Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Forza Destek

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ahmet Can Turhan
    yanıtladı
    Cevaplama panelinde Youtube videosu eklenmiyor.

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Tapatalk kullananlara sorum var. Eskiden alıntı yapılınca bildirim geliyordu şimdi ise gelmiyor halbuki ayarlarda açık. Aynı sorunu yaşayan var mı? Hem Pro hem vip versiyonda gelmiyor.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuranın Allah belasını versin!

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Mevccut dil problemi, türkçe karakter sorunu ve kodlamayla ilgili hatalardan haberiniz var mı acaba?

Bir yorum yaz:

• Tunc Tuna
    yanıtladı
    Düzen : çözüldü
    En son düzenleyen Tunc Tuna; 01-09-2019, 12:06. Sebep: Çözüldü

Bir yorum yaz:

• Akın Keske
    yanıtladı
    [MENTION=37744]Şahin Aydın[/MENTION]

Başka çaresi yoksa mecbur onu deneyeceğim.

Bir yorum yaz:

• Şahin Aydın
    yanıtladı
    Aslı Akın Keske tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Telefondan siteye her girişimde giriş yapmam gerekiyor. Şifreyi kaydet desem dahi olmuyor. Çözümü var mıdır?
    Tapatalk diye bir uygulama var, cok rahat ve basit kullanabilirsin forum'u

Bir yorum yaz:

• Mustafa Diler
    yanıtladı
    Aslı Akın Keske tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Telefondan siteye her girişimde giriş yapmam gerekiyor. Şifreyi kaydet desem dahi olmuyor. Çözümü var mıdır?
    bende de aynı sıkıntı mevcut

Bir yorum yaz:

• Akın Keske
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Kazım Palak
    yanıtladı
    Aslı Ali Akgün tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba ben şifremi değiştirmek istiyorum ama nasıl yapacağım nerden değiştirildiğini bulamadım yardımcı olurmu sunuz şimdiden teşekkür ederim
    Sol üst tarafta isim soyisim yazan yerin hemen yanında "Üye kontrol paneli" var, orayı açın. Orta kısım da "E-posta ve Şifre " menüsünden değişim yapabilirsiniz.

Bir yorum yaz:

• Ali Akgün
    yanıtladı
    Merhaba ben şifremi değiştirmek istiyorum ama nasıl yapacağım nerden değiştirildiğini bulamadım yardımcı olurmu sunuz şimdiden teşekkür ederim

Bir yorum yaz:

• Forum Kurulu 4
    bir konu başlattı Forza Destek

Forza Destek

Forum ile ilgili sorunlarınızı, şikayetlerinizi ve önerileriniz [email protected] adresine mail atabilir, @ForzaDestek twitter hesabımıza yazabilirsiniz.
Hazırlanıyor...
X