Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

PTT 1. Lig 2014-2015 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?zmir tak?mlar?na gene i? yok gibi , yaparsa bir Alt?nordu bir ?ey yapar bence.

Yorum Yap

Aslı Melih Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?zmir tak?mlar?na gene i? yok gibi , yaparsa bir Alt?nordu bir ?ey yapar bence.
      Bu sene hi? birinden bir ?ey olmaz da. S?per lige ??kacak ilk izmir tak?m? Alt?nordu olur.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bayramda memlekete geldim, Be?ikta? PassoLig kart?mla Adanademirspor ma??na girebildim, bu iyi bir?ey.
        Tak?m 4 ma?ta yenilgi g?rmemi? 10 puan? var, ben izliyorum ya 2-1 kaybettik, golleri de eski dostlar Nobre ile Bobo att?.
        Ma? 1-1 devam ederken hakem faul bile verilmeyecek pozisyonda direkt k?rm?z? kart ??kar?nca ma?? katletti resmen.

Adana seyircisi bizim taraftar gibi haks?zl?k oldu muydu i?in i?inde tansiyonu ?abuk y?kseliyor, ama ma? sonunda oyunuclara sahip ??k?lmas? ?ampiyonluk i?in do?ru yolda oldu?umuza i?aret...

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bayramda memlekete geldim, Be?ikta? PassoLig kart?mla Adanademirspor ma??na girebildim, bu iyi bir?ey.
          Tak?m 4 ma?ta yenilgi g?rmemi? 10 puan? var, ben izliyorum ya 2-1 kaybettik, golleri de eski dostlar Nobre ile Bobo att?.
          Ma? 1-1 devam ederken hakem faul bile verilmeyecek pozisyonda direkt k?rm?z? kart ??kar?nca ma?? katletti resmen.

Adana seyircisi bizim taraftar gibi haks?zl?k oldu muydu i?in i?inde tansiyonu ?abuk y?kseliyor, ama ma? sonunda oyunuclara sahip ??k?lmas? ?ampiyonluk i?in do?ru yolda oldu?umuza i?aret...
          Ben de ma?tayd?m abi, k?rm?z? karttan sonra film koptu seyircide dedi?in gibi. ADS sa? beki Ali Tando?an, sportif direkt?r? Samet Aybaba. Kayseri kalecisi Hakan Ar?kan, forvet Bobo, Nobre. Be?ikta? nostalji ma?? gibiydi ma?

Passolig'e ra?men fena de?ildi doluluk oran?.

Yorum Yap

Her derbiden ?nce ?u video akl?ma gelir

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

aley aley aley ads ads

Yorum Yap

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Her derbiden ?nce ?u video akl?ma gelir
                sesli g?ld?m

Yorum Yap

Adana spor ile adana demir spor aras?nda niye bir gerginlik var? Bide Be?ikta? adana demir spora 10 gol atm??t? san?r?m bize kar?? bir?eyleri var m?? Kusura bakmay?n bu konular hakk?nda pek bilgim yok o y?zden bilmek istedim.

Yorum Yap

Aslı ?efik Ekin Sayd? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Adana spor ile adana demir spor aras?nda niye bir gerginlik var? Bide Be?ikta? adana demir spora 10 gol atm??t? san?r?m bize kar?? bir?eyleri var m?? Kusura bakmay?n bu konular hakk?nda pek bilgim yok o y?zden bilmek istedim.
                    2000 yilina kadar iki takim karde?ti, her iki takim taraftari da birbirlerinin ma?larina deste?e gidermi?. Ardindan adanaspor u cem uzan satin almi? ve ?irketle?mi?ler. 5 ocak stadinin koltuklarinin t?m?n? turuncu yapip ads yi de staddan atmi?. "Hep kalle?tiler, uzanlarla ?irketle?tiler, mavi ?im?e?im k?t? giderken dalga ge?ti p*?ler"

Ads liler Be?ikta?lilari, Be?ikta?lilarda adslileri sever genelde, ikiside sosyalist, halkin takimi. Ben k???kken Besiktas futbol okuluna gidiyordum, orada ki antrenorlerden 1-2 si ?uan ?im?eklerin amigosu.

GT-I8552 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                    En son düzenleyen Nadir Eşme; 15-10-2014, 11:48.

Yorum Yap

PTT 1'inci Lig ekiplerinden Alt?nordu, futbol ile ilgili sosyal projeler ?reten Avrupa'n?n en ?nde gelen giri?imlerinden biri olan Football is More (FIM) ?yeli?ine T?rkiye'den davet edilen ilk kul?p oldu.

DEV AVRUPA KUL?PLER? ?YE
                      ?yeleri aras?nda FC Liverpool, Manchester City, Arsenal, FC Chelsea, Real Madrid, Rapid Wien, Benfica, F.C Bayern M?nih, Werder Bremen, FC Zurih ve Hoffenheim gibi 29 kul?b?n yer ald??? FIM?eBirle?mi? Milletler Kalk?nma ve Bar?? i?in Spor Genel Sekreterli?i de destek veriyor.

http://www.futbolarena.com/haber/152...uyuk-onur.html

Yorum Yap

?ok te?ekk?r ederim

Yorum Yap

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı ?efik Ekin Sayd? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          2000 yilina kadar iki takim karde?ti, her iki takim taraftari da birbirlerinin ma?larina deste?e gidermi?. Ardindan adanaspor u cem uzan satin almi? ve ?irketle?mi?ler. 5 ocak stadinin koltuklarinin t?m?n? turuncu yapip ads yi de staddan atmi?. "Hep kalle?tiler, uzanlarla ?irketle?tiler, mavi ?im?e?im k?t? giderken dalga ge?ti p*?ler"

Ads liler Be?ikta?lilari, Be?ikta?lilarda adslileri sever genelde, ikiside sosyalist, halkin takimi. Ben k???kken Besiktas futbol okuluna gidiyordum, orada ki antrenorlerden 1-2 si ?uan ?im?eklerin amigosu.

GT-I8552 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                          ?ok te?ekk?r ederim

Yorum Yap

?anl?urfa iyi tak?m olmu? g?zel oynuyorlar ??kmalar? s?priz olmaz,Ekrem da? bildiginiz gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Bar?? Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?anl?urfa iyi tak?m olmu? g?zel oynuyorlar ??kmalar? s?priz olmaz,Ekrem da? bildiginiz gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              bu urfay? kim destekliyor?
                              ?nceki senelerde serdar ?zkan, sercan y?ld?r?m, fevzi elmas hat?rlad?klar?m...
                              bu senede bak?yorum simon zenke, tello, ekrem da?, serdar ?zbayraktar filan hep s?per lig tecr?besi olan futbolcular oluyor kadroda.
                              nerden geliyor bu de?irmenin suyu? ibrahim tatl?ses mi yoksa?

Yorum Yap

Ulan Demirspor, uyuyan devi uyand?rd?n ne diyeyim sana. Kayseri 5-1 Bucaspor
                                Bu sene yine ??kacaklar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X