Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

TV'de Spor Programları ( Tüm Haber ve Yorumlar )

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?ov ba?lad?

Yorum Yap

Ben de gidip salak gibi LickTV'de maratonu izliyorum. ?ov ba?lam?? ya

Yorum Yap

ROK: safti kaymis sanzimani dagitmis bir lig yasaniyor. Sezonu Suleyman Seba sezonu diyoruz ama acik acik Aziz Yildirim sezonu oynaniyor

Yorum Yap

Ahmet ?akar : "sel?uk'un pozisyonu d?nyan?n her yerinde sar? kartt?. neden veremedi?i belli"

Yorum Yap

Helal olsun Ahmet ?akar'a, Sel?uk'a sar? kart vermeliydi dedi, ?ok a??r konu?tu.
            ?imdi de Halis'e giydiriyor, 'ego' sorunu var dedi Kahya'ya.

Yorum Yap

Ahmet ?akar do?ruyu konu?uyor, bozuk saat misali. Alay?na gidiyo ?u an.

Yorum Yap

Sinan : Hocam Halis Atiba'y? kovalad?
                Ahmet : Ben ?yle diyemem
                Sinan : Ben derim

Yorum Yap

Ahmet ?akar ?n s?yledi?i ?ey ?ok do?ru. Tam da k?rm?z? an?nda onu d???nd?m. Halis Atina'n?n sar?s?n? unuttu ve orda ?ov yapmak i?in sar?y? verdi. Dikkat edin k?rm?z?y? biraz d???nd?kten sonra ??kard?.

Yorum Yap

Bence yan?ld? ?akar. Halis 2. sar?y? bilerek ge? ??kard? ki ?akmas?nlar, sar? kart? oldu?unu bilmiyor sans?nlar diye ge? ??kard?

Yorum Yap

Yuru be Yogi

Yorum Yap

Ahmet ?akar : MHK Ba?kan? Atiban?n k?rm?z? kart?n?n kumpas olmad?g?n? ispat etmeli

Yorum Yap

ROK: dur dur dur Atiba'nin kirmizi karti macin en dogru karari imza selcuk dereli yuh yok boyle bisey (surat ifadesi sok gecirmis sekilde)

Halis ozkahya selcuk dereli nin yaninda rok adamin dibi valla?

Yorum Yap

'Att?r?rs?n penalt?y? iptal edersin verirsin sar?y?' ne kadar do?ru dedi Sinan.

Yorum Yap

Ahmet Cakar: Besiktasi batirdin takimin senin doneminde sikeden yargilandi evrakta sahtecilik yuzunden uefadan men edildi sende bisey basarmis gibi federasyon baskani oldun

Yorum Yap

Tff'yi yerin dibine sokuyorlar ?u an.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X