Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Forza Destek

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ahmet Can Turhan
    yanıtladı
    Cevaplama panelinde Youtube videosu eklenmiyor.

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yeşildal
    yanıtladı
    Tapatalk kullananlara sorum var. Eskiden al?nt? yap?l?nca bildirim geliyordu ?imdi ise gelmiyor halbuki ayarlarda a??k. Ayn? sorunu ya?ayan var m?? Hem Pro hem vip versiyonda gelmiyor.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuran?n Allah belas?n? versin!

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Mevccut dil problemi, t?rk?e karakter sorunu ve kodlamayla ilgili hatalardan haberiniz var m? acaba?

Bir yorum yaz:

• Tunc Tuna
    yanıtladı
    D?zen : ??z?ld?
    En son düzenleyen Tunc Tuna; 01-09-2019, 13:06. Sebep: ??z?ld?

Bir yorum yaz:

• Akın Keske
    yanıtladı
    [MENTION=37744]?ahin Ayd?n[/MENTION]

Ba?ka ?aresi yoksa mecbur onu deneyece?im.

Bir yorum yaz:

• Şahin Aydın
    yanıtladı
    Aslı Ak?n Keske tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Telefondan siteye her giri?imde giri? yapmam gerekiyor. ?ifreyi kaydet desem dahi olmuyor. ??z?m? var m?d?r?
    Tapatalk diye bir uygulama var, cok rahat ve basit kullanabilirsin forum'u

Bir yorum yaz:

• Mustafa Diler
    yanıtladı
    Aslı Ak?n Keske tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Telefondan siteye her giri?imde giri? yapmam gerekiyor. ?ifreyi kaydet desem dahi olmuyor. ??z?m? var m?d?r?
    bende de ayn? s?k?nt? mevcut

Bir yorum yaz:

• Akın Keske
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Kazım Palak
    yanıtladı
    Aslı Ali Akg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba ben ?ifremi de?i?tirmek istiyorum ama nas?l yapaca??m nerden de?i?tirildi?ini bulamad?m yard?mc? olurmu sunuz ?imdiden te?ekk?r ederim
    Sol ?st tarafta isim soyisim yazan yerin hemen yan?nda "?ye kontrol paneli" var, oray? a??n. Orta k?s?m da "E-posta ve ?ifre " men?s?nden de?i?im yapabilirsiniz.

Bir yorum yaz:

• Ali Akgün
    yanıtladı
    Merhaba ben ?ifremi de?i?tirmek istiyorum ama nas?l yapaca??m nerden de?i?tirildi?ini bulamad?m yard?mc? olurmu sunuz ?imdiden te?ekk?r ederim

Bir yorum yaz:

• Forum Kurulu 4
    bir konu başlattı Forza Destek

Forza Destek

Forum ile ilgili sorunlar?n?z?, ?ikayetlerinizi ve ?nerileriniz [email protected] adresine mail atabilir, @ForzaDestek twitter hesab?m?za yazabilirsiniz.
Hazırlanıyor...
X