Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Forza Beşiktaş Forum Kuralları

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

  Forza Beşiktaş Forum Kuralları

  Üyelerimizin Dikkatine;

  Koşullar ve Kurallar


  Forza Beşiktaş Forumları, içeriği Üyeler tarafından sağlanan kullanıcıların birbirleri ile iletişim kurabildikleri ve buluştukları tartışma platformdur.

  Kullanıcılar Forza Beşiktaş forum servisine üye olmakla aşağıda belirtilen Kullanım Şartlarını kabul etmiş olurlar.


  Giriş bilgilerinden ve yüklenilen bütün ögelerin içeriğinden üyeler sorumludur. Herhangi yasa-dışı ya da zararlı ögeler yüklenmemelidir. Forza Beşiktaş Forumlarında üyeler tarafından yüklenen herhangi bir görüntü olduğunda, Kurul bu görüntüden ya da içerikten sorumlu tutulamaz.

  Forza Beşiktaş Kurulunun sorumlulukları sınırlıdır.

  1- Beşiktaş JK, çArşı ve tribün liderlerine küfür ve/veya hakaret eden, bunu nokta vb işaretlerle sansürlemesi cezayı değiştirmeksizin kullanıcılar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

  2- Beşiktaş kulübü yöneticisine, teknik heyete, sporcusuna alenen küfür ya da hakaret eden, bunu nokta vb işaretlerle sansürlemesi cezayı değiştirmeksizin 3 ay no post ile cezalandırılacaktır.

  3- Forumda alenen küfür ya da hakaret eden, bunu nokta vb işaretlerle sansürlemesi cezayı değiştirmeksizin 2 ay no post ile cezalandırılacaktır.

  4- Forumda karaborsa yapmak, her hangi bir üründen haksız kazanç elde etmek yasaktır. 1 yıl no post ile cezalandırılacaktır.

  5- Beşiktaş dışında bir takımın taraftarı olan ve sempatizanlığını yapan kullanıcılar, süresiz no post ile cezalandırılacaktır.

  6- Forum Yetkililerini göreve çağıran, Forum Yetkililerine hitaben başlık açan kullanıcılar 1 ay no post ile cezalandırılacaktır.

  7- Forum Yetkilileri tarafından silinmiş ve/veya kapatılmış konuyu ısrarla açan kullanıcılar 15 gün no post ile cezalandırılacaktır.

  8- Kullanıcılarla münakaşaya giren, ortamı geren ve forum huzurunu bozan kullanıcılar 1 ay no post ile cezalandırılacaktır.

  9- Forumda reklam yapmak yasaktır. Reklam yapan kullanıcılar 1 ay no post ile cezalandırılacaktır.

  10- Forumda illegal sitelerin linkini paylaşmak, link istemek yasaktır. 1 ay no post ile cezalandırılacaktır.

  11- Forumda siyaset yapmak, siyasi içerikli avatar, profil resmi, imza kullanmak yasaktır. 3 ay no post ile cezalandırılacaktır.

  12- Kullanıcılarımızın kendine ait kullanıcı hakkını ve şifresini 2. şahıslarla paylaşması yasaktır. Tespit edilmesi durumunda 1 ay no post ile cezalandırılacaktır. Sahte üyelik kullanımı tespit edilmesi durumunda her iki taraf da süresiz no post ile cezalandırılacaktır.

  13- Özel mesaj ile küfür, hakaret, tehdit eden kullanıcılar, özel mesajın derecesine göre cezalandırılacaktır. Özel mesajdan rahatsız olan kullanıcılar özel mesajı, forum yöneticisi ile paylaşmak durumundadır. Tespit edilmesi durumunda, 3 ay no post ile cezalandırılacaktır.

  14- Özel mesajları, forumda paylaşmak yasaktır. 1 ay no post ile cezalandırılacaktır.

  15- Sosyal medya ya da diğer platformlar da Forza Beşiktaş'a, hakaret, küfür ya da ağır ithamlarda bulunan kullanıcıların, tespit edilmesi durumunda 3 ay no post ile cezalandırılacaktır.

  16- Üyeliklerini silmek isteyen kullanıcıların, isteklerine olumlu karşılık verilmeyecektir. Üyelikleri askıya alınacaktır.

  17- Forumda üyelerin Beşiktaşlılığını sorgulayan ''Sen nasıl Beşiktaşlısın'' gibi söylemlerde bulunanlar 3 ay no post cezası alacaktır.

  18- Konu dışı post atmak, konuyu amacından saptırmak yasaktır. 1 uyarı ile cezalandırılır.

  19- Forumda tamamı büyük harfle mesaj yazmak ve/veya konu açmak yasaktır. 1 uyarı ile cezalandırılır.

  20- 2 kez uyarı alan kullanıcılar 1
  5 gün no post ile cezalandırılacaktır.

  21- Kaynak gösterilmeden, haber paylaşılması yasaktır. 1 uyarı ile cezalandırılacaktır.

  22- Foruma üye olan kullanıcının, üyelik sözleşmesini ve forum kurallarını okuduğu varsayılır. Forum da yazılan mesajlardan kullanıcının kendisi sorumludur. Forza Beşiktaş bu durumda hiç bir sorumluluk kabul etmez.


  Koşullar ve Kurallardaki Değişiklikler

  Forza Beşiktaş Kurulu bu koşulları her zaman değiştirebilir.


  Genel

  Bu kullanım şartlarının hükümlerinden herhangi birinin geçersiz ya da uygulanamaz olduğuna karar verilmesi halinde, geçersiz veya uygulanamaz bulunan hüküm, asıl hükmün amacına en yakın, geçerli, uygulanabilir bir hükümle değiştirilecek ve kalan hükümler yürürlükte kalmaya devam edecektir.
  Bu Kullanım Koşullarının geçerliliği veya varlığı ile ilgili olanlar dahil olmak üzere Kullanım Koşulları ya da ForzaBesiktas.com web sitesini kullanmanızla ilgili ya da buna bağlı olarak ortaya çıkabilecek her türlü uyuşmazlık Türk Yasalarına göre, Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri ve icra Daireleri yetkilidir.
  Kullanım şartlarının bölümlerinin başlıkları yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir ve kullanım şartlarının bir parçası olarak değerlendirilmeyecek veya anlamını ya da yorumunu hiçbir şekilde etkilemeyeceklerdir.

  D?zenleme: 12 AĞUSTOS 2017  En son düzenleyen Forum Kurulu 3; 03-06-2021, 13:52.
Hazırlanıyor...
X