad?k kaybettik diyeceklerine utanmadan zaten bizim hedefimiz ligdi diyorlar.O zaman niye yedek kadronla ??kmad?n madem yada kat?lmasayd?n clye o zaman.Bi de bu burak editi o r?portajda kazanmak i?in sahaya ??km??t?k diyor,tam komediler ya.?ok zevkli bunlar?n bu halini g?rmek.Ama Allah?n sopas? yok i?te, o kadar insan?n o kadar tak?m?n ah?n? almak kolay de?il...

Yorum Yap

Ma?tan sonra ben

Yorum Yap

Ben istiyorum ander de bunlara fark koysun. Ki 3 u yapistircak. Alintilarim

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Yorum Yap

1 mumdur 2 mumdur 3 mumdur d?rtmundur...

Yorum Yap

Galatasaray bitti demeden bitmez, Gsnin oldu?u yerde umut vard?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X